1 ay 9 günde 12 kilo verdim çok şükür....

harika bi sekilde kilo vermissin peki günlük nekadar kalori aliyorusun
bende 21 yasinda ve 84.8 kiloyum :S
hedefim 70

ben günlük yaklaşık olarak 800 kalori falan alıyorum canım. siteden takip ediyorum ben. yazıyorum günlük yediklerimi. eğer fazla yemişsem günlük kaloriye düşene kadar spor yapıyorum. eğer limiti aşmamışsam sanmaki spor yapmıyorum yine yapıyorum hem de daha güzel bence. yediklerini eritiyorsun hiç bir şekilde sende kalmıyor yediklerin En Büyük TÜRKİYE :KK52:

Canım ben fittingo diye bir site var oradan takip ediyorum kendimi. sende takip et oradan fena gaza getiriyor insanı. ben onun sayesinde ve burada okuduğum diyet başarı öykülerinin sayesinde gaza geliyorum. Sana önerebileceğim en güzel ve en sağlıklı diyet bence KALORİ HESABI ile yapılan diyet. Neden dersen? Çünkü diyetisyenlerde aynısını yapıyorlar. Boyunu kilona göre günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp 500 kalori azına göre sana beslenme programı uyguluyorlar. Bende sana söyliyim istersen kalori ihtiyacını. boy ve kilonu söyle ben hesaplayayım sana.?

merhaba ben hemen uye oldum cok tesekur ederim sana bugunku yediklerimi hemen ekledim.sen gunde kac kalori aliyorsun ben bugun 600 kalori almisim.kac aydir yapiyorsun diyeti hedefim ayda 10 kilo verebilirsem sayet....

arkadasim beni bu kalori isi delilige götürüyo sanki. dünkü Aldigim kalori 484, harcadigim ise180. yinede bana cok almisim gibi geliyor. sürekli tARtiliyorum. hic iyi olmadi sanirim.

arkadasim beni bu kalori isi delilige götürüyo sanki. dünkü Aldigim kalori 484, harcadigim ise180. yinede bana cok almisim gibi geliyor. sürekli tARtiliyorum. hic iyi olmadi sanirim.

bugun benim diyette 4.gunum 2 kilo 400 gr eksik ciktim ama verdigim kilo degil sanirim su kaybediyorum cunku deli gibi surekli su icmek istiyorum.gercekten ne zaman baslarim yag yakmaya bilmiyorum

Evet kızlar yanlış değil. Gerçekten 1 ay 9 gün gibi bir sürede 12 kilo verdim. 92.4 ile başladığım serüvenime 80.4 ile devam etmekteyim. Çok bunalmıştım kilolarımdan. Hala da öyle. Bunalımdayım diyebilirim ama eski kıyafetlerimin içine girdikçe kendime güvenim geliyor. Bu kilo meselesi ne kadar da dert bir şeymiş.
Nasıl başladığımı anlatayım. Belki biraz heveslendirir sizleri. Ben hayatımda hiç diyet yapmadım. Yapmamada gerek kalmadı. Ama hamileleilk sürecinde tam 28 kilo aldım. :KK1: Yuh diyenler var duyuyorum :KK51: ama napıyım aldım işte :KK56: neyse bebeğim şuan 6,5 aylık :nazar::emir_bebek: Emziremediğimden kilolarımı veremedim yapıştılar sanki üzerime. :KK43: Artık milleitn sen hala doğurmadın mı esprileri kayınvalidemin çok çirkinsin demesi üzerine sinirleirm iyice yıprandı ve 11 aralık günü akşam yemeğinde başladım diyete. Bide yanında 9lu hayat çayı düzenli olarak kullanıyorum. Ben öyle diyetisyenlerin verdiği 6 öğün yemekmiş ara meyvesiymiş bilemem ne gelemem. Ya yiyeceksin yada yemeyeceksin. :KK20: Ben de kural bu.Kendimin diyetisyeniyim artık. Çok araştırma yaptım ama en güzel diyetin bence kalori hesabı yapılarak yapılacağına karar verdim. Üye oldum otomatik kalori hesaplayan bir siteye. Kaç kilo vermek istediğimden günlük almam kaloriye kadar her şeyimi hesaplıyor. Çok memnunum siteden. Kendim öğretmen olduğum için fazla hareket şansım yok eve geliyorum bebeğimde çok küçük spor yapmak için dışarıda çıkamıyorum. Dedim eve bir tane spor aleti bari alayım. Bir çok araştırmalardan sonra eliptik bisikletin çok faydalı ve çok daha fazla kalori yaktığını öğrendim.Aldım bir tane eliptik bisiklet geçen hafta. Günlük yarım saat ile başladım şuan 50 dakikaya kadar yapabiliyorum. Ayaklarım kuvvetlendi ve aşırı terletiyor spor yaparken 1 litre su içiyorum .isteyin gerisi oluyor zaten. Ben buralardaki yorumlardan güç alıyorum. Okumadığım diyet başarı öyküleri kalmadı. Sizde isteyin gerisi muhakkak olur. En Büyük KK En Büyük KK :KK76:
sanada cok soru soruyorum ama kusura bakma lutfen 40 gunde 12 kilo vermissin cok guzel ben fittingo uye oldum haftada 1900 gr vermem icin gunde 602 kalori almam lazim sormak istedigim sen gunde kac kalori alarak 12 kilo verdin

