Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.704
60
BOĞA ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Çok ortak yönünüz var, onunla ilk karşılaşmanızda sanki çok önceden tanışıyormuşsunuz duygusuna kapılırsınız. Hiç bir şey bu ilişkiyi etkileyemez.

Oğlak kadınının kullanmasını bildiği keskin bir zekası vardır. Bununla sadece kendi çevresinde değil, mesleki ve özel yaşamınızdaki ilgi ve eğilimlerinizde de kendine yer edinecektir. Paranın değerini bilmesine rağmen, paha biçilmez, güzel şeyleri alabilme gücüne değer verir. Zenginlik onun için çok da önemli değildir.

Neşeli olmasına rağmen, bunun arkasında ciddi, düşünceli bir doğası vardır. Derin, yoğun duygulara sahiptir. Çok pratik olmasına rağmen, yine de sizi yeni ve alışılmamış fikirlerle şaşırtacaktır. İkinize de rahat bir yuva ve mutlu bir aile yaşamı çok şey ifade eder. Kendini verme sanatının arkasında daha çok aşk anlayışı vardır. Bu fikre alışabilirseniz, sevgisinden emin olabilirsiniz.

OĞLAK KADININA GÖRE BOĞA ERKEĞİ

Boğa erkeği sorumluluk sahibi, evcimen, iyiliksever, hırslı ve çalışkandır. Ailesine iyi bakar. Tek kelimeyle bütün kaynanaların rüyasıdır. Ayrıca hiç düşünmeden evin yönetimi ve sorumluluğunu size bırakacağını tahmin etmelisiniz, çünkü size güvenebileceğini bilir.

Sizin açınızdan bir parça romantizmin zararı olmaz, çünkü sonuçta eşiniz Venüs tarafından yönetilen bir burçta doğmuştur. Sizin de belli konuları en azından onun kadar iyi bildiğinizi fark etmemesi için kendinizi ara sıra 'küçük aptalcık' olarak göstermek zorunda kalabilirsiniz.

Size ve ailenize göstereceği özen sayesinde hiçbir şeyin yokluğunu hissetmeyeceksiniz, para konusunda tartışmalar size yabancıdır, çünkü kadın olmanızı takdir ettiğinden, gardrobunuzu hesabından donatmanıza ses çıkarmayacaktır. Evlendikten sonra çalışmak isterseniz, onu mutlu etmeyecektir. Onu en kısa zamanda baba yapmanızı tercih eder.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE BOĞA KADINI

Boğa kadınım, diğer burçlardaki kadınlardan çok daha iyi anlarsınız. Evcil bir doğası vardır, ciddidir ve toprağa sağlam basar. Aşk ve evlilik konusunda ciddi düşünceleri vardır. Sevdiği ve karar kıldığı erkekseniz, bu ilişki sonsuza dek sürecektir. Geçici maceraların hayatında hiç yeri yok gibidir.

İkiniz de sanatla ilgilisiniz. Edebiyat ve müziğe olan sevginizde birbirinizi tamamlarsınız. Mutlu bir aile yaşamı sizin için, tıpkı geleceğin güvencesi olan finansal dayanaklar gibi, çok şey ifade eder. Boğa kadını iyi ve zevkli giyinir. Bu yönüyle onu savurgan olarak tanımlayabiliriz.

Oğlak erkeği yaşamını onunla geçirmeye bir kere karar verirse, gerçekten sadık kalacaktır. Ve bu nedenden dolayı onu kutlayabiliriz. Çünkü Boğa kadını tabiat olarak çok kıskançtır. Hollywood'un en iyi oyuncularının oynayabileceği tarzda ateşli sahneler ortaya koyabilir.

Boğa kadını evlendikten sonra da işine devam etmek isterse, bunu reddetmemelisiniz, gerçekten çok inatçı olabilir. Bir şeye karar verdiyse, onu bundan o kadar kolay vazgeçiremezsiniz. Bu kadınla yatakta büyük bir şaşkınlık yaşayacaksınız. Her türlü baştan çıkarma sanatını iyi bilir, ihtirası, en cesur beklentilerinizi aşacaktır.

BOĞA KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Bir erkek bir kadın için 'meydan okuyorsa', bu kesinlikle Oğlak erkeğidir. Neredeyse titizlik derecesinde düşünceli, utangaç ve ilgisiz gibi görünmesine yol açacak derecede sabırlıdır. Beraberliğini korumak için çok az konuşur. Aslında bu bir korunma yöntemidir. Çünkü duygularının incinmesinden çok korkar. Eğer ona bir görüşte aşık olduysanız, tekrar görüşmek istediğini söyleyen taraf siz olmalısınız.

Sizi bir çapkın sanmasına yol açmadan onun sevgisini kazanabildiyseniz, her koşulda çaba, sabır ve uğraşmaya değecek, güvenilir bir erkek kazandınız demektir. Para biriktirmeyi bilir, her şeye büyük özen gösterir. Onun için, sizin ve kendisinin güvenliği çok önemlidir. Bütün karşıtlıklara rağmen bir yuva isteği gibi ortak yönler bulacaksınız.

