Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

Mutter dayanamadım biraz once yaptım test 31 ocak sat.. Biraz erken sanırım test yapmak icin ama boyle bir hal alıyor insan ister istemez ... Bir de benim sigara gibi bir problemim var ögrenir ögrenmez bırakıcam dıyorum insallah.. Bu ne lanet birsey ya kendini bir tutune malup ettiriyorsun gunde 5 tane iciyom valla dayanamıyom ama bırakıcam...aranızda sigara icen var mı ve bırakabildimi..

yaa hadi şöyle güzel bir tablo hazırlamayı bilen birisi bize liste yapsın lütffen yaa..
yeni bir topik açalım topiğin adı uğurlu topik falan olsun hepimize uğurlu gelsin.
hamile kalmak istiyenler kalabilenler falan. hepimiz sonunda başarıcaz hadi listemizi yapalım.

bencede ugur getirir belki :)

yaa işin gerçeği bunu bazen böyle ödew gibi yapıyoruz, bende dahil. aslında iş biz hanımlara düşüyo bunun bir amaç için oldunu beylere hissettirmeyelim. zewk için yapmaya çalışalım. :eek:
bazen eşime hadi bugün yumurtlama günüm kalk gidelim diyorum oda bu sefer naz yapıyo.
kendimi kullandırtmam diyo :roflol:

mesela birçok insan hiç bir sorunu yokken hamile kalamıyo we doktorlar strese bağlıyo.
stres birçok rahatsızlığın başı yaa. bu stres pis bişi.
birde şu war bak. bir topik wardı tek ilişkiyle hamile kalanlar topiği gibi bişiydi bulursam birazdan yazarım. orda şey diyorlardı regliden hemen sonra tek ilişkiyle kaldım yok reglime az kala tek ilişkiyle hamile kaldım flan diyorlardı. benim annem we bir arkadaşımda aynısını söylemişti. arkadaşım reglisi biter bitmez ilişkide bulunmuş sonra eşi şehir dışına gitmiş. dha öncesindede baya çalışmışlar olmamış. neyse bu o ay kesinlikle beklemiyordum diyor. çünkü yumurtlama dönemine inanıyormuş hep. sonra hamile öğrenmiş.
demek istediğim boşwerelim şu yumurtlama dönemini 2 yada 3 güne 1 ilişkide bulunmak şart bence. ama görew gibi diil heeeee...

patates gibi yatmayın hanımlar......:roflol:
canlanın.....

Sevgili Mutter, kesinlikle çok çok haklısın... Biz de dün bi arkadaşlara gittik de dedi ki, ben adet bittiği gün ilişkide bulundum, bir daha da eşimi görmedim, onunla hamile kaldım. O yüzden yumurtlama günü falan tutmuyor, offf 2 günde bir de çok geliyo bana ama bu ay dişimizi sıkalım naapalım kaydirigubbakcemile3 Patates gibi yatmayalımm... kaydirigubbakcemile2 Bu laf çok hoşuma gitti...zemuszemus

Kızlar, şöyle bir tablo yapsak nasıl olur?
Wordde yaptım ama aktarması çok güç!!

Bu ay bebiş isteyenler:

Nick Yaş SAT Kaç yıllık evli? Kaç aydır? Tedavi/Kür? Gebelik maceraları?
1.Feeyong 27 14 Şub 2,5 3 - 1 düşük (kalbi atmadı)
2.Mutter 24 12 Şub

gibi.
Ne dersiniz??
Buraya tablo ekleyebilen var mıııı???

