yakınları VAN'da askerlik yapanlar...

flzkdr

f&k ♥♥
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2011
136
0
kızlarr nası bi yerdir nedir ne değildir anlatında bilelim yaw :KK43:

400 En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Merhaba canım benım erkek arkadasım Van da askerlik yapıyor şu an senin ki ne olarak gitti benımkisi tim de ondan arada öle çıkıyolar geceleri $mafoldumben.gif birde tam olarak neresinde benımkisi çaldıran - umuttepe karakolun da

Merhaba canım benım erkek arkadasım Van da askerlik yapıyor şu an senin ki ne olarak gitti benımkisi tim de ondan arada öle çıkıyolar geceleriEki Görüntüle 282975 birde tam olarak neresinde benımkisi çaldıran - umuttepe karakolun da

sınır karakoluna gideck canım tim cavuşu.
ne zaman gitti erkek arkadaşın?
zorlukları neler biraz anlatır msn bana :KK43:

sınır karakoluna gideck canım tim cavuşu.
ne zaman gitti erkek arkadaşın?
zorlukları neler biraz anlatır msn bana :KK43:

Benimki de sınırda canım İran la çok yakınız diyo diyor ve benimki de tim çavuşu bir kere çavuş olmasının bir iyi bir kötü tarafı var iyi tarafı nöbet tutmuyor çavuş olduğu için nöbete gitcekleri kaldırıyor kim nöbete gidecek onları ayarlıyor malum doğunun soğuyu baskadır helede van ın o konuda sanşlı bıde benımkisi gece cavusu.. kötü tarafı her hangi birisi hata bile yapsa kabak onun basına patlıyor baya fırça yıyor baya azar cunku komutanlarla bire bir genelde ondan dolayı morali bozuk oluyo tabi birde çarşı yok kaç aydır görmuyorum Eki Görüntüle 282981 sadece telefon çok sükür orda tel numarası verdı arıyorum birde çok soğuk olduğu için hep hasta oluyor yerler kar doluymuş canımEki Görüntüle 282981 van bence iyinin kötüsü canım çokda kötü diğil içini ferah tut

Benimki de sınırda canım İran la çok yakınız diyo diyor ve benimki de tim çavuşu bir kere çavuş olmasının bir iyi bir kötü tarafı var iyi tarafı nöbet tutmuyor çavuş olduğu için nöbete gitcekleri kaldırıyor kim nöbete gidecek onları ayarlıyor malum doğunun soğuyu baskadır helede van ın o konuda sanşlı bıde benımkisi gece cavusu.. kötü tarafı her hangi birisi hata bile yapsa kabak onun basına patlıyor baya fırça yıyor baya azar cunku komutanlarla bire bir genelde ondan dolayı morali bozuk oluyo tabi birde çarşı yok kaç aydır görmuyorum Eki Görüntüle 282981 sadece telefon çok sükür orda tel numarası verdı arıyorum birde çok soğuk olduğu için hep hasta oluyor yerler kar doluymuş canımEki Görüntüle 282981 van bence iyinin kötüsü canım çokda kötü diğil içini ferah tut

hiç mi çarşı yok :KK43:

ahhhh Van ahhh..

çarşısı genelde olmaz..olsada olmaması bence daha iidir..geceleri çok soğuktur..gündüzde çok değişik bi havası var sıcak olablio..gece neydi şimdi ne diyebiliosun yani..merkezi,çarşısı güzel ama herşey var..doğunun parisi derlermiş:KK1::KK1::KK1:

3.tertipler usta birliklerine yerleşti yada yerleşiyor demek...
Allah kavuştursun kızlar :KK25:

4.tertipler yolda yerleri açıklandı sanırım ...

ahhhh Van ahhh..

çarşısı genelde olmaz..olsada olmaması bence daha iidir..geceleri çok soğuktur..gündüzde çok değişik bi havası var sıcak olablio..gece neydi şimdi ne diyebiliosun yani..merkezi,çarşısı güzel ama herşey var..doğunun parisi derlermiş:KK1::KK1::KK1:

senin askerinde Van'da mı canım ?

anlatsana biraz nası bi yer?
karakolda mı sevdiceğin?

berbat :KK43:
yarın sabah gidio :KK43:

cnm benim askerim hastanede..valla zaten şuan depremden sonra pek bi yer kalmamış..ama ben gittiğimde çarşısı güzeldi..ama çok soğuk..çarşıları genelde kitli tatlım ama kitli olması daha ii diosun..

X