Piercing, Hızma Hızma sağa mı takılmalı sola mı?

nilsu123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2011
7
0
Arkadaşlar bir süre yapıştırmalı hızma kullandım,ve burnumu deldirmeye karar verdim.Fakat hızma nereye takılır kararsızım...sağa takanda var sola takanda.sizce neresi uygundur...illa sola yada sağa takılır diye bişey varmıdır ? yoksa insan uygun gördüğü yeremi taktırmalı ???

bence uygun görülen tarafa yapılmalı bana sağ ters geliosa sana ters gelmiodur örneğin

7 senedir kullanıyorum önce 2 sene solda kullandım sonra çıkardım kapandıı 3 sene önce tekrar deldirdim onuda saga yaptım şimdi sagdaa yani öyle bi kural yok sag sol diyee neresi sana kullanışlı geliyorsaa dogru olan taraf orasındır

şöyle bi çevremde tanıdığım insanları gözümün önüne getirdim genelde sol tarafta takılı oluyodu aynı erkeklerdeki tek sol kulağa küpe takmak gibi solda olanlar daha çoğunlukta benim tanıdıklarımda

merhaba her hangi sag sol diye bi kural yokk ben sag da kullanıyorum öncedende solda kullanmıştım o kapandıktan sonra sag kullanmaya başladım yani fark etmez

saga da takilir solada.sana hangisi daha rahat geliyosa oraya yap.
benimki sagda.

Son düzenleme:
canım saçlarını hangi tarafa ayırıyorsan o yöne taktırmalısın. saçların açık olduğunda yan taraftan hızmanın görünmesini engellemez böylece. benim arkadaşlarım hep bu şekilde deldirdiler...

Benim sol tarafımdaydı . Ben sağ istemiştim herkesde de sağda görüyordum. Ama delen adam sola daha iyi olur. sağda gözün oraya gider hep dedi bende sol yaptırdım perçemimde sola doğruydu percem varsa ne taraftaysan onun tarafına yaptır öyle daha çok yakışıyor bence :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben 2 kez sağ tarafını deldirdim burnumun. 3.ye sağlık kabinine deldirmeye gittim adam yaşlıydı sağı deldirmek istedim.
Sağı lezbiyenler ve gayler deler sen bilirsin dedi bende kafana göre del o zaman amca dedim solu deldirdim :KK31: bence saçmalık ama amca öyle delince olsun sen solu del diyemedim :44: zaten sağ deliğim hep kapanıp minnacık bir çıkıntı halini almıştı vazgeçtim solu yaptırdım maşallah iyi gidiyor :nazar:

X