Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

benim Bhcg değerim 5hafta 3 günlükken 264,6 çıktı.düşük değil mi?6 gün sonra bir daha yaptırdık,sonuç perşembe belli olacak.idrarda da şüpheli pozitif çıktı.Sizce nasıl?

sevgili ervava perşembe günkü sonucu sabırla bekle bence geç döllenme olabillir.Allah gönlüne göre versin.

slm arkadaşlar nasılsınız bugun doktora gittim ve keseyi gördük. ama kalp atışı için daha erken dedi. biliyosunuz benimki geç döllenme ya. bugun beta hcg değerim 10525. bana doktor kaç hafta olduğunu söylemedi bende heyecandan sormayı unuttum.sadece 7 mm dedi. ama kese mi yoksa embriyomu 7 mm bilmiyorum. 10 gün önce keseyi görememiştik. bekledik. şimdi bi 10 gün daha beklicez kalp atışı için. sizce kaç haftalık? bi de bişey sorcam 10 gün önce bize 10 gün ilişki yasakladı. zaten bizde hamile olduğumu öğrendiğimden itibaren girmiyorduk.bugun 10 gün daha ilişkiye girmeyin dedi. yani 25 gün olcak. size de böyle tedbirde bulundu mu doktorunuz?

bnmde 709 çıktı 5 haftalıkmışş.10 gündür kahverengi ara ara kırmızı kanama var.. doktor bişi olmaz dedi..ultrasona gircem cumartesi..5 haftalık gebeysem eğer normal adetimi gördüm.onun üzerine 10 gündür de kahverengi akıntı devam ediyo..
bana da cevap verinn..

slm arkadaşlar nasılsınız bugun doktora gittim ve keseyi gördük. ama kalp atışı için daha erken dedi. biliyosunuz benimki geç döllenme ya. bugun beta hcg değerim 10525. bana doktor kaç hafta olduğunu söylemedi bende heyecandan sormayı unuttum.sadece 7 mm dedi. ama kese mi yoksa embriyomu 7 mm bilmiyorum. 10 gün önce keseyi görememiştik. bekledik. şimdi bi 10 gün daha beklicez kalp atışı için. sizce kaç haftalık? bi de bişey sorcam 10 gün önce bize 10 gün ilişki yasakladı. zaten bizde hamile olduğumu öğrendiğimden itibaren girmiyorduk.bugun 10 gün daha ilişkiye girmeyin dedi. yani 25 gün olcak. size de böyle tedbirde bulundu mu doktorunuz?

evet güzelim bana da aynı uyarıyı yaptı düşük tehdidi varsa yapıo

aplamm nerelerdesin uzun zamandır gelmiyordun nasılsın quzum bebek nasıll
biz 13 hafta olduk teyzesii bizimki önden gidiyomuşş[/QUO

ii şükür sagolasın benim en son gittigimde öyleydi bizimde 13 küsür sanırım ben hesaplamıyorum ne zman gitsem dr o kalıo aklımda ayrıca hamilelik maraton koşusu degil demi bacım son sat ne ise öle gider sizden ne haber her şey cok ii gidiyor eşim geldi onun derdine düştüm girmedim uzun süre özledim herkesi özelllikle kalb umarım herkes iidir

Allah gonlunuze gore versın canım :) zaten hergun ıkıye katlanarak yukselmesı lazım degerlerın cnm... cogul gebelıkler topıgıne sorabılırsın...

nasılsın canım özledim herkesi bende 2 litest yaptım bu ense fekan herşey güzel ultrasonda girdigimde hep oynuyor ama ben hissetmiyorum henüz bu progestron acayip asabi yaptı kanama kesildi şimdi bira daha iiyim şüküür senişn bebiş nasıl arkadaş

arkadaşlaarrr.bende hamileyim artıkınn.bugün keseyi gördümm.15 gün sonra kalp atışını duymak için tekrar gideceğim.umarım herşey yolunda gider.Allah ım isteyen herkese versin harika bi duygu

nasılsın canım özledim herkesi bende 2 litest yaptım bu ense fekan herşey güzel ultrasonda girdigimde hep oynuyor ama ben hissetmiyorum henüz bu progestron acayip asabi yaptı kanama kesildi şimdi bira daha iiyim şüküür senişn bebiş nasıl arkadaş

saol canısı ıyıyım cok sukur... artık gece uykularım bozulmaya basladı agrılarım basladı mıde yanmalarım basladı ama ıyıyım cok sukur,gebelıgın normal seyrıymıs bunlar zaten... gozunaydın cnm ıkılın ıyı cıkmıs,cok sevındım...Allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın...

kalbcim neredeydın canım optum senıı

dıger arkadaslar hepınızın gozuaydın olsun... Allah herkesın gonlune gore versın sıhhatlı bebişler versınn

arkadaşlaarrr.bende hamileyim artıkınn.bugün keseyi gördümm.15 gün sonra kalp atışını duymak için tekrar gideceğim.umarım herşey yolunda gider.Allah ım isteyen herkese versin harika bi duygu

tebrik ederim .bende keseyi bugun gördüm kalp atışı için 10 gün sonra gidicez. umarım herşey yolunda gider. kaç haftalıksın?

merhabalar benimde adetim 3 gün gecikmişti hemen dr gittik kan testi yapıldım şüpheli gebelik çıktı dr gebelik kistini de gördü ama kesin birşey söylemiyor biraz tehlikeli bir durummuş yarın tekrar gidicez bakalım değerlerim artmış mı acaba artmazsa ne yapacaklar

off ya bi doktor hamileye bebeğin kaç haftalık olduğunu söylemez mi sinir oldum ya. az sonra aricam çok merak ediyorum. sadece 7 mm dedi ama o da kese mi embriyo mu bilmiyorum beta hcg 10525 ti dün

Son düzenleme:
bu ikili test nedir kızlar bende hamileyim keseyi görmek için gün sayıyorum 10 gün sonra gidicezde bu ikili test herkese yapılıyomu hamilelerde ve neye bakılıyo merak ettimde

canım hamılelıgın suresınce hıcbır testı ıhmal etme canım... mutlaka yaptır...
ıkılı tesste ultrasonda bebegının ense kalınlıgına bakıyor doktor canım,ıkıncı asamasında da kan tahlılı yapıyorlar ve orada bazı degere bakıyorlar cnm... bebegının gelısımı ıle ılgılı bılgı verır cnm... sakın ıhmal etme... bazı doktorlar yaptırmıyorlar gerek yok dıyorlar ama sen yaptır benım doktorum hepsını yapalım testlerının dedı ve ben hepsını yaptırdım...

herkese selamlar kızlar özebuş bynkutluay zeycanem nerelerdesin gözdecim bi girdin kayboldun yne

cnm arkadaşım nasılsın ben bu aralar çok yoğunlaştım hem gebelik kontrollerim hemde guatır kontrollerim bi yandan iş derken giremedim tatlım sıcaklar gitti rahatladık derken geri başladı çok bunalıyorum kış bi gelsede rahatlasak bebeğin nasıl iyimi kendinize iyi bakın çok öptüm diğer kızlar sizleride öptüm görüşürüz

X