Sivilceli Ciltler çay ağacı merhemi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

ironihayat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.528
9
kızlar merhaba.10 15 gundur sıvılce belasıyla ugrasıyorum tam gectı izlerım gectı dedım stresten sıvılcelerım tekrar cıktı.yasım 24 bu arada.oncedende cıkıyordu fakat makyaj yaparak kapatıyordum.baktım daha cok cıkmaya basladı pudrayı fondatenı 15 gundur hayatımdan cıkarttım.ezcanede bir arkadasım var bana çay ağacı merhemını onerdı bende kullanıyım dedım.kremden once kukurtlu sabunla yıkayıp sonrada sabah aksam bu krem surulecek.kullanan varmı aranızda sıvılcelere sıvılce ızlerını yuzde yuz gecırıyormus.cıltte olan baska sorunlarada cızık cil ıyı gelıyormus.kullanan varsa ve sonuc alan varsa bu kremden lutfen yorum yazabılırmı.

yok hayatım malesef kullanmadım duymadımda böyle bir merhem. sen kullanıyormusun şuan. nasıl memnunmusun kullanıyorsan?

benim eşim çay ağacı yağı kullanıyor (ayak tırnaklarında ki mantar için)dr tavsiyesi
umarım faydasını görürsün cilde iyi geldiğini duymuştum

bu ılacı kullanalı 2 3 gun olmasına ragmen ızlerımın rengı acıldı 1 2 hafta daha kullanıyım resmını cektım ızlerımın buraya yuklerım hem nasıl sonuc verdıgıde bu sekılde daha net anlasılır.artı bu merhemı gecelerı kullanıyorum cay agacı yagınıda sadece ızlerıme suruyorum tavsıye ederım herkeze.hem cıldıde nemlendırıyor.[/td]

canım bu merhem eczanedemi satılıyo adı nedir ben toniğini kullanıyorum çok iyi geldi sivilcelerime merheminide almak isterim ankarada vardır heralde

X