Mutter dayanamadım biraz once yaptım test 31 ocak sat.. Biraz erken sanırım test yapmak icin ama boyle bir hal alıyor insan ister istemez ... Bir de benim sigara gibi bir problemim var ögrenir ögrenmez bırakıcam dıyorum insallah.. Bu ne lanet birsey ya kendini bir tutune malup ettiriyorsun gunde 5 tane iciyom valla dayanamıyom ama bırakıcam...aranızda sigara icen var mı ve bırakabildimi..

yaaa heycanla okuyorum mesajını en önemli şeyi yazmamışsın.
TEST SONUCU?
ya pozitif de yaaa

Kızlar, şöyle bir tablo yapsak nasıl olur?
Wordde yaptım ama aktarması çok güç!!

Bu ay bebiş isteyenler:

Nick Yaş SAT Kaç yıllık evli? Kaç aydır? Tedavi/Kür? Gebelik maceraları?
1.Feeyong 27 14 Şub 2,5 3 - 1 düşük (kalbi atmadı)
2.Mutter 24 12 Şub

gibi.
Ne dersiniz??
Buraya tablo ekleyebilen var mıııı???

feeyong eskisi gibi sık gir nete yaa arıyorum seni bazen. ilk olarak bunu söylim dedim.
liste süpper. sen bize öncü ol we uğurlu falan gibi bir isim bul topimizi aç.
nete girdinde ilk fırsatta yap bize buraya haber wer hemen oraya geçelim. muhabbete orda dewam edelim.

bazı topiklerde böle excel listesi gibi tablolar oluyo nasıl yapıyorlar aceba

• mızmız
      [*]24
      [*]1 bucuk yıllık evlıyım
      [*]7 aydır denıyoruz
      [*]sogan kuru denedım
      [*]bal corek otu kurunu denedım
      [*]bır dusugum var 7 ay once

ılkı benden olsun:dance:

Son düzenleme:
kızlar günaydın hepinize nasılsınız umarım herkes iyidir bende forumu okuyordum ne var ne yok diye muttercim sana adetinle ilgili şunları söylemek istiyorum geçen ay benim adetimde 8-9 güne yakın sürdü ve normalde benim adetim 3-4 gün arası sürerdi ve bende çok şaşırmıştım ne oluyor diye bende küçük kistler var sanırım onlar patladı dedim ve adetim biter bitmez doktora gittim doktor hiçbir sorun yok dedi gayet normal benim aklıma gelen ilk şey vücudumun hamileliğie hazırlık yaptığıydı içimde ne var ne yoksa bütün hepsini attı vücudum nerdeyse ve dedim ki sanırım ömüzdeki ay hamile kalacam ve dediğim gibi oldu hamile kaldım allahın izniyle bence hiçbirşey pat diye olmuoyor herşeyin zamanı var vücud yavaş yavaş buna uyum sağlamaya çalışıyor yani canım inşallah b u ay hamile kalırsın yasemincevre bende sigara kullanıyordum sürekli bırakıyım diyorum bir gün içmiyorum ertesi gün içiyordum şimdi inan ağzıma bile sürmüyorum kokusu çok tiksindirici geliyor hamilelikten dolayı yani allah veriyor sabrını kendini kasmadan bırakmaya çalış canım olmuyorsa benim gibi tek tük içebilirsin hamileliğe kadar ondan sona istesende içemiyorsun zaten kokusundan

kızlar günaydın hepinize nasılsınız umarım herkes iyidir bende forumu okuyordum ne var ne yok diye muttercim sana adetinle ilgili şunları söylemek istiyorum geçen ay benim adetimde 8-9 güne yakın sürdü ve normalde benim adetim 3-4 gün arası sürerdi ve bende çok şaşırmıştım ne oluyor diye bende küçük kistler var sanırım onlar patladı dedim ve adetim biter bitmez doktora gittim doktor hiçbir sorun yok dedi gayet normal benim aklıma gelen ilk şey vücudumun hamileliğie hazırlık yaptığıydı içimde ne var ne yoksa bütün hepsini attı vücudum nerdeyse ve dedim ki sanırım ömüzdeki ay hamile kalacam ve dediğim gibi oldu hamile kaldım allahın izniyle bence hiçbirşey pat diye olmuoyor herşeyin zamanı var vücud yavaş yavaş buna uyum sağlamaya çalışıyor yani canım inşallah b u ay hamile kalırsın yasemincevre bende sigara kullanıyordum sürekli bırakıyım diyorum bir gün içmiyorum ertesi gün içiyordum şimdi inan ağzıma bile sürmüyorum kokusu çok tiksindirici geliyor hamilelikten dolayı yani allah veriyor sabrını kendini kasmadan bırakmaya çalış canım olmuyorsa benim gibi tek tük içebilirsin hamileliğe kadar ondan sona istesende içemiyorsun zaten kokusundan

