2014 Şubat Anneleri

kızlar genel durumunuz nasıl ben aşırı üşüyorum hırka var üstümde :KK5:
bulantım yok ama iştahımda hiç yok zordan yiyorum
21 aylıkta bir kızım var 2. resmen sürpriz oldu filmlerdeki gibi bayılarak öğrendim :KK31:

kızlar genel durumunuz nasıl ben aşırı üşüyorum hırka var üstümde :KK5:
bulantım yok ama iştahımda hiç yok zordan yiyorum
21 aylıkta bir kızım var 2. resmen sürpriz oldu filmlerdeki gibi bayılarak öğrendim :KK31:

üşüme bende de var.. bir de uyku ve karnımda gaz :111:
bulantım yok gecen sefer de olmamıştı.. ya çok ilginç bu kez hiçbir belirti göğüs hasaasiyeti vs falan olmayınca herhalde olmayacak bu ay demiştim .. hiç belirti yok gibi..olması bir dert olmaması başka dert... :KK53:
ben usg.de kalp atışını görmeden rahat edemiycem.. :44:

yeni öğrenenlere tebrikler topiğin ilkleriyiz biz daha adet günü geçmemeiş hatta gelmemiş bir çok şubat annesi var sanırım yani ziyaretçi sayımız çok olacak inş. :KK16::KK16::KK16:
sonuna kadar (9 ay boyunca) götürmek ümidiyle bu defa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bulantım yok gecen sefer de olmamıştı.. ya çok ilginç bu kez hiçbir belirti göğüs hasaasiyeti vs falan olmayınca herhalde olmayacak bu ay demiştim .. hiç belirti yok gibi..olması bir dert olmaması başka dert... :KK53:

Canım ben de tam tersine resmen yanıyorum ya.. Benim de diğer hamileliklerimde ki belirtilerle bu sefer ki çok farklı. Gerçi her hamilelik farklı olur diyorlar ama, dediğin gibi belirti aramadan da duramıyoruz :)

Kızlar bişey sorucam ya. Benim adet günüm bugün. Dünden beri belimde ve kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı var. Adet gününüzde sizde de oldu mu ??

uyku akşamları basıyor bende ama gece sıcak basıyo uyuyamıyorum :KK5:
bendede göğüsler önceki gibi değil 2 gündür maşallah hiç bişey yok gibi bugün tekrarlıyım dedim testi çarşamba kontrol evet pıt pıtları görmek mükemmel bişey inşallah hepimiz görür duyarız şubattada kucağımıza :emir_bebek:

yeni öğrenenlere tebrikler topiğin ilkleriyiz biz daha adet günü geçmemeiş hatta gelmemiş bir çok şubat annesi var sanırım yani ziyaretçi sayımız çok olacak inş. :KK16::KK16::KK16:
sonuna kadar (9 ay boyunca) götürmek ümidiyle bu defa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

teşekkürler evet daha çooook artıcak birde listemiz olsa

Kızlar bişey sorucam ya. Benim adet günüm bugün. Dünden beri belimde ve kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı var. Adet gününüzde sizde de oldu mu ??

benim çok düzenli değil anlayamıyorum ama her ay adet günü çekedebilirsin 9ay boyunca böyle olanda çok

haha :) birinin listeyi çok sağlam tutması gerek takipte olması lazım o kişi ben olamam ama :KK53: beceremem :KK9:

bende yapamam
konu sahibine düşer bu işler :KK9::KK9::KK9::KK9:
hayır yapamayacaksa neden konu açıyor demi ama :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
hepimize sormalı senin satın kaç batın kaç diye :KK9:

Eveeet hamilelik takvimimi de yaptıııım :)) Allahım lütfen bu yaptığım son takvim olsun... Sağlıkla alalım kucaklarımıza bebişlerimizi...

X