Adetin bittii gn yumurtlama

ya şimdi burda yazanları okudum kafam karıştı adet biter bitmez hamile kalınabiliyo o zaman öyle mi ?yumurtlama adet yaşanırken olabilir mi yani

kızlar adetin bittiği günyumurtlama olur mu dün ilişkiden sonra ateşimi ölçtüm 36.3 çıktı şaşırdım sabahları öyle çıkıyor da gece neden oldu bilmem yumurtlama belirtisi olan akıntı da bugün oldu bayağı uzuyordu sizce yumurtlama olmuşmu
evet ben adetim daha bıtmedı dıye umursamamıstım ve hamıle kalmıstım. demek kı oluyormus

kimse bisey demiyormu yaa...

arkadaslar doktorda aynisini diyor adetten hemen sonra yumurtlama olurmu yani ??

adetin 8.günü filan off kime inancami sasirdim..bazilari adetten 14 gün önce diyo buda böyle senağlama
adetin 8. gunu tabıı kı yumurtlama olabılır. herkes aynı değil. daha ilginci de var. ben adetın bıttıgı gun hamile kalmıstım ama olumsuz sonuclandı. o zaman adetım hala devam edıyor sanıyordum. ovulasyonla ya da doktorla takıp etmek gerekiyor

ya şimdi burda yazanları okudum kafam karıştı adet biter bitmez hamile kalınabiliyo o zaman öyle mi ?yumurtlama adet yaşanırken olabilir mi yani
Ben kızıma adetim bittikten ikinci günümde hamile kalmıştım ve hiç ihtimal bile vermiyodumki adetim beş gün sürer bu ayda adetimin bittii gün hamile kaldımmı acaba diyede tırsıyorum açıkcası bende herşey olabilir

Benim adet baslangicim 14ekim.ovulasyon tarihimse 19-25arasi cikti. Adetim en az bi hafta surer.yani adetim bitmeden ovulasyonum basliyor buna gore.Lh testi yaptm gercekten dun baslamis yumurtlamam.bu durumda adetken de hamile kalinabiliyor

slm kızlar banada yardımcı olun lütfen dün adetimin 7.günüydü şeffaf uzayan akıntı gördüm bu kadar erken yumurtlamış olabilir miyim ilk defa bu kadar erken gördüm dünü değerlendiremedim bugünü değerlendirsem gebelik ihtimal var mı

Merhaba kizlar. 30 Ekim aksami adet oldum. Dört gündür sag kasigimdan ayak parmak ücuna kadar siddet bir agrim var ayni zamanda akintimda var.Dün doktora gittim yumurtaliklarimi üsüttügümü düsünerek.( Bu arada adet baslangickmin 7 inci günü fakat edetim 4 gün sürdü). Doktor bakti yumurtan olgunlasmis 22 mm bu gece çatlar iliski yasayin dedi. Bazen olurmus böyle durumlar çok sasirdim. Acaba ben her ay erkenmi yumurtluyorum

slm kızlar banada yardımcı olun lütfen dün adetimin 7.günüydü şeffaf uzayan akıntı gördüm bu kadar erken yumurtlamış olabilir miyim ilk defa bu kadar erken gördüm dünü değerlendiremedim bugünü değerlendirsem gebelik ihtimal var mı
Merhaba Lale ayni durumdayiz. Ben yumurtladim sendede ayni durum
Olabilir.

Merhaba Lale ayni durumdayiz. Ben yumurtladim sendede ayni durum
Olabilir.
merhaba canım evet senin mesajını okuyunca bende olabilir dedim ama malesef o günü ve ertesi günü değerlendiremedik pazar günü görmüştüm o akıntıyı dün akşamı değerlendirebildik 24saat geçmişti şansımı kaybettim

Benim adet baslangicim 14ekim.ovulasyon tarihimse 19-25arasi cikti. Adetim en az bi hafta surer.yani adetim bitmeden ovulasyonum basliyor buna gore.Lh testi yaptm gercekten dun baslamis yumurtlamam.bu durumda adetken de hamile kalinabiliyor
Adetm normalde 5 gün sürer. Bu ay uzadı da uzadı 8. Gün bitti sandım ovulasyın testi yaptım.. Ve sonuc pozitif.. Bu normal mi ben anlamadm hic bişey

arkaslar lutfen bana acil cevap yazin
benim adetimin 6.günü ve dunden beri ara ara sol kasigima batiklar seklinde agri giriyor bu afet agrisi degik yunurtkama agrisi buna eminim cunkuyumjrtlarken hep boyle agriyor ama sasirdim cunmu adet zmni hic boyle agrim olmazdi kanamam devam etmiyor ama hala adetliyim vok az oluyor leke seklinde
simdi ben esimle iliskiye girmek zorundamiyim yani cok gunah olmaz mi ??

