chanel chance

xsxekerkxixz candy

senden başka yokk!!!!!!
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
91
0
merhaba bayanlar; chanel chance kullanan varmı aranızda,çok güzel ve kalıcı bi kokusu var .ama herkeste aynı etkiyi yaratırmı bilmiyorum.hihoyyyt

ya bence güzel bi koku, ama mutlaka yanından geçen birilerinde kokuyo sanki 3 kişiden biri bunu kullanıyo gibi..o yüzden pek ilgimi çekmiyo açıkçası

evet bende kullanmadan önce yolda çok sık rastlıyordum bu kokuya ve de çok hoşuma gidiyor.Ama bazen insan sıkılıyo aynı kokundan bende çok sık kullanamayanlardanım :smiley-cool:

banada hediye geldi bu parfüm annem verdi sanki biraz bayık gibi geldi ...psikolojik mi bilmem sanki pahalı ve çok popüler olduğu için güzelmiş gibide geliyo karar veremedim ama kendim bu para verip almam:)))))(annemede halam hediye olarak verdi)

Yıllardır kullanıyorum artık benimle özdeşleşmiş bir koku. Yolda durdurup soran çok olmuştur hemen fark edilen bir koku.Tavsiye ederim..

muhteşem bir koku, çok da kalıcı, yoğun bir kokusu var ama çok ağır değil yaz-kış kullanılabilir, işte tek sıkıntısı pek çok insanın kullanması

5 sendir kullanıyorum..bikere başka bi parfüm aldım hiç kullanmadım chanel benle bütünleşti artık:):):)başka parfüm alınca sanki chaneli aldatıyo gibi hisediyorum:):):):):)

ben kullaniyorum, banada kayinvalidem vermisti
biraz sert geliyo bana hafif olsun diye ilk önce havaya sikiyorum sonra siktigim yere dogru hizlica yürüyorum alkolü ucmus oluyo ve daha hafif oluyo kokusu... tavsiye ederim...(dus aldiktan sonra giyinik olmadan)
aslinda bütün parfümleri bu sekilde kullaniyorum..
direk üstüme siktigimda koku cok yogunlasiyo ve rahatsiz ediyo beni...
saclarimada sikarim ayni sac spreyi gibi saclardanda cok güzel yayiliyo koku:)

Son düzenleme:
X