sanada cok soru soruyorum ama kusura bakma lutfen 40 gunde 12 kilo vermissin cok guzel ben fittingo uye oldum haftada 1900 gr vermem icin gunde 602 kalori almam lazim sormak istedigim sen gunde kac kalori alarak 12 kilo verdin

Arkadaşım biraz fazla değil mi başlangıç için haftalık 1900 gr.? Ben 1000 gr dediğimde bana sağlığa zararlı diye uyarı veriyor.Tabii yine yapılabilir sanırım ama yinede hızlı kilo vereceğim diye bu kadar kasmayın...

Benim haftada 600 gr. 84 le başladım,2 gün sonra tartıldım 81dim ama.Ya tartı bozuktu ya da ben yanlış görüyorum diyorum :)

Arkadaşım biraz fazla değil mi başlangıç için haftalık 1900 gr.? Ben 1000 gr dediğimde bana sağlığa zararlı diye uyarı veriyor.Tabii yine yapılabilir sanırım ama yinede hızlı kilo vereceğim diye bu kadar kasmayın...

Benim haftada 600 gr. 84 le başladım,2 gün sonra tartıldım 81dim ama.Ya tartı bozuktu ya da ben yanlış görüyorum diyorum :)

haklisin ama ben tedavi olabilmem icin bir an once kilo vermem lazim o yuzden acele ediyorum

Rahatsızlığınız nedir özel değilse? Bende bu ilacı kullandığım sürece kilo hiç veremeyecekmişim gibi geliyor:KK43:(

benim bebek icin tedavi olmam lazim 7 senedir tedavi oluyordum cok fazla kilo aldim tekrar tedavi olmak kilo vermem gerektigini soyledi doktorlar.sen ne ilaci kullaniyorsun?

Antidepresan kullanıyorum ben.37,5 mg'la başladım,şu an 225 mg kullanıyorum.doğum kontrol hapını bıraktım artık,onuda kızken kullanmaya başlamıştım kist için...

Şimdi de millet başladı bebek bebek diye.Kendimi hazır hissetmiyorum zaten,birde bu kiloyla hamile kalmak istemem...

Umarım istediğin sonuca ulaşır,bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın...

Antidepresan kullanıyorum ben.37,5 mg'la başladım,şu an 225 mg kullanıyorum.doğum kontrol hapını bıraktım artık,onuda kızken kullanmaya başlamıştım kist için...

Şimdi de millet başladı bebek bebek diye.Kendimi hazır hissetmiyorum zaten,birde bu kiloyla hamile kalmak istemem...

Umarım istediğin sonuca ulaşır,bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın...

gecmis olsun.Allah isteyen herkese ve banada nasip eder insallah

Gunde sadece 800 kaloriyle vucudunuza eziyet ediyorsunuz. Bu zaten surdurulebilir birse degil. Diyeti birakinca daha hizli kilo alirsiniz eskisine donersiniz boyle yaparsaniz. Kalori aliminizi 1200 altina dusurmeyin bence.

