Tüp Bebek Merkezleri GATA (ankara) da tüp bebek yaptıran var mı?

kızlar bende asker eşiyim tedaviye başladım gatada namık ya da temelin özelinin adresini yazabilirmisiniz özelden bulamadım nette falan.

burası ikimizin chat alanı gibi oldu:). heyyyyyy GATADA TEDAVİ GÖREN ASKER EŞLERİ topice uğrayın bilgi paylaşalım..

mrb ben yeni katıldım sayfaya bende asker eşiyim bütün raporlarımı hazırladım yarın heyete gircez bıu süreç nasıl ilerliyor bilgi almak istedim

mrh bende asker eşiyim ankarada temel hocada 1.deneme tüp bebek yaptırdık. negatif sonuç aldık. ikinci denemeyi düşünüyoruz ama 2.de negatif olur diye düşünüyoruz ikincide pozitif olan varmı? . ayrıca temel hoca ekibi ve ayrıca bu konuda embriyologları unutmamak lazım bu konuda da gatanın ekibi iyi diye düşünüyorum .arkadaşlar deneyimlerimiz paylaşalım ki bize yol gösterebilir. bu yolda herkese bol bol şanslar........

ben ilk denememde pozitif sonuç aldım. temel hocayı tavsiye ederim. tedavi öncesi özeline gidin bu hocanın isteğinden değil benim tercihimden di. nasıl bir tedavi istediğimi ve nelerden korktuğumu anlattım. beni artık tanıdığı için tedaviyi açıklayıcı şekilde yürüttü. hemşireler embriyolog Allah bin kere razı olsun. hepsine duacıyım. Allah onlardan razı olsun. negatif sonuç alanlarda oldu. ben kendimde fark olarak beslenmeme dikkat ettim. o süreçte turşu, patates, yoğurt, kafein tüketmedim. ve ben sol tarafa bırakıldığı için embriyom sol omzumun üstüne yattım zorunluluk dışında hep yattım. ve tüp bebiş tedavisine başlamadan soğan kürünü de yapmıştım 2 ay önceden kendimce rahmimi hazırladım. yumurtalarım ilaca cevap vermeyince günde 2 kez incir tedim dengeleyerek. portakal yedim. v.b. Allah hepinizin yardımcısı olsun. sağlıkla, akılla, hayırlarla kucağınıza alın İnşallah..

unutmadan ananas yedim embriyolar bırakıldıktan sonra. tedavi öncesi eşime ballı, çörek otlu caksır yedirttim. selenyum içirdim 1 ay evvelden sigarayı kafeini azlttırdım. alkolü hayatından çıkarttırdım son altı ay alkol ağzına değdirmemişti. tedaviye başlamadan psikolojinizi ve bedeninizi hazırlayın. stresten uzak durun..ve temel hocaya gidin:))

unutmadan ananas yedim embriyolar bırakıldıktan sonra. tedavi öncesi eşime ballı, çörek otlu caksır yedirttim. selenyum içirdim 1 ay evvelden sigarayı kafeini azlttırdım. alkolü hayatından çıkarttırdım son altı ay alkol ağzına değdirmemişti. tedaviye başlamadan psikolojinizi ve bedeninizi hazırlayın. stresten uzak durun..ve temel hocaya gidin:))

benimde ikinci denemede temel hocada pozitif sonuç oldu. şimdi 22. haftayım . bencede temel hocayı tercih edin .özeline gidip gitmemeniz hiç önemli değil çok ilgili bir doktor. Negatif sonuçta sizinle üzülen pozitif sonuçta sizinle sevine bilen bir doktor. insanı yönü çok iyi .. temel hocaya tüm hemşirelere ve embriyologlara sonsuz teşekkür ediyorum

ben ilk denememde pozitif sonuç aldım. temel hocayı tavsiye ederim. tedavi öncesi özeline gidin bu hocanın isteğinden değil benim tercihimden di. nasıl bir tedavi istediğimi ve nelerden korktuğumu anlattım. beni artık tanıdığı için tedaviyi açıklayıcı şekilde yürüttü. hemşireler embriyolog Allah bin kere razı olsun. hepsine duacıyım. Allah onlardan razı olsun. negatif sonuç alanlarda oldu. ben kendimde fark olarak beslenmeme dikkat ettim. o süreçte turşu, patates, yoğurt, kafein tüketmedim. ve ben sol tarafa bırakıldığı için embriyom sol omzumun üstüne yattım zorunluluk dışında hep yattım. ve tüp bebiş tedavisine başlamadan soğan kürünü de yapmıştım 2 ay önceden kendimce rahmimi hazırladım. yumurtalarım ilaca cevap vermeyince günde 2 kez incir tedim dengeleyerek. portakal yedim. v.b. Allah hepinizin yardımcısı olsun. sağlıkla, akılla, hayırlarla kucağınıza alın İnşallah..

slm papatyac :) öncelikle verdiğin bilgiler için çooook teşekkür ederim bana çok yardımcı oldun gataya gidip gitmeme konusunda kararsızdım ama sanırım artık kararımı verdim benim bir erken doğum hikayem var 25 haftalık doğdu ve kaybettik sonrasındada olmadı iki aşılama negatifle sonuçlandı. dün bilgi almak için gatayı aradım salı günü kurul için çağırdılar gidip görüşcem bakalım inş bende senin gibi ilk denememde hamile kalırım. bilmiyorum doğum yaptın mı ama şimdiden sağlıkla kavuşmanızı temenni ediyorum inş sorunsuz sağlıklı bir hamilelik geçirirsiniz..

Merhaba kizlar bNa da tup bebek dediler bende asker esiyim biraz bilgi paylasir misiniz alaydan izin alabildiniz mi maliyet ne kadar.

Merhabalar bende GATA da tedaviye başladım doktorlar çok ilgili hemşireler çok tatlı şimdilik bunu yazabilirim ilerleyen günlerde gelişmeleri bildiririm İnşaAllah
Rabb'imiz cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin...İnşaAllah...

Ankara gata da tüpbebek tedavisi gören arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşıp bizi aydınlatabilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkürler

merhabalar bende 2 senedir bebeğim olsun istiyorum. gata ya gidip kurula girdik ocakta aşılama için gelin dediler. olumlu yorumları görünce çok mutlu oldum. inşallah olumlu sonuçlar alıp buraya yazarım bende:dua::dua:

X