Bal-rekotu-Tarn mucizesi

bu ay bende basladım bu küre ıcımde büyük bı heycan var.. ''buneyaa'' sen denedın olduya ondan dolayı ıcımde cok umut var bu ay .. ınsallah olur.. ben petek balı aldım kendıme. esımede 1kg petek balı 1kg da soyulmamıs fındık aldım..
fındıkları soyup rondodan gecırıp balla karıstırıyorum ona sabah aksam 1 kasık yedırıyorum.. bunu yaparkende 1 gün 3 ıncır , 1 günde 3 cevız yedırıyorum.. sperm sayısını yükseltıyomus..
bunuda bır yerde okumustum.. ınsallah bısıler olur.. yıne herseyın hayırlısını Allah bılır...

bu ay bende basladım bu küre ıcımde büyük bı heycan var.. ''buneyaa'' sen denedın olduya ondan dolayı ıcımde cok umut var bu ay .. ınsallah olur.. ben petek balı aldım kendıme. esımede 1kg petek balı 1kg da soyulmamıs fındık aldım..
fındıkları soyup rondodan gecırıp balla karıstırıyorum ona sabah aksam 1 kasık yedırıyorum.. bunu yaparkende 1 gün 3 ıncır , 1 günde 3 cevız yedırıyorum.. sperm sayısını yükseltıyomus..
bunuda bır yerde okumustum.. ınsallah bısıler olur.. yıne herseyın hayırlısını Allah bılır...

canım madem herşeyi yapıyorsun eşine malum şeyden önce sert bir kahve yap spermlerin hareketliliğini artırıyormuş

kızlarr daha öncee incir kürü,soğan kürü ve daha hatırlamadığımm bi sürü şeyy denedimm..bizde sebebsiz infertilite varr..bu topikte gördükten sonra adetin 5. günü bal+çörekotu+tarçına başladımm..4 gün olduu..bu ayda bunu denicemm..bi umut iştee..bide bişey sorcamm..bu karışıma kaç gün devam etmek gerekiyoo..benimm çatlama genelde 15. 16. gün oluyoo..yoksa adet zamanına kadar devammı etmelii

allah hayırlı evlat nasip etsin canım amin isteyen herkese versin
kendine dikkat et bulantı kusmalar her an sana hamile olduğunu hatırlatıyo ki allaha daha çok şükret diye şikayet etme lüksümüz yok delikafadulden[/QUOS

Sağoll Canımm benimm Allah cümlemize nasip etsin.Haklısın gerçektenn bende hamile kalmadan önce okurdumm hep kusan hamile bayanları.Ah keşke bende hamile kalsam kussam:roflol: Allah duamı kabul etti.Dilerim sende hayırlısıyla hamile kalıp sağlıklı hamilelik geçirirsinhihoyyyt

Canım Rabbim dualarını kabul etsin.Ben karışımın dışında günde bi kaç tane incir yedim.kuru inciri seferimm içine fındık ceviz doldurup yedimm.incir kürünü denedim suyuunu içemedimm.Ya bide kalıyo incirleerr sonradan o kalan incirleri yemeye çalıştımm yok yiyemedimm bazılarını keke kullandımm ee bir sürü incir kalıyo geride yazık günah israf oldu diye devam etmedim.Rabbim en kısa zamanda nasip eder inş.

Canım Rabbim dualarını kabul etsin.Ben karışımın dışında günde bi kaç tane incir yedim.kuru inciri seferimm içine fındık ceviz doldurup yedimm.incir kürünü denedim suyuunu içemedimm.Ya bide kalıyo incirleerr sonradan o kalan incirleri yemeye çalıştımm yok yiyemedimm bazılarını keke kullandımm ee bir sürü incir kalıyo geride yazık günah israf oldu diye devam etmedim.Rabbim en kısa zamanda nasip eder inş.