Gunde sadece 800 kaloriyle vucudunuza eziyet ediyorsunuz. Bu zaten surdurulebilir birse degil. Diyeti birakinca daha hizli kilo alirsiniz eskisine donersiniz boyle yaparsaniz. Kalori aliminizi 1200 altina dusurmeyin bence.

canımcım o size bağlı illa 800 kalori değil haaftada 1 kilo vereceğim diyorsan eğer kalori miktarı 1000 i kesin geçiyor zaten. ben haftada 1,5 kilo vermek istediğim için benim az. ama bana 800 kalori çok çok yetiyor bitki çayı takviyeli yaptığım için tok tutuyor. geri alma konusundada bence 2 kiloyu geçmez diyeti bıraktığımda eminim.60 değil de 62 de tutunurum. sonuçta mide küçükülüyor istesende fazla yiyemiyorsun zaten . benimki sıkı bir diyet olabilir tamam kabul ediyorum ama kalori sayarak çok güzel sonuçlar veren arkadaşım çok. hatta eşim de kalori sayarak yapıyor o 6 ayda 17 kilo verdi ve almıyorda zamana yaydı çünkü ben tahammül edemediğim için az yiyorum ve hızlı kilo veriyorum ondan.

sorun değil canım ne demek? haftada 1 900 çok değl mi canım ya? zarar verrisin kendine. 500 den fazlası bünyeye fazla. en azından 1250 bari yap bence. sen bana bakma ben bunaldım kilolarımdan da ondan haftalık 1 500 ü seçtim ve 625 kalori falan veriyor bana. mesela ben 800 kalori kadar yiyorum biraz hareket ve sporla kalorime iniyorum. öyle yapıyorum ben. ama bazende günlük yedikelrim 500 ü geçmiyor belli olmuyor ama kalorimi aşmıyorum kesinlikle. öyle verdim hala veriyorum da. bazen saplanıyor kilo verirken yapışyıorlar sanki. Sabitleniyor resmen. ama pes etmiyorum ben aynen devam sonra yien başlyıor kilo vermeye. pes etme sakın.

sorun değil canım ne demek? haftada 1 900 çok değl mi canım ya? zarar verrisin kendine. 500 den fazlası bünyeye fazla. en azından 1250 bari yap bence. sen bana bakma ben bunaldım kilolarımdan da ondan haftalık 1 500 ü seçtim ve 625 kalori falan veriyor bana. mesela ben 800 kalori kadar yiyorum biraz hareket ve sporla kalorime iniyorum. öyle yapıyorum ben. ama bazende günlük yedikelrim 500 ü geçmiyor belli olmuyor ama kalorimi aşmıyorum kesinlikle. öyle verdim hala veriyorum da. bazen saplanıyor kilo verirken yapışyıorlar sanki. Sabitleniyor resmen. ama pes etmiyorum ben aynen devam sonra yien başlyıor kilo vermeye. pes etme sakın.

bende kilo cok fazla oldugu icin ve tedavi gorebilmek icin kilo vermem lazim o yuzden acele ediyorum.insallah pes etmem.

sakın pes etme canım. Çünkü zaten vermeye başlayınca gaza geliyorsun daha çok vermek istiyorsun ama pes etme sakın bak :KK52: :KK51:

canım benim evet tartılmak insanı deli ediyor ama kendine bir gün belirle yoksa anlayamazsınki kilo verdiğini. mesela pazar günleri sabah benim tartı günümdür. Her defasında çıkarsan anlayamazsın ki kilo verdiğini ve gramlar oynadığı için bakarsın gram olarak fazla gelrisin bakarsın az gelrisin onu bilemezsin. kendine tartı günü belirle. mesela ben çok heyecanlanıyorum çıkarken tartıya. eğer her gün tartılırsam moralim bozuluyor. dediğim gibi belli olmuyor. hafta da bir tartıl ama sabret tartılma başka gün. ben dayanamayıp çok denedim çıkayım tartıya diye ama kendimi telkin ediyordum hayır olmaz daha zamanı değil moralinin bozulmasını mı istiyorsun falan diye. sende kendinle konuş ben öyle yapıyorum valla. evet başarabilirim yapabilirim diğerlerinin benim iskeletimden ne farkı var hepimizinki aynı falan diye. bu söylediğimde çok ciddiyim ama sesli olarak konuş kendinle. kimse yokken kendi dertlerini kendin dinle çok iyi geliyor tavsiye ederim :KK34: :KK53:

