Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

duş jellerinden neden memnun değil çoğunluk anlamıyorum.Ben lagoon kullanıyorum gayet memnunum.
deneyipte benim memnun olmadıklarım farları,color trend serisi,kapatıcılar,clearskin serisi

ClearSkin yüz temizleme jeli gibi bir şey almıştım.Alerji yaptı yüzümde,hiç kullanamadım.Duruyor aldığım gibi :S

göz kalemleri geçici körlük yapıyor resmen :KK1: o yüzden bırakalı çook oldu ama duş jeli,parfüm ve gliserinli el kremini beğenmiştim ha bide bademyağlı şampuan harikaydı rujlardan umudum yoktu ama biri iyi geldi..ben avon alınca cılkını çıkarıyorum en az 50 60lira tutuyo ama Allahtan bilerek almaya başladım..ama şu spa vb etkili kremlerini mrak ediyorum ve şu yuvarlak kutucuklarda olan parlak eyelinerları :26: :KK1: hiç kullanmadım tasvirde hata olabilir :KK1:..varmı tavsiyesi olan arkadaşlar..

uzun zaman avon ürünleri kullandım. kullandıklarım göz makyajına yönelik ürünlerdi. neden sonra maybeleni denedim ve farkı anladım. avounun 1000 fırçasından max factorun 40 liralık rimelinden alamadığım sonucu maybelenin şu bordo renkli rimelinden aldım. açıkçası artık avon kullanmıyorum.

ben hiç memnun değilim çok kalitesiz geliyor bana..... ayrıca indirimleri çok ilginç.... yaaa nasıl olurda 10 tl lik ruj 3 tl ye düşer, rimelleri hep 10 tl piyasada 10 tl ye rimel var mı? yada roll on ları hep 3 tl yine piyasada 3 tl ye roll on göremedim ben hiç....

uzun zaman avon kullandım hatta üyeydim kısa bisüre önce şipariş vermediğimden üyelim iptal olacaktı olsun artık üyelik yapmak istemiyorum dedim dedim ama bölge sorumlusu bana sormadan adıma sipariş vermiş fark etmesem haberim bile olmıcaktı ufak bi mebla fakat çok yüklü bi sipariş te olabilirdi kendisini aradım avon merkezi aradım hallediceklerini söylediler hala halletmediler düşünün sizden habersiz sipariş veriyorlar sipariş bana da gelmedi veren sorumlu almış paketi ben de avonun bu yönünden şikayetçiyim ürünlere gelince uzun zaman aldım kullandım ama sadece duş jeli ve bazı parfümler şampuan kozmetik ürünleri hiçde iyi deyil artık doreden alışveriş yapıyorum gayette güzel hem fiyat olarak hem kalite üyede oldum enazından dürüstler arkamdan iş çevirmiyorlar tavsiye ederim üye olam isteyen varsa yardımcıda olurum

eye lınerı berbatttttttttttttt

tam olarak hangi seri hangi rengi vs tam adlarını yazarsanız daha yararlı olur.
çünkü benim inanılmaz memnun olduğum,youtube gurularının gözdesi olan eyelinerları da var,bahsettiğiniz gibi berbat bulduklarımda :)

Yüz yıkama jelini VE boyalı saçlar için şampuanını kullanmıştım uzun süre önce memnun kalmadım.O gün bu gündür hiç bir ürününü almamıştım.Takii geçenlerde komşum kataloğu getirene kadar.
Duj jelini ve el kremini aldım bakalım memnun kalcak mıyım?Buraya tekrar yazarım.. :))

tam olarak hangi seri hangi rengi vs tam adlarını yazarsanız daha yararlı olur.
çünkü benim inanılmaz memnun olduğum,youtube gurularının gözdesi olan eyelinerları da var,bahsettiğiniz gibi berbat bulduklarımda :)

bu eyeliner 2 gün kullandım güzeldi 3 gün baktım rengi solgunlaştı kzlar bitiyo gb oldu ve diğer sattığım müşterilerde aynı şikayette bulundular
avon extra lasting bide 12 saate kadar dayanaklı yazıyo tammada rengi soluk anlam veremedim kızlar Eki Görüntüle 561738

