Kızlar blenderda Braun mu? Philips mi?

Canım, ben de küçük ev aletleri konusunda ihtiyaçlarımı gidermeye çalışıyorum ve bu konuda çok araştırma yapıyorum. ben de hep philips ve yeni bir marka olan Homend arasında kalıyorum. Homend'in tasarımları ve müşteri hizmetleri konusunda hep olumlu şeylerle karşılaşıyorum. Reklamlarını fln gördüm tvde çok kaliteli görünüyordu.blender olarak da kaliteli olduğunu düşündüğüm siyah renkli olanı seçicem glb. araştırdım ayrıca en sessiz çalışanı da oymuş.

blender uçları çelik olan hangisiyse onu almanızı öneririm braunda philipsde kaliteli markalardır eğer epilasyonda sorsaydınız kesinlikle braun ütüde sorsaydınız kesinlikle philips derdim ama mixset de çelik uçlu olana bakın satıcı eleman muhtemelen braundan daha çok para kazanıyordur o yüzden size braunu tavsiye etmiştir motorlarının hepsinin şçyle yanma ihtimali var bunları sürekli hiç biri çalıştıramazsınız uzun süreli çalışmaz bunlar karar sizin ama önerm 1. çelik uçlu olup olmadığına bakın 2. watt ına bakın
iyi günlerde kullanın :)

blender uçları çelik olan hangisiyse onu almanızı öneririm braunda philipsde kaliteli markalardır eğer epilasyonda sorsaydınız kesinlikle braun ütüde sorsaydınız kesinlikle philips derdim ama mixset de çelik uçlu olana bakın satıcı eleman muhtemelen braundan daha çok para kazanıyordur o yüzden size braunu tavsiye etmiştir motorlarının hepsinin şçyle yanma ihtimali var bunları sürekli hiç biri çalıştıramazsınız uzun süreli çalışmaz bunlar karar sizin ama önerm 1. çelik uçlu olup olmadığına bakın 2. watt ına bakın
iyi günlerde kullanın :)

Yorumunuza tamamen katılıyorum, özellikle çelik uçlu olması ve wattı çok önemli dediğiniz gibi.. Bu hem ürünün gücünü hemde dayanıklılığının bir göstergesi diye düşünüyorum..

Kızlar homend de karar verdim, onun da özellikleri 700 watt ve paslanmaz çelik uçlu olunca onu aldım. Mutfağıma da yakışan oydu. Şimdilik gayet memnunum tavsiye ederim.

$handmaid_.jpg

Kızlar homend de karar verdim, onun da özellikleri 700 watt ve paslanmaz çelik uçlu olunca onu aldım. Mutfağıma da yakışan oydu. Şimdilik gayet memnunum tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 293268

Bende bir kaç gün önce baktım braun düşünüyordum ama homend de çok güzel göründü acaba kullanan var mı? memnun olan kararsızım şuanda...hepsini tek parça halinda alıcam blendr doğrayı çırpıcı tek tek hesaplattım 300 flndı hepsini 280 yaparım dedi sizce uygun mu ?? kullanan varsa bilgi almak isterim..

X