Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

Hepsi Tamamda Yumurtayi Asla Süremem Saçima Yapamam Ayyyy Yumurtanin Saçimda Olduğunu Bilmek çok Kötü Artik 24 Saat Saç Yikarim Herhalde Onu Katmadan Yapsam Olmazmi

yok be cnm bende aynı senin düşündüğün gibi düşünüyodum yumurtanın normalde kokusuna tahammül edemediğim için yemem bile ama bugün ilk defa tuplu suyu deniyorum hatta kafamda onun içi,nede 1 yumurta sarısı katılıyor zaten turplu suyun içine atıldığı için problem yok kokusu bile gelmiyor şuan biliyomusun yumurtanın çok beslediği söyleniliyo amaç saçı hızlı uzatmak bakalım sonuç ne olcak.........

i_pek cnm ben p.tesi alıp çarşamba günü başlıcam kullanmaya sana yazarım sonucu ayrıca turplu suyada başladım onunda faydasını görürsem onuda yazarım ok.....

tamam canım yaz bu arada bende 4 ay oldu ampulleri kullanıyorum saç dökülmemi kesmedi ama ufak bir sürü saçım var şükür bunada.

zaten mucize beklemiyorum canım 4 aydır kullanıyorum ampulleri , onun yanı sıra kan ilaçları , çinkolar herşeyi denedim ve anladım ki saç dökülmemesi için * stres sıkıntı yapmamalıyız*beslenmeye çok özen göstermeliyiz*ve ampuller düzenli kullanmalı benim küçük saçlarım dolu hem çinko hemde bu ampuller sayesinde.

yandık yaa 4 ay uzun bi süre ama ne yapalım artık mecburen yapıcazda beklicezde başka çare yok gibi kendinize iyi bakın

canım belki sen daha kısa sürede faydasını görürsün çünkü ben ilk 3.5 ay alcol ile yapmıştım şimdi bademyağı ile yapıyorum sanki son tarif daha etkili.yerimseniben

arkadaşlar merhaba.ben de şampuanımın içine bepanthen,bemix ve evigen koydum.ama ikişer ampül.ters etkisi olur mu acaba?çok mu koymuşum?bu arada şampuanım 500 ml.

ters bir etki etceğini sanmıyorum sadece saçında 2 gün geçmeden yağlanma olabilir o kadar onun dışında bu ampuller çok faydalı saç bakımında.

ampulleri kullanan arkadaşlar nerdesiniz sesiniz çıkmıyor yorumlara devam edelim lütfen...

merhabalar arkadaşlar..bende bu ampullerden şampuanıma katmak istiyorum..bioblas şampuanım bu arada..bir de çam terebentin katmak istiyorum.daha önce şampuanıma çam terebentin katıp kullanmıştım..çok faydasını gördüm..ama birde ampullerle kullanmayı düşünüyorum.sizlere sorum ; bu ampuller saçı yağlandırıp, haciminde bi sönüklük yaparmı? çünkü ben normalde yağlı bakımlar yapmaktan kaçınıyorum.saçıma pek iyi gelmiyo..çok yağlandırıyo sanki bi de çokkkk fazla yumuşak yapıyo,kedi tüyü gibi..saçımda boya olmadığı için pek memnun kalmıyorum yağlı bakımlardan..bende öyle sönük, hacimsiz, aşırı yumuşak saç istemediğim için soruyorum..tecrübesi olanlar bana cevap yazarlarsa sevinirim..benneyaptımki

canım öncelikle ampulleri yağla karıştırmak bana da iyi gelmiyor çabuk yağlanıyor saçım ama ben ampulleri alcol ile karıştırıp yapıyorum birde şampuanıma kırcam ampuller saçı yağlandırmıyor badem yağıyla yapılırsa sonuç o zaman anlattığın gibi oluyor.

ben sadece evıgenı kullanıorum dıerlerını alma fırsatım olmadı sampuanın ıcıne karıstırdım ınanılmaz kece gıbı olan saclarımı yumusacık yaptı boyalardan ve bı suru ıslemdende matlasmıs saclarım ınananılmas parlak bu harıka bısı tabı sampuanın etkısıde buyuk avonun naturals nar ve mango ozlu boylı ve zarar gormus saclar ıcın besleyıcı sampuanını kullanıorum

bende bugün bepanthen aldım bakalım uyguladım saçıma diğer yağlarla birde şimdi şampuana katıp yıkıcam bakalım nasıl olcak

yaa benimde saçım hic uzamıor 6 ay oldu kestireli hala aynı qibi qelio
uzaması için ne yapmalıyımm :KK43:

a.s. kızlar bende evigen kullandım bir ya da iki defa direk parmak uçlarımla saç diplerine sürdüm saçlarımı çok yağlamadım bir gün sonra yada iki gün sonra yıkadım çok güzel oldu ben bu uygulamayı bu şekilde yapıyorum hem kolay oluyor hemde dışardan bişey sürdüğüm belli olmuyor
her banyoda sonrada saç diplerime parmak uçlarımla uygulayabilirim zaten 2 günde yada 3 günde bir saçlarımı yıkıyorum çok zahmetsiz. Sonuç şimdiden çok güzel bu yönteme devam edecem hint yağınıda karıştırsam aslında fena olmaz gelişmelerden sizi haberdar ederim. ama hintyağını yıkanmama 1 saat kala yapmalıyım grşrz sositososito

slm kızlar yorumları okudum heyecan bastı:)) bnde geçen gün gittim eczaneye, ben öğrettim onlarada,bizim eczacı kalfalarının haberi yok daha beni tırstırdılar,almnadanh gelmiştim..dün akşam tekrar araştırdım çok gaza gelidm gittim aldım bugün bepanthen ve evigen ampullerden..şampuanım tresan ısırgan otu şampuanı,şampuana katıp kullanıcam ama tamamına cesaret edemiorum valla..200ml şmpuana bi kaşık bal koymuştum geçnlerde,onun içine kırsam bu ampulleri olurmu acaba???bide kaçar tane kıriyim yaa valla bilmiyorum,tedirginim:KK43:(2 saat içinde saçlarımı yıkıcam,çok acillll cevapları bekliorum tecrübeli arkadaşlardan:)))))))))) bide e vitamini yani evigen yağda çözünürmüş,bende şuan hiç badem yağı yok,badem yağsız katıp kullansam birer ampul kırıp bi etki yaparmı???? yada şampuana yağsız kırıp kullananlar varmı??????????????? sevgiler..

tşklerrr handecimsüprizzzzz bakalım bir evigen birtanede bepanthen kırdım 200 ml.lik şampuanıma zaten geçen gün bi kaşık da bal koymuştum,azönce yıkadım da bunları koymadan önce şampuan saçımı kazık gibi yapıodu bayağı kolay tarandı diebilirim ama nedense banyoda çok saç döküldü bu seferde anlamadımmirmirmirmir nedendir?????????? banyodayken ben saçlarımı çıkınca kolay taransın die biraz parmaklarımla ayırmaya çalıştım tarar gibi ondanmı olmuştur yaa???????** bide bişi farkettim bu güzel bişe::::: yeni saçlarım çıkıo arkadaşlar 2 cm civarlarında saçlarımı ayırdıım yerde yeni saçlar gördüm,kısa oldukları için diken dikendikaydirigubbakcemile5 ama bu şampuanımdanmıdır yoksa kullandıım yağlardanmıdır emin deilim tabekaydirigubbakcemile2 hadi yazarım yine kullandıkça..by by.....

X