Makyaj Ürünleri avon 3 asamalı rımel

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
bayanlar avonun yenı bı maskarası cıkmıs alan oldumu bılmıyorum ama sakın almayın yanı uc asamalı 1 e cevırın normal suruş 2 ye cevırın dolgunluk 3e cevırın super dolgunluk versın dıyor ya o yuzden aldım bısey var zannettım ama ne alaka normal rumelınızı uc yere surun aynı sey olur yaa harbı dolandrıcılık yanı baska bısey deıll altına yapmıslar yuvaarlakhalka bıde o donuyu sayılar koymuslar vay efendım 3 asamalı dolgunluk mucıze ya sankı normla rımelı uckerede surun herzmankı kullandıgınız rımel beyendıgınız rumel daha guzellık verırı kırpıklere bunlar tamamn kazıkcı nasıl dolandırsak dıye dusunuylar yaa ınsanları:eek:klava:

hayatım avın temsılcısıyımmm urunleırnı kullanmıyorumm bıle hıcbır malzemeasıı ıı degılll helee kırısıklıkk urunlerıı hıcc ıı degıl sozdeee away bolumunden kıme ne satsamm sıkayet edıyolarr bıraktım bu yuzden mılletle kotu olcaktımm bu para ıcın yaptıkları maskalrıktannn sınır oldummm bıraktımmm

eet arkdasım satıyo ındıırmlı alıtorum 11 e mı ne geldı emın eılım ama fıyat onemlı deıl yalanları uc asaalı cevırın 1 e 2 ye 3 e dıyplarda aldıtıular bı sey sanıp alıyoruz

ya yopk arkdasım rımelın varsa gerek yok yanı farklı bısey deıl yanı bekledıgın bısey deıl tammn kandırmaca

DÜn bu baŞlıgı gÖrÜnce meraktan karŞı komŞum avoncu ona gelmıŞ benımkıde gelcek ben denemek ıÇın aldım walla Çok begendım aÇıkcası sÜperr Çok begendımm

açıkçası bana da çok mantıksız geldi kim zaten birinci aşamada kullanır ki onu rimel kullanmanın maksadına aykırı zaten:)) ama bazı arkadaşların çok sert açıklamalarına da katılmıyorum. avon o kdar da kötü bir marka değil. her markanın kendine göre farklı ilginç ürünler çıkardığını görüyoruz kimi işe yarar tutulur kimi tutulmaz bu halkı kandırmak falan değil bence.

Reklamlarda 3 aşamalı dedi ya,kafayı yedim, ne mantıksızlık....
Tabi ki herkes 3.de kullanmayı istiyecektir,saçmalıklar saçmalığı olduğu reklamından belli

Reklamlarda 3 aşamalı dedi ya,kafayı yedim, ne mantıksızlık....
Tabi ki herkes 3.de kullanmayı istiyecektir,saçmalıklar saçmalığı olduğu reklamından belli

:roflol::roflol::roflol:
valla ben reklamı ilk izlediğimde aynen böyle söylemiştim

Ya bende alacaktim katologtan baktim siparis vermeden once bi buraya sorayim dedim haatta buraya kullanan varmi diye baslik acmaya girmistim baktim varmis almayim ozaman ama ben avonun parfumlerini seviyorum ve kullaniyorum ya super full rumelini de kullaniyorum ve memnunum ama.

bende merak ediyordum..aslında 3 aşamalı olması çok saçma zaten sonuçta her aşamada fırça çıkıyor sihirli bişi çıkmıyo kiprikleri istediğin boyuta getirsin..
maskaranın kalitesi ve fırçacı önemli ..isterse on aşama olsun göz boyama sadece bunlar..

tekin acardan kardeşime özel bir rimel aldık 40 küsür tl vermiştik içim acıdı ama kaliteli öve öve bitiremediler kardeşim kullanıyordu pekta fark yoktu ama farkı yağmur yağınca anladık suratı hortlağa döndü iki üç yağmur damlasıyla bütün rimel kendini bıraktı ama ben avonun rimelinde hiçböyle birşeye denk gelmedim ve en pahalısıda 15 tl dir o konuda hakkını yiyemem....

bende avon ürünlerine nasıl ulaşırım diye bakıyordum bir kaç bişeyler alacaktım içinde bu maskarada vardı iyiki yazılarınızı gördüm vazgeçtim almaktan

bende avon kullanıyorum bazı ürünlerini seviyorum göz kalemini bir kaç mascarasını parfümlerini uygun fiyatlı almak için temsilci oldum bu aydan itibaren bende bırakıyorum yurtdışında hiç kullanılmıyormuş kimse tavsiye etmiyor parfümeriye gidip deneyip almak daha mantıklı geliyor bir çok farı evde duruyor altında hiç not yok toz mu kremmi renk desen hep baskı hatasından farklı kesinlikle bilinen markaları kullanın deneyin öyle alın derim

bahsettiğiniz rimeli kullandım ve memnun kaldım ama aşamaları arasında hiç bir fark yok onu da belirteyim

her zaman ki reklam şaşırtmacaları

X