Bende 10yıl önce ilk bebeğime adetten birgün sonra girilen ilişkiyle kaldım ,adetim 3gün sürerdi ozamanda 3gün sürmüştü ve 4.gün lekelenme şeklindeydim banyomu yapmıştım yani. Akşamına ilişkimiz oldu çok çocuk istiyodum ve aylardır hüsranla sonuçlanıyordu,biz hep adetten 12-16cı günleri denerdik, ama o ay ,o akşamı değerlendirmemin sebebi annemin sözleriydi ,bana demiştiki "adetten hemen sonra deneyin kan bulaşığına çabucak hamile kalırsın":)) ve dediğide oldu ogün ilişki yaşadık ve bidaha olmadı ilişki o ay ,eminim çünkü ev taşınmıştık işler güçler yerleşene kadar olmadı bişey, neyse tam yerleştim tabi o ay hiç aklıma bile gelmedi gebelik oldu olmadı diye, psikoloji stres etkiliyomuş malum, adetim 3gün geçmiş haberim yok annem telefon etmişti adet oldunmu günün geçti de sorayım dedim dedi. Tabi bende bi heycan ,hemen test aldırıp eşime denedim sabah, ve mucizeeeeemi gördümm silikti 2 ci çizgi ama emindim hamileydim ağladık eşimle ,ertesi gün bidaha yaptık test ve net çizgiyi görmüştük .. Stres yapmayın hanımlar en büyük etken o, ben evlendikten itibaren denedim heray hüsran ağlama, devamlı moral bozukluğu acaba oldumu buay diye, ama ne zamanki aklıma bile getirmedim amaan olursa olsun olmazsa bidaha deneriz dedim saldım kendimi o ay tuttu :)))
Bu arada 2.ci gebeliğim kazayla olmuştu benim,tabi planlı değildi hemende ona kalmışım hemde hiç gün mün hesaplamadan,, oldumu oluyo işte .. :))

arkaslar lutfen bana acil cevap yazin
benim adetimin 6.günü ve dunden beri ara ara sol kasigima batiklar seklinde agri giriyor bu afet agrisi degik yunurtkama agrisi buna eminim cunkuyumjrtlarken hep boyle agriyor ama sasirdim cunmu adet zmni hic boyle agrim olmazdi kanamam devam etmiyor ama hala adetliyim vok az oluyor leke seklinde
simdi ben esimle iliskiye girmek zorundamiyim yani cok gunah olmaz mi ??
Slm konu dikkatimi çekti yazmak istedim. Benim de yumurtlama bu ay adetim bittiğinin ertesigünü oldu büyük ihtimalle. Aynı şekilde ağrı batma hissettim. Ve 5 gündür değerlendiriyoruz. Inşallah güzel haberler alırız. Sabah da kahverengi akıntı geldi nedendir bilemedim...

Slm konu dikkatimi çekti yazmak istedim. Benim de yumurtlama bu ay adetim bittiğinin ertesigünü oldu büyük ihtimalle. Aynı şekilde ağrı batma hissettim. Ve 5 gündür değerlendiriyoruz. Inşallah güzel haberler alırız. Sabah da kahverengi akıntı geldi nedendir bilemedim...
2 ay önce çok başka bir sebepte adetimin son günü yani 7. Gün dr gittim. Oo ne güzel yumurtan oluşmuş, bugünlerde ilişki olursa hamile kalırsın dedi. Garip gelmişti.

2 ay önce çok başka bir sebepte adetimin son günü yani 7. Gün dr gittim. Oo ne güzel yumurtan oluşmuş, bugünlerde ilişki olursa hamile kalırsın dedi. Garip gelmişti.
Inşallah bu ay nasip etsin Rabbim ama sanırım yine adet olucam. Çünkü ayak bileklerim de ağrıyor kasıklarım da tuhaf bi sızı var. Midem desen hafif bulantılı... anlayamadım da bata daha 4 günüm var. Inşallah hepimiz için güzel bir ay olsun bu ay...

X