bugun benim diyette 4.gunum 2 kilo 400 gr eksik ciktim ama verdigim kilo degil sanirim su kaybediyorum cunku deli gibi surekli su icmek istiyorum.gercekten ne zaman baslarim yag yakmaya bilmiyorum

başlarda su oluyor evet ama sen suyu atmışsın bence. bundan sonraki kayıpların emin ol ki yağ olacaktır. Nereden biliyorsun de? Hamile iken çok fazla ödemim vardı benim. Ellerim ayaklarım bacaklarım... her tarafım şişti yani suydu anlayacağın. doğum sonrası eve geldiğimde 94 küsüre düştüm. 95 de sen ona. ama her yanım aynı şiş duruyor hiç bir inme olmadı ödemlerde. Sonra 2 yada 3 gün sonra kalktığımda sanki biri vücuduma iğne batırmış gibi her yanım inmişti.Her halde sular terk etti vücudumu dedim ve bir tartıldım 2 buçuk kilom gitmiş. 2 günde yatarken 2,5 kilo veremem tabikide :KK52: ödemlerim indi yani düşün. o derece şişliklerde 2,5 kilo kaybettiysem ben normal halimizde daha az su kaybı olur. yani kısacası bundan sonrası vereceğin kilolar emin ol yağdır. Ben tahmin edemeyeceğin kadar çok araştırdım canım. Aşırı bir şekilde hemde. Bir sürü diyet gördüm okudum ama en çok faydalı diyetin kalori sayma diyeti olduğunu gördüm hem sağlıklı hemde daha güzel. hem her istediğinden yiyebiliyorsun. ama çok az bir miktarlarda tabiki. yoksa tatlı, çikolata, ekmek gibi yiyeceklerde kalori doluveriyor hemen :KK43: o yüzden zaten ister istemez o tarz kilo aldırıcı şeyleri az yiyiyorsun ve doğal olarak da kilo kaybettiriyor. Sen kendine güven ve inan BEN BU KİLOLARI VERECEĞİMİ YERLEŞTİR kendinde. O zaman zaten vücut ona odaklanıyor. :KK47: :KK56: fazla yemek yok unutma :KK56:

başlarda su oluyor evet ama sen suyu atmışsın bence. bundan sonraki kayıpların emin ol ki yağ olacaktır. Nereden biliyorsun de? Hamile iken çok fazla ödemim vardı benim. Ellerim ayaklarım bacaklarım... her tarafım şişti yani suydu anlayacağın. doğum sonrası eve geldiğimde 94 küsüre düştüm. 95 de sen ona. ama her yanım aynı şiş duruyor hiç bir inme olmadı ödemlerde. Sonra 2 yada 3 gün sonra kalktığımda sanki biri vücuduma iğne batırmış gibi her yanım inmişti.Her halde sular terk etti vücudumu dedim ve bir tartıldım 2 buçuk kilom gitmiş. 2 günde yatarken 2,5 kilo veremem tabikide :KK52: ödemlerim indi yani düşün. o derece şişliklerde 2,5 kilo kaybettiysem ben normal halimizde daha az su kaybı olur. yani kısacası bundan sonrası vereceğin kilolar emin ol yağdır. Ben tahmin edemeyeceğin kadar çok araştırdım canım. Aşırı bir şekilde hemde. Bir sürü diyet gördüm okudum ama en çok faydalı diyetin kalori sayma diyeti olduğunu gördüm hem sağlıklı hemde daha güzel. hem her istediğinden yiyebiliyorsun. ama çok az bir miktarlarda tabiki. yoksa tatlı, çikolata, ekmek gibi yiyeceklerde kalori doluveriyor hemen :KK43: o yüzden zaten ister istemez o tarz kilo aldırıcı şeyleri az yiyiyorsun ve doğal olarak da kilo kaybettiriyor. Sen kendine güven ve inan BEN BU KİLOLARI VERECEĞİMİ YERLEŞTİR kendinde. O zaman zaten vücut ona odaklanıyor. :KK47: :KK56: fazla yemek yok unutma :KK56:

verdigin bilgiler icin cok tesekurler fittingo da adin ne eklemek isterim seni sende istersen.....

verdigin bilgiler icin cok tesekurler fittingo da adin ne eklemek isterim seni sende istersen.....

ekle canım ama ben dediğim gibi seminer döneminde olduğum için ekleme tartılma yapmıyorum cumartesi başlayacağım inşallah.

X