Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

[31 yaşındayım ama cildimin yağlı olmasından dolayı sarkma oldu.Estetik olmadan nasıl gerginleştirebilirim bileniniz deneyeniniz var mı?Herhangibir krem yada maske?Fikirlerinizi bekliyorum çünkü yüzüme yorgun ve daha yaşlı bir ifade veriyor gibi rahatsız ediyor bu beniyerimseniben[/QUOTE]

Canımcım,
Sana çevremde kullanan ve memnun kalan arkadaşlarımın kullandığı ürünleri tavsiye ederim.
Deba Botoks Serisi (Gündüz ve gece kremi, Göz ve çevresi için roll-on, Yoğun Bakım serumu)
Deba Q10+Omega3 Serisi ((Gündüz ve gece kremi, Göz ve çevresi için roll-on, Yoğun Bakım serumu)

Gerçekten kullanan herkes çok memnun. Tavsiye ederim. Bende bazı ürün gruplarını kullanıyorum.
Ürünü internetten kozmetiktreni ile çağlar network'ten alabilirsin.

.

Eklentiler

• $BOTOKS GRUBU.jpg
    $BOTOKS GRUBU.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 161
  • $Q10+OMEGA3 SERİSİ.jpg
    $Q10+OMEGA3 SERİSİ.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 153
kesnlkle sakız çiğnemenizi tavsiye ederim....komşum ağzındna düşürmüyor sarkmasın die:KK70:... ve gözlerimle gördüm etkisini..50 li yaşlarında ama sıfır sarkma:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK64::KK64::KK64:

Son düzenleme:
ameliyatsız teketkili çözüm pco mask ben 1 yıldır kullanıyorum o kadar memnunum ki.. herkese tavsiye ederim içinde kesinlikle kimyasal içerikli cilde zarar veren hiç bir şey yok...

pco maskesini bende aldım ne sıklıkla ypıyorsun öğrenebilirmiyim birde sonuçlarını ne zaman görmeye başlıyorsun

pco maskesini bende aldım ne sıklıkla ypıyorsun öğrenebilirmiyim birde sonuçlarını ne zaman görmeye başlıyorsun

merhaba,
bu pco mskesini nerden temin edebiliriz eczanelerdenmi yoksa farklı bi yerdenmi bide kullananlar memnunmu bilgi veiriseniz sevinirim :KK34:

belli yerlede eczanelerde satılıyor gitti gidiyordan almayın.. derim eczaneden alın ilk kullanımda hafta 2 kez yaparak 1.5 ayda bitiryorsunuz kutunun içinde 12 adet maske bulunmakta ilk 3 ay dan sonra fark görebilirsiniz lekelerin rengindde açılma ciltte sıkılaşma toparlanma yapıyor.. fiyat biraz pahallı ama kullandığınızda hak vericeksiniz..

:KK28:
belli yerlede eczanelerde satılıyor gitti gidiyordan almayın.. derim eczaneden alın ilk kullanımda hafta 2 kez yaparak 1.5 ayda bitiryorsunuz kutunun içinde 12 adet maske bulunmakta ilk 3 ay dan sonra fark görebilirsiniz lekelerin rengindde açılma ciltte sıkılaşma toparlanma yapıyor.. fiyat biraz pahallı ama kullandığınızda hak vericeksiniz..

tmm eczaneye sorarım seninki fiyatı nekadr

ya arkadaşlar 20 yaşındayım yüzüm sarkıyo burun kenarlarım dudak kenarlarım bu beni yorgun gösteriyo herkes diyo üzgün gibisib hyr yüzümün sarkması beni üzgün gösteriyo yardım edin nolur bu yaşta yüzüme kimyasal sürmek istemiyorum etim cıvık zaten napıcam yardım edin bişi söyleyin üniversiteye başlıycam

bu resim de 15 nisan ..2-3 kilo verdim buna ragmen oldukça toplanmıs durumda..eski halimi gormek isteyenler arkadas listeme dahil olup albumden gorebilirler
genç ciltleri bilemem ama bnim gibi ( 46 yas9 olgun ciltlerde en hızlı çozum bence bu urun .. nuskin ve galvanik akım

Ben göremiyorum sizi.beni de ekler misiniz?:13:

Ben göremiyorum sizi.beni de ekler misiniz?:13:

bende isterim bende profilin var şuan elimde :KK70:DD :KK52:

cit sarkması mı ayy sıkıntı yaa diyemicem kızlar size anemon kremi öneriyorum. kullanıyorum ben sarkma da neymiş diceğiniz günler olucak emin olun ayrıca kırışıklık ve lekelerede çözüm.

benim de son 1 yılda cildim çok sarktı. sigarayı bırakınca 8 kilo aldım, sonra 5 kilosunu verdim. sanırım bununla alakalı. çok canım sıkılıyor...

acaba hemoroid kremi etkili olur mu?
bilgisi olan var mı?

