Ehliyet sınavındaki sorular??

aa hadi geçmiş olsun diyelim o zaman inş kazanmışındır...bizim girdiğimiz sınav o zaMAN SÜPERDİ .HOCA BİZİM YANIMIZDAYDI VE AYNI DERTEYMİŞ GİBİ HER ŞEYİ SÖYLEDİ VİTESİ 2 YE AL 3 E AL DİYE.. ve sonuş öyleden sonra hemen açıklandı..bi sorun isterseniz...

Aradım belki bi değişiklik olmuştur diye ama milli eğitim tüm uygulama sınavları bittikten sonra,toplu açıklayacakmış.

arkadaşlarımdan öğrenciğim kadarıyla en gıcık adama bizim grup denk gelmiş. ama buna rağmen iyi idare ettiğimi düşünüyorum. umarım adam da öyle düşünmüştür.

Hayırlısı olur inşallah...

77 ile geçmişim. biraz düşük ama.bu kadar gıcık bir sınav görevlisinden geçtiğime bile şükrediyorum.

bugün direksiyon sınavlarında görev alan arkadaşlara anlattım bana sen çok iyi bile sürmüşsün, biz 85 altı not vermiyoruz senden kötü sürenlere bile,sana adam çok kıt puan vermiş dediler. 3 kişiyi de bırakmış.

hadi hayırlı olsun o zaman ..güle güle kullan ehliyetini...evet bazıları gerçekten gıcık oluyor sanırım..benim kaynımda benle bir girdi sınava onada 73 verdiler...hoca herşeyi söylediği halde...sanada bahsettiğin gibiyse iyi vermişler .

konuyu güncelliyeyim bari :)
14 nisanda sınava gıreceğim şimdiden çalışmaya başladım daha kurs başlamadı bıle. :)
çok korkuyorum ya kalırsam gecemezsem ehlıyetımı alamazsam dıye çok hevesliyim çünkü:KK14:

ayyy bende giriyorum 14 nisanda bende çok ama çok heyecanlıyım hiç bir deneyimim yok bakalım bizim dersler yarın başlıyor:KK37:

bir güncelleme de benden olsun :KK42: 30 haziranda giricem Allahın izniyle yazılı sınava:18:trafik konuları bitmek üzere...istisnasız her testten en az 5-6 yanlış çıkarmayı başarıyorum :KK17: bu arada motordan çok tırsıyorum

bir güncelleme de benden olsun :KK42: 30 haziranda giricem Allahın izniyle yazılı sınava:18:trafik konuları bitmek üzere...istisnasız her testten en az 5-6 yanlış çıkarmayı başarıyorum :KK17: bu arada motordan çok tırsıyorum

ah bende aynı durumdayımm:18: ama dersler daha başlamadı sizinki başladı mı?

sınav byu cumartesi, kursa sadece bir hafta gittim, internetteki sorularla en düşük 85 almayı beceriyorum ama yinede korkuyorum özellikle motordan.
sınav kağıtlarını aldınız mı bu aradA?

Merhaba hanımlar,yarından sonra ehliyet sınavım var.Milli eğitimin yaptığı son 3 sınavı çözdüm,sonuçlar güzel,fakat hala heyecanlıyım.
Öğrencilik hayatım boyunca da hep heyecanlanırdım zaten sınav test olsa bile.Şu yaşıma geldim öğrencilere soru hazırlayan konumundayım ama hala bu heyecanımı yenemedim.

Sorum şu size,sınavınız nasıldı ?Motor bölümü çok zorladı mı?
Yorumlarınızı,özellikle şu konudan kesin çıkar önerilerinizi,fikirlerinizi bekliyorum hanımlar ! :KK31:

bende ehliyet alalı 4 5 sene oldu ..çıkmış sorulardan bahsedilmiş aynen bende katılıyorum çok faydası oluyor..hatta birebir aynı gelip bazılarının şıklarında yer değişimi olabiliyordu..zaten hocalar derste anlatırken test çözdürüyorlardı ve o testten aynıları geliyordu..

sınıfta çoğu kişi motordan korkuyordu hatta bende duydukça tedirgin oluyordum ama sınavda hiç zorlanmadım gayette çok ii bir sonuçla geçmiştim..hepsi kolay yani aslanda ..sonuçta aynı sorular geliyor..

şimdiden başarılar şofer adayları arkadaşlarım :)

açın yolları taze şoför geliyoooorrr :KK55: kızlar ehliyetimi alalı 6 ay oldu ve ben hergün yollardayım...çok şükür en ufak çiziğim bile yok :nazar: ama çok küfür yediğim kesin,olsun yanlış yapa yapa öğreniyorum :KK17: ters yönlere mi girmedim,iki arabanın arasına giremediğim için 5 tur fazladan mı gezmedim,yol ortasında stop mu ettirmedim (arkadan çalan uzuuunn kornaları saymıyorum):KK17: ama her yanlış bir tecrübe oldu...eşimle çok kavgalar ettik çalışırken ama şimdi sorsalar yine ondan öğrenmek isterim...ehliyeti almak çocuk işiymiş,marifet trafikte arabayı dansöz gibi kıvırmak,bazen kendimi atari oyununda gibi hissediyorum,her yönden araba ve yaya çıkıyor.

bu arada notlarımı söylemeden de geçemeyeceğim,eee o kadar çalıştım

ilkyardım:100

motor:100

trafik:98

direksiyon:95 :KK12:

X