Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Excellence Creme - 8.1 Koyu Sarı Küllü

ben :) bayılıyorum bu renge küllü sarı bal köpüğü karısımı bi renk oluyor siyahtan boyadım bende ama ilk seferde kesinlikle kapamaz turunculuğu 3. 4. boyamada filan ancak kullenıyor

Son düzenleme:
1347_buyuk.jpg

zemin rengine göre değişir renkkk :KK66: bende önce boyamıstım ilk boyamada hafif turuncumsu sarı olur sonra boyana boyana renk alısır otuurur:KK66:

boyamadan önceki saç rengin neydi canım? benim saçımda şuan %70 oranında küllü renk var buna boyarsam tutacağını düşünüyorum...:/

Loreal excellence creme- 9.1 boyadım bu renk oldu

taban rengin de koyu değilmiş hani gayet tutması lazımmış 9.1 in ama sen boyayınca 8.1 renginin tuttuğunu söyledin ilginçç bnde o zmn 9.1 e boyayayım 8.1 tutması için çünkü bnm saçım seninkinden az biraz daha koyu..

O rengin üstüne loreal excellence 9.1 boyadım ama aynı 8.1 kutusunun üstündeki renk çıktı canım ama seni bilemem tabi:KK50:

arkadaşlar yardım plss..görüşlere ihtiyacım var. saçımda şuan 4 renk karışımı var 7.0-7.1-8.0-8.1
loreal excellence 8.1 rengini istiyorum direk boyarsam tutar mı? yoksa 9.1 mi boyamalıyım o rengin tutması için? çünkü saçımda ona göre koyu bi ton olan 7.1 var. boya boyayı açmıyo bu da bilinen birşey. sizce hangisine boyamalıyım?

iyi ki çok koyu değil şu anki saçların.
7 ile 8 arasına, 8.1 sürersen şu ankinden hiç bir farkı olmaz (dipleri bilemem de)
sen de demişsin, boya boyayı açmaz ama saç zamanla koyu olan boyayı akıtıyor. bu yüzden 8.1 den eminsen, üst üste 1-2 ay aralıklarla boya. aynı marka olsun.
dipler çok önemli tabii, normal saçın ne renk? 6 tonlarından daha koyu ise, çok çirkin bir renk ayrımı olabilir.

Son düzenleme:
iyi ki çok koyu değil şu anki saçların.
7 ile 8 arasına, 8.1 sürersen şu ankinden hiç bir farkı olmaz (dipleri bilemem de)
sen de demişsin, boya boyayı açmaz ama saç zamanla koyu olan boyayı akıtıyor. bu yüzden 8.1 den eminsen, üst üste 1-2 ay aralıklarla boya. aynı marka olsun.
dipler çok önemli tabii, normal saçın ne renk? 6 tonlarından daha koyu ise, çok çirkin bir renk ayrımı olabilir.

doğal saç rengim koyu kestane. dediğin doğru 8.1 çok değişme yapmıycak saçımda o yüzden 9.1 boyayım diye düşündüm. çünkü bi ark da söylemişti açık karamel saçlarını 9.1 e boyamış 8.1 rengini elde etmiş. riske girmeden direk 9.1 en iyisi diye düşündüm ben.
diplere gelince çok fazla dipim çıkmadan boyarsam renk farkı da belli olmaz sanırım
ztn 2.boyamada doğal saç rengim de adapte olur boyaya sorun kalmaz heralde..

X