Pudra, Fondöten, Kapatıcılar M.A.C studio fix kullananlar

sensizhicim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
216
18
mac studio fix fondoten almayı düşünüyorumda acaba eğer kullandıysanız fondoten yerine sadece pudra alsam yeterli mi :S birde ten rengim beyaz ama çiğ beyaz değil hangisini almalıyım numara olarak
kullananlar bilgi verirse sevinirim.
birde cildim biraz kuru

mac studio fix fondoten almayı düşünüyorumda acaba eğer kullandıysanız fondoten yerine sadece pudra alsam yeterli mi :S birde ten rengim beyaz ama çiğ beyaz değil hangisini almalıyım numara olarak
kullananlar bilgi verirse sevinirim.
birde cildim biraz kuru

ben fondotenınıde pudrasınıda kullanıyorum mac'in.bence pudrası yeterli bile.ama şimdi size şu rengini alın demek olmaz.oraya gittiğinizde zaten sizin yüzünüzde deniyecekler.cildinize en yakın olanı tercih edersiniz.

bende studio fix'in pudrasını kullanıyorum. altına bb cream kullanıyorum bu yüzden fondötene ihtiyaç duymuyorum. Memnunum pudrasından :KK12:
ama cildin kuruysa sadece pudra kurutabilir yüzünü benim bayağı yağlı bi cildim var.
renk konusundada bi mac şubesine gitmeni öneririm zaten orada sana uygun rengi buluyorlar.

Son düzenleme:
mac studio fix fondetenin nc 20 kullanıyorum .Aradığım sarı alt konunu buldum ve ilkkez bir ürünü sonuna kadar kullanabildim. Almadan önce okuduğum çok kötü yorumlarda vardı, iyiler baskın geldi yada merakımdan diyelim gittim aldım,iyiki almışım. Yorumlara cidden anlam veremedim, bitişi ,ciltte duruşu çok hoş. sivilce çıkarmak için pusuda bekleyen cildimde sivilce çıkarmadı. Sivilcelerim regl dönemim ve yağlı yiyeekleri abarttığımda yerini aldılar yalnızca .:) Kokusu da evet kötü ama öyle abartıldığı gibi değil . :) Öneri yorumunu yapmadan önce bitmesini bekledim Belki benim gibi fondaten almadan önce araştıran arkadaşlar olursa diye belirtmeden geçemeyeceğim. Dibindeyim ve en yakın zamanda yeniden alıcam.

bende studio fix'in pudrasını kullanıyorum. altına bb cream kullanıyorum bu yüzden fondötene ihtiyaç duymuyorum. Memnunum pudrasından :KK12:
ama cildin kuruysa sadece pudra kurutabilir yüzünü benim bayağı yağlı bi cildim var.
renk konusundada bi mac şubesine gitmeni öneririm zaten orada sana uygun rengi buluyorlar.
Kızlar peki sadece yüzümüzün belli bir bölgesine sürmek doğru olur mu sırıtır mı diğer pudrasız bölgelerden

X