Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

diod la sıfır kıl olması gerekiyo full jiletlenecek yani kızlar..peki ben ilk kez yaptırcam çok acıyomu

ben bacaklarimin alt kismina yaptiriyorum, oyle dayanilmayacak bir aci degil.. yaptiracagin bolge onemli ,:KK52:..genital de aci daha fazla olur..

guvastanema
sana ozelden msj gondermeye calısıyorum ama posta kutun dolu oldugundan gonderemıyorum haberın olsun senden haber beklıyorummmmmm

Acı kişiye göre değişebilir.Ben genital yaptırdım..Acı oluyo elbette.Ama 3-5 dakika insan dişini sıkabilir mesela bana göre.yani dayanılmıycak bi acıda diil..Ki ben ufacık kan aldırmada dahi fenalık geçiren bi tipim..Ama insan beyninde şartlayınca birşey olmayacak diye dişini ıkıp bitiriyosun..

Acı kişiye göre değişebilir.Ben genital yaptırdım..Acı oluyo elbette.Ama 3-5 dakika insan dişini sıkabilir mesela bana göre.yani dayanılmıycak bi acıda diil..Ki ben ufacık kan aldırmada dahi fenalık geçiren bi tipim..Ama insan beyninde şartlayınca birşey olmayacak diye dişini ıkıp bitiriyosun..

canim , peki bittimi senin genital bolgen? bittiyse kac seans gittin ? ben atl bacak da cok iyi sonuc aldim 3 hafta sonra 6. ve son seansima gidecegim .. sira genital ve ust bacaklara gelecek:87:

Ben daha önce alex cihazına 2 seans girdim genital için..gayet başarılı sonuçlar aldım.Bu 3.seansım fakat bu kez diode ile..Canım önceki cihazlara göre çok yandı ve ilk 2 hafta çok çok az dökülme oldu.Ben genital bıyıkta kalan çok açık renkli kıllar ve koltuk altımda kalan yine çok az kıl için aynı yere gittim ve diode cihazına girdim.Şimdi yüzümde ve koltuk altımda 1.5 ay geçmesine rağmen halen hareket yok..tertemiz o nedenle bekliyorum.Ancak genitalde yeni tüyler çıktı ama o bölge eskisi gibi de değil..yani yumuşadı ve kıl uzama sıklığı çok azaldı.Bazı bölgeler ise neredeyse temiz..Şimdilik durum bu benim diğer bölgelerde çıkınca tekrar seansa gidicem..önümde totalde 4 seans daha var..bence sende gir..iyi bir cihaza benziyor..alex de iyiydi ama bende çok az tüy kaldığı için ben şu anda memnunum bu durumumdan.

diod la sıfır kıl olması gerekiyo full jiletlenecek yani kızlar..peki ben ilk kez yaptırcam çok acıyomu
Ben de sırf bu jiletleme olayı yüzünden vazgeçtim çene bölgeme diode yaptırmaktan. Ne kadar başarılı olacağını bilmiyorum çünkü. Çenemdeki incecik tüyleri de azdırmaktan korktum :KK1: Arkadaşım favori ve dudak üstüne diode lazer yaptırdı. Ben de onunla gittim hatta. Seanstan çıktığında alexandrite'ten çok daha fazla acıdığını söyledi.

kızlar bende bir anormallik mi var anlamıyorum:)) acı eşiğim çok yüksek demek ki, çok hafif bir batma hissediyorum o da hoşuma gidiyor, sabah akşam lazere girebilirim, o derece, mazoşit miyim neyim ben:26:

guvastanema, sen genital yaptırdın mı hiç?Diğer bölgelerde hissettiklerin acı bile değil eğer daha önce genitale gitmediysen..ben 4 bölgeyi tecrübe ettim ..en zoru genital diğerleri onun tırnağı bile olamaz..:82:

guvastanema, sen genital yaptırdın mı hiç?Diğer bölgelerde hissettiklerin acı bile değil eğer daha önce genitale gitmediysen..ben 4 bölgeyi tecrübe ettim ..en zoru genital diğerleri onun tırnağı bile olamaz..:82:

genital yaptırmadım. hem biraz utanıyorum:KK59: hem de para biriktirip tüm vücuda yaptırmayı düşündüğümden bekliyorum. şimdiye kadar iki yere gittim, biri alex, biri diode kullanıyordu. tüm vücut için diode mümkünse soprano xl kullanan bir yere gidicem ama bilmiyorum utanırım hiç tanımadığım bi insana açmaya. beni bu konuda rahatlatırsanız sevinirim valla. ağdaya falan da hayatta gitmem, kendim evde alırım ya da jilet.

Son düzenleme:
bende yarın ilk seansıma gidicem inşallah :KK39: bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine başlicam.kendisinde ilk seansdan sonra koltukaltında çok iyi bi sonuç almış.yüzünde de uygulatmış ancak pek bi sonuç alamamış sanırım.bende yarın sonuçları yazarım :KK61: çok heycanlıyım yaaa :KK9:

ya benim ilk seansımın üzerinden 2 ay gecti. hiç tüy cıkmadı3-5 tane cıktı yanii :)
bu normal mi ya. arkadaslarım ilk seanstan kurtuldun die dalga geciolar benimle:KK9: böle bişe olabilir mi ya:KK9:

ya benim ilk seansımın üzerinden 2 ay gecti. hiç tüy cıkmadı3-5 tane cıktı yanii :)
bu normal mi ya. arkadaslarım ilk seanstan kurtuldun die dalga geciolar benimle:KK9: böle bişe olabilir mi ya:KK9:

normal mi değil mi bilmiyorum ama süper:KK34: hatta harika:KK52: hangi modeliyle yaptılar peki? soprano xl mi?
benim de 6 hafta oldu koltukaltımda bişi yok, haftaya da genitale giricem. bakalım acıyacak mı:))) mazoşit olup olmadığımı öğrencem:KK34:

koltuk altı genital ve kasık
kıllarım gayet cok ve kalındı. beyaz tenliyim
ilk seansımdı koltuk altı ve genital cok güzel döküldü. ama kasık bölgesi o kadar güzel dökülmedi:KK50:

arkadaşlar..adanada diod lazer kullanan bi yer bulamadım.sizin bildiğiniz varsa yardımcı olurr musunuz?

X