Oğlak erkeği güvenliğe büyük ihtiyaç duyar ve önünüzde güvenli bir gelecek görebilmeniz için elinden gelen her şeyi yapar, çünkü sorumluluklarını çok ciddiye almaktadır. Aslında biraz kötümserlik ve kaderciliğe meyillidir. Siz onun olumsuz düşüncelerini yenebilmesi ve mutlu yaşamayı keşfedebilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Aile içinde her şeyin alıştığı gibi gitmesi onun için çok önemlidir, çocukların biraz disiplinsizliği onu çileden çıkartır. Ailenin bütün üyeleri tarafından aile reisi olarak tanınmak ve saygı görmek ister. Bu yüzden eğitim yöntemi biraz sıkıdır ve buna alışmak herkes için kolay olmayabilir.

eşim :asigim:

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE BOĞA KADINI

Boğa kadınım, diğer burçlardaki kadınlardan çok daha iyi anlarsınız. Evcil bir doğası vardır, ciddidir ve toprağa sağlam basar. Aşk ve evlilik konusunda ciddi düşünceleri vardır. Sevdiği ve karar kıldığı erkekseniz, bu ilişki sonsuza dek sürecektir. Geçici maceraların hayatında hiç yeri yok gibidir.

İkiniz de sanatla ilgilisiniz. Edebiyat ve müziğe olan sevginizde birbirinizi tamamlarsınız. Mutlu bir aile yaşamı sizin için, tıpkı geleceğin güvencesi olan finansal dayanaklar gibi, çok şey ifade eder. Boğa kadını iyi ve zevkli giyinir. Bu yönüyle onu savurgan olarak tanımlayabiliriz.

Oğlak erkeği yaşamını onunla geçirmeye bir kere karar verirse, gerçekten sadık kalacaktır. Ve bu nedenden dolayı onu kutlayabiliriz. Çünkü Boğa kadını tabiat olarak çok kıskançtır. Hollywood'un en iyi oyuncularının oynayabileceği tarzda ateşli sahneler ortaya koyabilir.

Boğa kadını evlendikten sonra da işine devam etmek isterse, bunu reddetmemelisiniz, gerçekten çok inatçı olabilir. Bir şeye karar verdiyse, onu bundan o kadar kolay vazgeçiremezsiniz. Bu kadınla yatakta büyük bir şaşkınlık yaşayacaksınız. Her türlü baştan çıkarma sanatını iyi bilir, ihtirası, en cesur beklentilerinizi aşacaktır.

ben:eek:Şeniz
BOĞA KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Bir erkek bir kadın için 'meydan okuyorsa', bu kesinlikle Oğlak erkeğidir. Neredeyse titizlik derecesinde düşünceli, utangaç ve ilgisiz gibi görünmesine yol açacak derecede sabırlıdır. Beraberliğini korumak için çok az konuşur. Aslında bu bir korunma yöntemidir. Çünkü duygularının incinmesinden çok korkar. Eğer ona bir görüşte aşık olduysanız, tekrar görüşmek istediğini söyleyen taraf siz olmalısınız.

Sizi bir çapkın sanmasına yol açmadan onun sevgisini kazanabildiyseniz, her koşulda çaba, sabır ve uğraşmaya değecek, güvenilir bir erkek kazandınız demektir. Para biriktirmeyi bilir, her şeye büyük özen gösterir. Onun için, sizin ve kendisinin güvenliği çok önemlidir. Bütün karşıtlıklara rağmen bir yuva isteği gibi ortak yönler bulacaksınız.

Oğlak erkeği güvenliğe büyük ihtiyaç duyar ve önünüzde güvenli bir gelecek görebilmeniz için elinden gelen her şeyi yapar, çünkü sorumluluklarını çok ciddiye almaktadır. Aslında biraz kötümserlik ve kaderciliğe meyillidir. Siz onun olumsuz düşüncelerini yenebilmesi ve mutlu yaşamayı keşfedebilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Aile içinde her şeyin alıştığı gibi gitmesi onun için çok önemlidir, çocukların biraz disiplinsizliği onu çileden çıkartır. Ailenin bütün üyeleri tarafından aile reisi olarak tanınmak ve saygı görmek ister. Bu yüzden eğitim yöntemi biraz sıkıdır ve buna alışmak herkes için kolay olmayabilir.

askım ve ben=) kızlar bence bu ikisi bir araya gelince gerçekten aşkk oluyor:KK66:

ben vee biricik sevgilimmm başak:)
başak erkeği süper yaa

Son düzenleme:
bence boğa erkeği çok dürüst oluyo şükürki benim boğamda öyle

yay erkeğinden çektiklerimi boğa erkeğinden çekmem umarım. oğlak kızları sakın ama sakın yay erkeğine yaklaşmayın

sevgili olarak şu an olmadığı için :p :KK70: bişi diyemiycem ama bende boğa burcuyum ve en yakın aradaşlarım hep oğlak=)

Ben boğa paşam oğlak ve bunca senedir hala ve hala çok seviyorum onu canımın içisi o benim :) boğaya en uygun eş oğlak diye düşünüyorum tabi yükselen falan de değişir :):KK17::KK16::21:

ben oğlağım eşim boğa...tek takıldığım konu boğalar kıskanç olur derler ama bizimkinde zerre yok...çok sinir bozucu..:KK43: insan bazen kıskanılmak istiyoo amaaaa.....

Ben boğa eşim oğlak. En iyi anlaşan burçlar sanırım. Ve yalan söylemeyin boğa ile başak hiç anlaşamıyor.:63:

X