sırttaki tüyler için ne yapmalıyım ?

Poshybaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2010
25
0
kızlar sırtımda tüyler var, (gerçi heryermde var ama nse naniknanik), ince ve hafif siyahlar almalımıyım ? almamalımıyım ?eyvahedigeldismile:sm_confused:

bikniyi giyiyorsun taş çatlasa 3 ay ama ama o tüyler kıla dönüşünce onlarla başetmek ömür boyu..
trcih senin tabiki kendini nasıl iyi hissediceksen öyle yap..

bence alma bende de var aynı sorun. benim sırtımda göbeğimde bacak içlerinde göğüs uçlarımda hatta kalçamda bile var bütün vücutta yani. ben bikini giyeceğim zaman sarartıyorum idare ediyo. zaten bronzlaşınca belli olmuyo ki

sarartmak için hangi kremi kullanıosun ? yerimseniben hmm, almıyım, uğraşmıyım o zaman CADIARZU

Konu açılalı çok olmuş ama yine de fikrimi belirtey,m belki okuyan olur. Ben senelerdir bütün vücuduma ağda yaptırırım, düzenli değil malesef.Bütün vücudum derken sırt, bütün göğüs, kalça da dahil. Kısacası el ve ayak ayalarım hariç heryerime yaptırırım. Sırtımdaki tüyler kalınlaşmanın tersi azaldı, seyreldi bile. Tabi bu bünye meselesi ama sırttaki tüylerin kimsede kalınlaşacağını düşünmüyorum. Çok rahatsız ediyorsa bir kere deneyin ve nasıl rahatladığınızı görün.

Konu açılalı çok olmuş ama yine de fikrimi belirtey,m belki okuyan olur. Ben senelerdir bütün vücuduma ağda yaptırırım, düzenli değil malesef.Bütün vücudum derken sırt, bütün göğüs, kalça da dahil. Kısacası el ve ayak ayalarım hariç heryerime yaptırırım. Sırtımdaki tüyler kalınlaşmanın tersi azaldı, seyreldi bile. Tabi bu bünye meselesi ama sırttaki tüylerin kimsede kalınlaşacağını düşünmüyorum. Çok rahatsız ediyorsa bir kere deneyin ve nasıl rahatladığınızı görün.

evt ben okudum:KK61:benimde boyle bi sorunum var.bendemi agda yapsam acaba bilmemki:26:

Rinda' nın dediğine kesinlikle katılıyorum aynı şekilde bende sırtıma ağda yaptırıyorum düzenli yaptırmama rağmen tüylerimde azalma oldu.Yaptırmadan önce tüylerimden çok rahatsızdım yaptırdım rahatladım :KK34:

Bir kere ağda yaptırmayla bir şey kaybetmezsiniz sanıyorum:)
Yaptırdığınız zaman sırtınızı pürüzsüz, yumuşacık görünce keyfi daha da artıyor insanın kendine güveni geliyor.

Benim de sırtımda tüyler var tabiki kalın değil ama farkedilmeyecek kadar da değil :/ vücudumun diğer bölgelerine lazer yaptırıorum ama oraya dokundurtmadım ince olduğundan,fakat kendi imkanımla da erişemem ulaşamam oraya sarartmaya kalkışsam bile. Sırt tüylerine ağda yaptran var mı?yani kalınlaşma vs oldu mu?

ben de sana epeyi gec cevep atıyorum ama belki görürsün.benimde sırtımda göbek bölgemde ve popomda tüğler var ya deli oluyorum.ağda yaptırmadım çoğalır diye ben alın dedim kuaför kadın boşver ozaman alındğı belli olur boğazndan aşagı tüm kıllarınımı aldırcaksın devamlı dedi yapmadı.ama bu ay aldırmayı düsünüyorm ya sırtımın alt bölgesinde çok tüh var yukarılara dogru azalıyo napsam yukarlarım almasam biyeri siyah biyeri beyz gibimi durur

Son düzenleme:
benim göbeğimde var gıcık oluyorum ama aldırsam komple karnımın alınması lazım . Bu yüzden yanaşmadım hiç.

canım ağda kalınlaştırmıyor bende sürekli bel ve karın bölgeme yaptırıyorum..annem seyreldiğini söylüyo..tamamen bitirmiyor belki ama eskisinden daha iyi olduğunu söyeyebilirim :KK34:

canım ağda kalınlaştırmıyor bende sürekli bel ve karın bölgeme yaptırıyorum..annem seyreldiğini söylüyo..tamamen bitirmiyor belki ama eskisinden daha iyi olduğunu söyeyebilirim :KK34:

Sir ağda ile mi aldıryosun canım? Ne bileyim cesaret edemedim hiç ama sinirlerimi de bozmuyor değil. Hoş bir görüntü değil tamam kıl değiller tüy ama siyahlar ve ben baya bir beyaz tenliyim çok belli oluyorlar. :KK14:

biliyorum canm biliyorum evet sir ağdayla..
dışarda yaptıramadığım zamanlarda kartuş şeklinde olanlar var ya onların ısıtıcıları da oluyo hani annem ondan almıştı.onu kullanıyorum anneme yaptırıyorum belimi falan :kk77:

ben de sana epeyi gec cevep atıyorum ama belki görürsün.benimde sırtımda göbek bölgemde ve popomda tüğler var ya deli oluyorum.ağda yaptırmadım çoğalır diye ben alın dedim kuaför kadın boşver ozaman alındğı belli olur boğazndan aşagı tüm kıllarınımı aldırcaksın devamlı dedi yapmadı.ama bu ay aldırmayı düsünüyorm ya sırtımın alt bölgesinde çok tüh var yukarılara dogru azalıyo napsam yukarlarım almasam biyeri siyah biyeri beyz gibimi durur

Valla gerektiği zaman boğazımdan aşağıya kadar aldırıyorum evet:)) çünkü işlem bittikten sonra tüysüz pamuk gibi bir vücut görünce insanın hissettiği mutluluk gibisi yok inan. Her ay aldırmana bile gerek kalmıyor. Bir de bacak tüyleri gibi öyle çıkmakla çıkmamak arasında kalıp insanı rahatsız etmiyor. Göbek kılları biraz sertleşti bende ama sadece orayı düzenli alıyorum ve çok seyreldi. Tatile gitmeden önce aldırırsanız çok çok rahat edersiniz.Yalnız ense kısmına dikkat etmesini söyleyin kuaföre, doğal bir şekilde alsın saçınıza girmesin. 10 senedir kışın sadece 2 kere yazın da 1 kere aldırıyorum ve çok memnunum.

X