Oda kapıları için fikir lütfen...

zeytin96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
227
0
arkadaşlar evim tadilatta kapı olarak ekteki kapıyı seçtik ama yanlış karar mı verdim acaba diye kendimi yiyorum şimdi evimiz biraz karanlık oluyor alt kat olduğu için o yüzden camlı model seçtik evinde bu model kullanan varmı yada fikirleriniz???

Eklentiler

• $kosumlarpen_fransiz2.jpg
    $kosumlarpen_fransiz2.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 176
canım bende böle yok ama temiz tutmanın zor olduğunu düşünüyorum.düz camlar çok el izi olmazmı bide çıtalı oluşu temiliğini toz almasını zorlaştırmazmı .

Canım, kapı modeli çok hoş. Ancak her odanın içinin görünmesi zorluk yaratmaz mı?
Kumlu cam falan yaptırın bari.
Benim de bol camlıdır kapılarım ama kumlu.
Yatak odalarının kapısı böyle değildir herhalde.

boyle camlı olmayacak evet buzlu cam desenlı olacak zaten bıtınce resmını cekıp koyarım buraya bır tek banyo kapısı camsız dıger her yer yatak odası da dahıl camlı olacak dedıgım gıbı karanlık oluyor obur turlu evım

cnmm bende camlı kapılardan hoşlanmıyorummm..beyaz düz ahşap bi kapı hem odayı baya ferah gösterir hemde kapıyı açık bırakıncada ışıkta girebilir..bence düz olan dan yaptır derim.

canım bu kapılar gerçekten çok şık duruyor. ama temizliği düz kapılara göre zor. buzlu cam yaptırdıysan bence bu kadar yeme kendini bu kapılar çok güzel duruyor.

boyle camlı olmayacak evet buzlu cam desenlı olacak zaten bıtınce resmını cekıp koyarım buraya bır tek banyo kapısı camsız dıger her yer yatak odası da dahıl camlı olacak dedıgım gıbı karanlık oluyor obur turlu evım

Cam buzlu da olsa içeride ışık yandığında görünüyor içerisi canım. Keşke yatak odaların için başka bir çözüm bulsaydın.

çocuğun varsa cam zdo olur bence..hdem dtemizlik hem gdüvbenlik açısından

bende yatak odasına camlı kapıyı pek uygun bulmuyorum. ama salon kapısı buzlu cam ile bence çok uygun olmuş. ben beğendim.

ben yalnızca salon kapısını camlı yaptırdım.buzlu cam tarzında....
ama sonradan mutfağıda camlı yaptırmadığıma pişman oldum...

bana kalırsa salon, mutfak ve oturma odası camlı diğerleri camsız olmalı. yatak odaları ve banyo gibi ortamların kapılarında cam çok da iyi fikir değil gibi geliyor bana...

bende sadece salon mutfak olması gerektıgını dusunuyorum ama sectıgınız kapı modeli çok hoş evınızın tadılatı bıtınce kapı resımlerını koyarsanız bızler ıcınde model olur saygılar

X