çok da ucuzmuş

arkadaşlar cilt sarkması için yüz kaslarınızı çalıştıracak yüz egzersizleri yapmalısınız . egzersiz birçok kremden daha etkili olabilir

ameliyatsız teketkili çözüm pco mask ben 1 yıldır kullanıyorum o kadar memnunum ki.. herkese tavsiye ederim içinde kesinlikle kimyasal içerikli cilde zarar veren hiç bir şey yok...

bende 22 yaşındayım bi ay kullandım pco ama hiçbir faydasını göremedm:KK43: tek fayda gmremeyen bnm sanırım kullananlardan:KK43:yaşıma göre kötü ve olgun bi cildim var:KK43:

kmyasal madde olarak paraben içeriyo.. parabenli ürün kullanmak istemeyen arkdşlarımz ona göre kullansın.. acaba kaç ay devam edersem tam olrk fayda görürüm:KK43:

Arkadaşlar ,eğri oturup doğru konuşalım derim ben ...Boş sözlerle kimseyi kandırmanın anlamı yok......Cilt sarkması genetik bir olaydır,ne yaparsanız yapın isterseniz mandallarla tutturun sarkacaksa sarkar,sarkmayacaksa sarkmaz.Annemin bir arkadaşı vardı kadın yüzüne yıllar yılı zeytinyağlı sabundan başka bir şey sürmemiş ama bebek gibi idi cildi ve yaşı da 60 üzeriydi.Bu lafları bilinçsizce söylemiyorum yaşım 42 ve ailemizin pek çok bireyinin doktor olduğunu söylemek isterim.Ne hemoroid kremleri ne de diğerlerinin toparlayıcı falan etkisi yok...öyle bir durum olsa Nebahat Çehre Demet Akbağ deliler mi de yüz germe ameliyatı oluyorlar...Güzellik iç ve dış güzelliğin bileşimidir.Elbet sadece iç güzellik yeterlidir demiyorum.Ancak kültürel birikimi ve buna yansıyan hal ve tavrı ile bütünleşemeyen mükemmel bir dış güzellik son derece tatsız tuzsuz anlamsızdır.Bu nedenle biraz kendimizle barışık olmak sadece kendimize odaklanmamak bu gelip geçici dünyada dış güzelliğimiz kadar ruh sağlığımızı da destekleyecektir.
Sağlıcakla kalın...
:nazar:

Ben yüz liftingine gidiyorum.10 seanslık paket almıştım.5 tanesini kullandım.Yüz sarkmasının 1 numaralı tedavisi bu bence.Yüzüm sıkılaştı,tenim de çok güzel oldu,föndöten sürdüğümü sanıyorlar:21:

Ben yüz liftingine gidiyorum.10 seanslık paket almıştım.5 tanesini kullandım.Yüz sarkmasının 1 numaralı tedavisi bu bence.Yüzüm sıkılaştı,tenim de çok güzel oldu,föndöten sürdüğümü sanıyorlar:21:

cnm biraz daha detay verir misin nasıl bir uygulama bu yüz liftingi?

Herşeyden önemlisi tüm kremlerden,tüm bakımlardan daha etkilisi mutlu olmak.Gerçekten mutlu insanların kırışıklıkları yukarı doğru,mutsuz insanların kırışıklıkları ise aşağı doğru bu bir gerçek.Cilt en çok içerden besleniyor.Bu hem yediklerimiz hem hissettiklerimiz anlamında.Bunun dışında bizim cildimize dışardan yapabileceğimiz temizliğine ve nemine dikkat etmek.Doğal içerikli ürünler kullanmak.Hem cilt bakımında hem makyaj ürünlerinde.Türkiye'de doğal içerikli bu ürünleri bulmak zor biraz.Ben bce-europe.com'dan sipariş ediyorum.Hepsi Alman ürünü.Almanya ekolojik bakım ürünleri konusunda ilerlemiş durumda.Hem de gümrük vergisiz ödendiği için fiyatları burda ünlü bir markadan aldığımız bir nemlendiricinin 4'de 1'i fiyatına.
Cildin sarkmaması için etkili bir yöntemde başka arkadaşlarında bahsettiği gibi yüz egzersizleri yapmak düzenli olarkK.Hem Lourdes Çubukçu'nun hem de Carol Maggio'nun egzersizlerini karışık yapıyorum ve etkisini ve yüzdeki sıkılaşmamayı görmemek imkansız.Sadece yüz de değil.Boynum ve çene altım da çok sıkılaştı.Bu egzersizlerin düzenli yapılmasını şiddetle tavsiye ederim.Ama tabi bunun haricinde yüz liftingi,iple asma vs gibi müdahaleleri de hala araştırıyorum.Ne kadar egzersiz,bakım da yapsak hiçbiri bunların yerini tutmaz.Bir yaşa kadar sonuçta..

X