teşekkür ederim canm çok çok rahatladım.
günlerdir ne bu ne bu diye diken üstündeyim. bugün doktordan randewu aldım. yine bir gidim bari aklımda kalmasın.
bu reglimin başında bende öyle düşündüm temizleniyor diye çünkü çok büyük parçalar çıktı.ama bugün tam 10.gün we hala geliyor.
neyse öğleden sonra haber weririm.
ama beni çok rahatlattın saol.

evet canım söylemedim ama bende de büyük parçalar geldi ve dedim ki heralde düşük yapıyorum aklıma da gelmedi değil bide şöyle bir durum var canım bilimsel dergilerde okumuştu vücud o ay hamile kalırmış ve en son aşamasında embroyonun mükemell olmadığı zaman vücud onu adet zamanı iptal eder yeniden başlarmış öyle birşey de olabilir hadi bakalım sende benim yolumdan gidiyorsun iyi haberlerini bekliyorum

ceylincim senin tecrüben var..gebelik baslagiciinda kasiklarda batmalar olurya onlar tek taraflimi olur yoksa cift tarafida..

mesela sag kasikta batma olurken bir kac saniye sonra solada gecermi ayni sizi ?

bilgisi olan herkese sorulur aslinda :)

canım ben öyle kasıklarda batma şeklinde değilde yoğun bir adet ağrısı şeklinde yaşadım kasıklarımda sanırım her iki taraflı ağrıdı

canım ben öyle kasıklarda batma şeklinde değilde yoğun bir adet ağrısı şeklinde yaşadım kasıklarımda sanırım her iki taraflı ağrıdı

anladim cnm..
ya ben hayatimda kasik agrisi yasamadim ama korunmayi biraktigimizdan beri böle ya off..

bide sag kasigima ince bi sizi geliyor...birden sola geciyo..

kendimi agir hissediyorum su 1,5 aydir nedense..önceden evde sIKIldigimda Kolbasti acar oynardim , simdi agirlik var karnim düscek gibi ..:sm_confused:

olabilir canım erken döllenme olduysa ama çok kaptırma kendini bu sefer piskolojik belirtiler baş gösterir benim adetimden üç gün önce başlamştı belirtilerim ve bir hafta öncesinde sağ göğsümde küçük süt bezeleri oluşmaya başlamıştı göğüslerinden anlayabilirsin canım

haklisin canim busefer kaptirmiyorum hissetmiyorumda zaten , nedense yine olmadi heralde diye geciyo icimden :)
ama kendiimi hazirliyorum olmazsada gelecek aya ovulasyon testi alcam diye umutluyum zemuszemus

ya benim gögüslerim kücük adetlerimdede gögsümle ilgili hic bi problem yasamadim gögüsden anlicami sanmiyorum o yüzden hehe

yaaa heycanla okuyorum mesajını en önemli şeyi yazmamışsın.
TEST SONUCU?
ya pozitif de yaaa

Ahh Mutter pozitif olsaydı atlamazdım emin oll...... malesef ama hala umitliyim son SAT 31 ocak....Kısmet bakalım... Bide korktuüum sey ben hostesim uçuşlar falan korkutuyor beni.... öğrenince yere geçiçem doktora danısıcam ucus sorun olur mu diye

X