Saç Rengi ve Saç Boyama Oksidasyon kremi %9 ile saç rengi açma

ada23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
11
0
Arkadaşalari boyanın içine karıştırılan oksidasyon kremi saç açıyormuş. uygulayan var mı hiç. siyahı bir ton da olsa açar mı ki?

benimde bi arkadaşım uygulamışltı ancak turuncumsu bi renk alıyor saç açıldıkta sanki oksijenli su ile a.ılmış gibi :KK50:

canım bende bi arkadaşın saçına uyguladım bekledik bekledik hiç bi değişim olmadı en sonunda arkadaş daha dayanamıyorum deyip saçını yıkadı ... işte onun saçıda siyaha boyalıydı hiç bi şey değişmedi ... :KK50:

ben kahveden açtım arkadaşlar oksidasyon ile 9 kullandım 4-5 saat beklettim fotoda koyucam ama akşam çektiğim foto renk fotodan 1-2 ton falan daha açık zaten aradaki sarı parıltılar belli oluyor ama saçlarım sertleşti malesef bunuda belirtiyim :KK43: siyahtan açılmaz ama kahvelerde 1-2 ton için işe yarar bi yöntem

Eklentiler

• $Ekran Alıntısınmlöş.JPG
    $Ekran Alıntısınmlöş.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 5.820
ben kahveden açtım arkadaşlar oksidasyon ile 9 kullandım 4-5 saat beklettim fotoda koyucam ama akşam çektiğim foto renk fotodan 1-2 ton falan daha açık zaten aradaki sarı parıltılar belli oluyor ama saçlarım sertleşti malesef bunuda belirtiyim :KK43: siyahtan açılmaz ama kahvelerde 1-2 ton için işe yarar bi yöntem

merhaba ben cikolata kahve yaptım acaba benim sacımda acılırmı elimde oksidasyon var cünkü sacımı acarmı hatta daha önceden sacımı actıgım için 2 yıka sonunda biraz acıldı bile 4-5 gün oluyo sacımı acalı uzun saclarım var o renkden kurtulmak istiyorum lüütfen yardım edin :/

ben önermem bende bi ton fln ancak açtı ve yaktı yani sertleşti zararı oluyor saça

Ben açmıştım saçlarımı sonra kestirdim şimdi tekrar açtım :KK1: Siyah saclarda acınca turuncu gibi renk alıyor fakat benım saclarım kumral oldugu icin sarı oldular. uclarına yapmıstım tepelere sürmeyin bence biraz sacı yıpratıyor.Actıktan sonra saca zeytınyagı felan surup bakım yaparsanız hicbirsey olmaz :))

oksidasyon çok riskli bir iş.. yakma ihtimali yüksek.3-4 saat tutan arkadaş yakmadan nasıl başardı bilemiyorum:KK53::KK53: en fazla 45 dk tutarlar saçta o bile maksimum süre.. kahveler falan 30 dk da açılıyor. çok inatçı saçlarda 45...

X