Tavsan Dudak - 4 Aylik Kizimin Ameliyati...

XOXZELÇXIXN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
8
0
mrb arkadaslar.benım 4 aylık bır kızım var ve dogustan dudak yarıklı dogdu.ve bızım bır an once amelıyat ettırmemız lazım.her gıttıgımız dr nıye gec kaldınız deyıp durdu.(normalınde 1 aylık olmadan yapılıyomus.ama bızı yanlıs yonlendırdıler)fakat amelıyat gunlerıde ocak yada subata verılıyo.bızım bır an once yaptırmamız lazımkı kızım cabuk ıyılessın.bıldıgınız guvendıgınız bı dr varmıdır bu amelıyatları yapan? bıe onlara soralım ne zamana gun verıcekler..senağlama

Ben senin o fındık kurdunu yerim, yerim. Maşallah.:nazar:
Devlet hastaneleri Ocak yada Şubat diyorsa eğer imkanınız varsa sizde özelde yaptırın. Çok iyi özel hastanelerde var. Tekrar geçmiş olsun.

nasil bir aylikken yapiliyormus ki ? Yurtdisinda bebegin birini 4-5aylikken ameliyat etmislerdi. Bizim komsumuz, dogar dogmaz doktorlar hemen randevu verdi, ama hatirlamiyorum 4 aylikkenmi 5aylikkenmi verdiler randevuyu. Bebek ameliyhat olduktan sonra cok guzel oldu dudagi canim benim hicbiseyden habersiz masum masum bi bakisi vardi, øzledim simdi atosu:)

Senin bebisinde Insallah en kisa zamanda sagligina kavusur canim.

Bebegin Ameliyata Girmesi Icin 4,5 Kilo Olmasi Yeterliymis.ve 1 Ayliga Kadar Yapilan Ameliyatlarda Iz Kalmiyomus Cabuk Iyilesiyomus.gec Olursa 4 Veya 5 Yasinda Ameliyat Izi Icin Estetik Yapilirmis.

Huselcim O Siteyi Biliyorum Ordanda Yardim Aldim Sag Olsunlar.

Ben Sanirim Ozelde Yaptiricam Ama Onlarda 5 Milyar Istiyolar Nasil Olacak Bilmiyorum.

Herkese Ilgileri Icin Cok Tsk Ederim.

nazarmı olmuş bebiş çok tatlı maşallah bursada olsaydın op.dr. bülent cihantimuru önerebilirdim. Ama bence Seloss un tecrübesinden yararlan yapılmış bir ameliyattan bahsediyor. Bülent beyin estetik operasyonlarda başarılı olduğunu biliyorum ama daha önce hiç tavşan dudak operasyonunu görmedim bilemem ayrıca bülent bey bursada ama şehir dışından gelenlere özel indirim uyguluyorlar bilgin olsun ve çokkkk geçmiş olsun

canım üniversite hastanesine götürr ankarada olsan yardımcı olurdum ama üniversitelerde hoca parası yatırınca daha erken ameliyat olur çok geçmiş olsunnn

Canım benim çok tatlı maşallah.Allah yardımcınız olsun,İnşallah her şey gönlünüzce olur. kuzenim de aynı ameliyatı bundan 25 - 27 yıl kadar önce tıp henüz bu kadar ilerlememişken geçirdi. o zaman 5 -6 yaşlarındaydı. Şimdi çok güzel görünüyor. hiç izi yok.(onca sene öncesini düşünürsek şaşırıyoruz tabiki)
Ben Barış Çakır'a burun ameliyatı oldum,Kendisinden çok memnunum.Bebeğinizin rahatsızlığı ile ilgili yeni bir yöntem geliştidiğine dair bir yazı okumuştum. Linki : XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Kendisine mail attığınızda cevap da veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb arkadaslar.benım 4 aylık bır kızım var ve dogustan dudak yarıklı dogdu.ve bızım bır an once amelıyat ettırmemız lazım.her gıttıgımız dr nıye gec kaldınız deyıp durdu.(normalınde 1 aylık olmadan yapılıyomus.ama bızı yanlıs yonlendırdıler)fakat amelıyat gunlerıde ocak yada subata verılıyo.bızım bır an once yaptırmamız lazımkı kızım cabuk ıyılessın.bıldıgınız guvendıgınız bı dr varmıdır bu amelıyatları yapan? bıe onlara soralım ne zamana gun verıcekler..senağlama

canım ilk önce sana sabır diliyorum ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum benim yeğenim çift taraflı damak dudak yarıgıydı biz ilk öğrendiğimizde çıldıracak çibi olduk ve doktor araştırmaya başladık neyse bebeğimiz doğdu ve 5 günlüken doktorumuz bizi istanbul marmara ünüversitesine sevk etti ve biz 5 günlük bebekle lohusa haliyle gelinimiz yolara koyulduk ve ilk bizi ortadanis tedavi ettii sonra altı aylık olunca dudak ameliyatı oldu ve 8 aylıkkende damak ameliyatı oldu ve sonuç süperrr ameliyatlar başarılı geçti doktorumuz özhan beydi nette biraz araştırırsan bulursun yaptığı ameliyatları ama canım ameliyatlara profösör girmesini istiyorsan özel masa tutuyorsun ve oda sana 1,5 bine filan maal oluyor ama sonuç süper doktorun adı özhan çelebiler ben onun üstüne doktor tanımıyorum estetik üstüne marmara ünüversiteside bu konuda uzman canım sormak istediğin bişey olursa özelden mesaj ata bilirsin her konuda yardımcı olurum acil şifalar

geç kalmışta deilsin bu arada sen hiç üzülme tatlım o kadar güzel yapıyorlarkiiii sen bile şaşacaksın:))