bu eyeliner 2 gün kullandım güzeldi 3 gün baktım rengi solgunlaştı kzlar bitiyo gb oldu ve diğer sattığım müşterilerde aynı şikayette bulundular
avon extra lasting bide 12 saate kadar dayanaklı yazıyo tammada rengi soluk anlam veremedim kızlar Eki Görüntüle 561738

cnm bu hanı bırara ıkısı 20 tlden mıydı neydı oyle olan dıplınerlar degılmı ??
bende bundan almayı dusunuyordum guzel gozukuyodu katalogdan bı de ıkısı 20lı fıyatlarda olunca ıyıkı paylasmmısın ıyıkı almamısım :21::KK54::KK54:

iyiki yazdın canım ,ben çok merak diyordum bu eyelinerını ,kesinlikle almam o zaman ^^

Avon sadece ucuz fiyatla yaygın satış yaparak kazanç sağlayan bir marka. Bütün ürünleri inanılmaz berbat. Her ürününü denedim sadece ucuz ve kalitesiz. Kullanılacak makyaj markası olarak Mac markasını tek geçerim. İnanılmaz kaliteli bir üründür. Porselen makyaj ve sahne makyajlarında bu marka ile krylan markası kullanıyor. Diğer markalara ucuz diye aldanmayın paranıza yazık. Pahalı alın ama uzun süre kullanın.

$avon.jpg
Bu rimeli iğrenç birşey tavsiye etmiyorum. arkadaşımla beraber aldık kupkuru iğrenç birşey.

Avon sadece ucuz fiyatla yaygın satış yaparak kazanç sağlayan bir marka. Bütün ürünleri inanılmaz berbat. Her ürününü denedim sadece ucuz ve kalitesiz. Kullanılacak makyaj markası olarak Mac markasını tek geçerim. İnanılmaz kaliteli bir üründür. Porselen makyaj ve sahne makyajlarında bu marka ile krylan markası kullanıyor. Diğer markalara ucuz diye aldanmayın paranıza yazık. Pahalı alın ama uzun süre kullanın.

bütün ürünleri iğrenç değil :)
hatta bazı ürünleri çok ama çok iyi. youtube makyaj guruları(gossmakeupartist pixiwoo kardeşler vb ) ve makyaj uzmanları tarafından tavsiye edilen ,benim şahsen kullandığım ve çok memnun kaldığım ürünleri de var.
Ayrıca benim kullandığım çok memnun olduğum Mac ürünleri de var ,beş para etmez mac ürünleri de.. :)
Pahalı alın uzun süre kullanın yaklaşımına katılmakla beraber her pahalı ürünün iyi olduğuna katılmıyorum.
Hatta gayet uygun fiyatlı olup nice pahalılara kök söktüren ürünler var piyasada :)
işin püf noktası araştırmak denemek ve size uygun olanı bulmak.

Son düzenleme:
Yüz yıkama jelini VE boyalı saçlar için şampuanını kullanmıştım uzun süre önce memnun kalmadım.O gün bu gündür hiç bir ürününü almamıştım.Takii geçenlerde komşum kataloğu getirene kadar.
Duj jelini ve el kremini aldım bakalım memnun kalcak mıyım?Buraya tekrar yazarım.. :))

Saç kremli olan şampuanlar bana da yaramıyor hemen saçlarım yağlanıp kaşınıyor. ama el kremlerini annem de ben de kullanıyoruz ve cok ama cok memnunuz hatta annem her akşam ellerine sürüp de uyur ellerimin rengi açıldı nemlendi kendine geldi der herkese de tavsiye eder, normalde bir şeyleri övmeyi sevmez utanır ama içine siniyorsa da herkes bilsin ister

bu eyeliner2ı ben de daha avona katılmamışken bir arkadaşımdan almıştım, göz kaleminin üzeirine sürme akar demişti ama her türlü akıyor ben de memnun değilim, almak isteyen olursa da önermeyeceğim satışını kendim yaptığım halde. hem çok yoğun bir rengi yok hem de gözün üstüne falan bulaşıyor dağılıyor...

Bende avon satış temsilcisiyim, kendim de denedim bu eye liner çok kötü.. Şu an banyoda duruyor hatta 2 günde soluklaştı dediğiniz gibi..

X