İnsallah nasıp eder.. dıyorumya sende yenı okudun denedın ve oldu.. ıcımde cok umut var bu defa.. cok heycanlıyım..9 ay oldu evlenelı.. gercı sımdıye kadar hıc bı kür denemedım doktorda sorun yok demıstı yalnız adet düzensızlıgım var ondan hamılelık gecıkır demıstı..

bugün karısımı yedıgm 3. gün cooooooooooook heycanlıyımmm... bıde arada ıncır yıyım bende..

ballı bebek mı olacak acaba:1rolleyes: :ecrin_bebek: :emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek:

Ben de çörekotu, tarçın ve bal mucizesine inananlardanım. ılk muayenemde doktor hiç olgunlaşmış folikül göremedi ve yumurtalıkların çok zayıf dedi. Üstelik fsh de 20'lerde çıkmıştı. Eve gelince hemen çörekotu, tarçın ve bal karışımına başladım. Düzenli olarak 12-13 gün boyunca her sabah iki tatlı kaşığı yedim. Bu arada günde 2 tane de dhea kullandım. O ay doktor gördüğü manzara karşısında şaşırdı. Çünkü 5 tane yumoşum oluşmuştu. Hem de kocamandılar. Geçtiğimiz ay karışımdan kullanmadım ve yumoşlar yine yok oldu. Tedavi süreci yaklaştığı için şimdi yeniden başladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun :)))

öncelıkle slm kızlar umarım söyleyeceklerım içinize su serper.pen pko hastasıyım ılac ıcmeden aylarca adet olamayan ben ve yıne yumurta takıbınde tek yumurtası olusmayan biriydim.dr um ılaclara yanıt vermıyor vücüdun tüp bebek yapalım demıstı.bende o ay bu mucıze karısı denedım bunun yanında hayıt tohumunuda içtim.ve önce allahın iznı ile o ay adet olmadım ve bır baktımkı hamıleyım.hıcbır zaman umutsuz olmayın ve ınanarak bu karısımı için.ınsallah tez zamanda sızlerde bu mutlulugu yasarsınız...

kızlar ben bu ay yaptım bu karışımdann..sonra adetin 17 günü kanamam oldu dr ye gittim..ovulasyon kanamasıymış..yumurtam kocaman olmuş catır catırda catlamışş...dr çalışın dedi..ya galiba bu karışım bende acayip işe yarıyo..adetin 5 günü başlamış 12 günü bırakmıştım..ama ben çörek otunu ezmedimm...bu ay bebişim olmazsa önümüzdeki ay yine yapcam..yumurta kocaman olup çatlarsa kanama oluyo bende..haber veririmm..yani iyice test edip onaylıcammCADIARZU arada bide bebiş olursa ohhhh nealaaaa

bu bal halis bal mı? yoksa çiçek balı da uygulanabilir mi? bilgilendirirseniz sevinirim.

ben normal marketlerde satılan çam balından kullandım..ama aldığın bal markalı olsun bence...halis balı bulmak zorr...bulsamda ne kadar halis olduğunu bilmem zorr...marketlerde satılanda işe yarıyo bence..balparmak aldımm

hayıt tohumu nasıiçiliyo kızlar.ve adaçayı.yani belli bi günü varmı ve şekerlimi şeekrsizmi.
bende bu karişimi denedim ama bu ay olmadı .yumoşlar zerre miktar büyümedi.
bide hayıt tohumu denicem .ha bide klomen kullanırken bunları kullanmak doğrumu acaba

ok onuda denerım :) senın varmı bebegın ?

evet canım hamileyim

hayıt tohumu nasıiçiliyo kızlar.ve adaçayı.yani belli bi günü varmı ve şekerlimi şeekrsizmi.
bende bu karişimi denedim ama bu ay olmadı .yumoşlar zerre miktar büyümedi.
bide hayıt tohumu denicem .ha bide klomen kullanırken bunları kullanmak doğrumu acaba

canım adaçayını çok dikkatli iç bebiş varsa düşüğe sebep oluyor. gevşetici özelliği varya

X