Damak yarığı yok sanırım çünkü olsaydı çoktan bir dişhekimine beslenme plağı yaptırmak için giderdiniz. sadece kurt veya tavşan dudak.Bebeğine çok geçmiş olsun. Çok basit ameliyatlar hiç korkma.İyi bir doktor yaparsa iz kalmayacağını düşünüyorum.
Bu çocuklar herşeyleri tam turp gibi sağlıklıdır aslında.Kendini çok üzme bebeğinin dudağını da iyi bir doktor amcası dikince bişeyciği kalmayacak.
Bizim ülkemizde dudak damağı operasyonları yurtdışından çok daha başarılı.Çünkü ne yazık ki akraba evliliklei daha fazla olduğundan doktorlarımız daha fazla vaka görme şansına sahip.

Suan tv´de izliyorum...Plastik cerrah Op.Dr. Selahattin Tulunay..!

Baya iyi bir uzmana benziyor...özellikle bebislerde cok deneyimli..google girince ismini yazin...resmi web sitesine girebilirsiniz..!!

Duyurmak istedim...ihtiyac duyan olabilir diye!

ALLAH SIFALAR VERSIN!!

Kızınızın ameliyatı yapıldı mı bilmiyorum ama bu ameliyatı Gaziantep Üniversitesi'nde Prof. Dr. Mehmet Mutaf da yapabilir. Kullandıgı teknik gectiğimiz yıllarda Fransa'da da en başarılı teknik seçilmişti.

cnm merak etme iyilesir insallah benim bi akrabamdada böyle olmustu dogduktan bikac hafta sonra ameliyat ettiler sanirim tam hatirlamiyorum ama...

merabe benimde bebeğim yavşan dudak doğdu ve şu an iki.5 aylık.ben sana kesinlikle marmarada olan özhan çelebi ti öneriorumm.ben onunla daha dün görüştüm ve çok memenun kaldım hastalarıda çok memnun beni çok rahatlattı dudağını ona yaptırmaya karar verdimm.bi görüşmeni isterim.siz amlyaT OLDUNUZMUU.OLDUYSANIZ NELER YAŞADINIZ ÇOK MERAK EDİORUM ANLATIRSAN SEVİNİRİM TEKRAR GEÇMİŞOLSUN

mrh oncelıkle gecmıs olsun benım kızım 3 aylık gecen crsb amelıyat olduk oda cıft taraflı tavsan dudak 1 aylıkken fln degıl 5 kıloyu tamamladıgında olunuyor gec kaldı deselerde bıran once yaptır ız kalmaması ıcın cok zor bır durum 2 saat kalıyor amelıyatta allahım daıma yanlarında olsun bebıslerımızın aılelerınde o beklemek varya uffffffffffff anlatmınm gecmıs olsun
ben orduda yaptırdım ama cok memnunum dıkısımız alınmadı henuz ama pansumanımız alındı dıkıs hep ıcerde dısarda cpok az ız var ama harıka dr hılal kurul yaptı tavsıye ederım

Son düzenleme:
kızlar konu 2007 de açılmış şimdiye çoktan ameliyat olmuştur ve sağlığına kavuşmuştur bebeği.hepinize geçmiş olsun.

merhaba anneler,

benim kızım 2 aylık ve yarık dudaklı.1 ay sonra ameliyatımız var ve çok korkuyorum.daha önce ameliyat yapılan çocuklar hakkında bilgisi olan lütfen yazsın.dokuz eylül üniversite hastanesi nasıl bir hastane .doktorumuz prof.dr mustafa yılmaz. ameliyattan memnun kaldınız mı. çok büyük izler kalıyor mu. burun asimetrisi düzeliyor mu.lütfen cevap verin.

merhaba anneler,

benim kızım 2 aylık ve yarık dudaklı.1 ay sonra ameliyatımız var ve çok korkuyorum.daha önce ameliyat yapılan çocuklar hakkında bilgisi olan lütfen yazsın.dokuz eylül üniversite hastanesi nasıl bir hastane .doktorumuz prof.dr mustafa yılmaz. ameliyattan memnun kaldınız mı. çok büyük izler kalıyor mu. burun asimetrisi düzeliyor mu.lütfen cevap verin.
benim oglumda dudak yarigiydi 1 hafta once oldu korkulacak bisey yok bizde sizin gibi endiseliydik ama
oyle cok buyutmemekte gerek biz ameliyati istnbulda yaptirdik 9 aylikti cunku 9 kilo olmasini bekledik insallah sizde iyi sonuclar alirsiniz gecmis olsun

X