Saç Rengi ve Saç Boyama Boyayı akıtmak için birebir...

xxslnxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
109
0
Kızlar sacımı en son koyu kahveye boyamıstım siyaha yakın bir renk olmustu gecen watsons da gezerken bioblas sampuanların ındırımde oldugunu gördüm hemen bitane aldım saclarımı beslemesı için.saclarımı bioblas sampuanla yıkamaya basladıgımdan beri nerdeyse 3 yıkamada acayip rengi aktı su an acık kumral gibi bir renk oldu .Sacınızdakı boyayı akıtmak isterseniz tavsıye ederım hem sacı besleyen bır sampuan hemde acayıp renk akıtıyo.her yıkamamda kahverengi köpükler akıyo kafamdan.hemde sacımın dökülmesini baya azalttı.Tesadüfen keşfettim sizlerle paylaşıyım dedim:)

kahve tonu baya bi akar zaten saçtan eminmisiniz ondan olduğuna ..
ve nezaman boyamıştınız..

o şampuanın rengi olmasın kız:)kahve turuncu arası bi renkti sanki...
Çünkü bende bi dönem bioblas kullanmıstım.Normalde saçlarım ilk şampuanlamada köpürürdü ama ne hikmetse 3. de köpürüyodu ve evet kahve rengi akıyodu su :)

Evet kızlar bende duydum kepeĞe karŞı olan Şampuanlar eczanede satılanlar yanııı onlar saÇın rengını akıtıyooo ben o yÜzden kepeĞe karŞı kullanamadım boyam akcak dıye zaten beyaz sabun da akıtıyoo ya karbonat falan Şampuana ekleyın bır poŞet tamam kÜÇÜk poŞet ama ben yaptım aktı mavı sıyah hınt kınası vardı zatıııı haberınız olsun kıb bye aeo...

ben saçlarımı kızıla boyuyorum ve bioblas kullanıyorum. Ama hiçte o kadar beyaz sabun kadar akıtmıyor boyayı en son 1 ekimde boyamıştım ama renk hala canlı sayılır...
sende niye öyle oldu anlamadım canım.

Saç boyasını en iyi beyaz ve yeşil sabun akıtır.

Eğer ilk boyamaysa bütün herşey çok akıtıyor ama ikinci üçüncü boyamalarda renk oturmuş olduğundan daha hafif akıyor diğerlerine göre.

kızlar, saçlarım 2 seneden beri kızıldı. 6 ay beklettim aktı kendi kendine bişey yapmadım. sadece her gün yıkadım. sonra garnier ın arzum kahvesine boyadım evde kendime kendime. hayatımda böyle güzel bir kahve tonu görmedim. herkes saçıma aşık oldusenağlama amaaaa....sonra diplerim çıktı...ara ara ara bulamadım aldığım kutudan hiçbi yerde kalmamış...palette altın kahve aldım...mafoldumben saçları bi boyadım....allahım yani böyle bir renk olamaz...böyle bir ton gökkuşağında yok...mafoldumben ....üstelik akmıyor...günde 2 kez yıkıyorum..saçlarım çatır çatır oldu...hayatım karardımafoldumben...üstelik ne güzel kızıl akmıştı..şimdi güneşte kızıl...gölgede kahwemsi salak bi ton oldu...arkadaşlarım akaju kızıl kahwe yoğun viyole diye dalga geçiyo artık :roflol: palette nin yanından geçmem arkadaşlar....aklınızda olsun:çok üzgünüm:

Allahallah bende hep palette boyarım daha hiç bi sorun olmadı :KK43: bende garnier in arzum onan rengini denemk istiyodum ama bilmediğim marka ya döker diye korkuyordum..sana bişey olmamış onu boyadıgında nasıl bir kahve tonu oluyo o boya söylermısın..üzüldüm çok geçmiş olsun :çok üzgünüm:

Canım önceden ben de saçlarımı Kolestonun koyu kahvesine boyamıştım.Tabi adı koyu kahve,resmen siyah oldu.(En nefret ettiğim boya koleston.Çünkü hangi rengini denediysem kutudakinden çok çok koyu oldu.)Üzerinden iki ay geçti.Bu arada ben sürekli beyaz sabun uyguladım.Aktığını sandım,çünkü iki ayın sonunda rengi açılmıştı.Ama kuaföre gidince bir şey öğrendim:Saçlarımızdaki boyanın biz aktığını sanıyormuşuz,aslında o koyu rengin özü(kuaförün deyimiyle)saçta kalıyormuş.Yani beyaz sabun falan hikayeymiş,tabi kimyasal olmayan diğer uygulamalar da.ışte bu yüzden aktığını sandığımız boyadan sonra açık bir ton yapınca saçlarımız iki renkli oluyormuş.

kızlar yardım!!!aklımca güzel olacağına inanarak saçımı patlıcan moruna boyadım:KK43:ilk başta güzel oldu ama boyadıkça koyulastı ve saçlarımın uçları siyah oldu resmen bende açayım dedim dipleri açıldı uçları yıne aynı:KK43: el mecbur tekrar boyadım aynı renge we saçım suan ala bula dipleri açık mor uçları sıyah gibi kopkoyu napcamı sasırdım yadımmmmm lütfennnnnnnnnnnnnnnnn:KK43:(((((((((

X