Ellerim cok kotu

ferdan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
10
0
Arkadaslar lutfen bana yardimci olursaniz cok sevinecem benim eller sanki cali gibi ben esarbimi falan baglarken cok zorlaniyom cekiyo boyle cali gibi bu konuda bir bilginiz varsa benimle paylasin yorum larinizi bekliyom

canım çalı gibi derken herhalde çatlak diye kastediyorsun dimi?
söyleyeceğim şeyi yap 2 günde bebek eli gibi olmazsa beni forumdan atsınlar...
yatmadan önce ellerini yıka limon sık. iyicene ovuçtura ovuştura yedir. yakacaktır ama mikrobu öldürür:KK66: ardından da vazelini sür... ovalayıp yat. 2ci sabah ellern bebek gibi olacak...
kremlere çok paralar dökmene gerek yok. ben topuklarımada sürerim. inan bebek topuku gibi pembe topuklarım var...

lepitak el kremini de ben tavsiye ederim. annemin elleri senelerdir egzamalıdır ne kullandıysa kar etmedi bi bu iyi geldi.

Burcu ozge canim benim verdigin tarifi deniycem bu tarifin icin sana cok tesekkur ederim.

bir bilmecem var cocuklar
- haydi sor sor sor
cilde ellere iyi gelir
- acaba nedir nedir
güzel eller denince
- tamam şimdi buldum
hemen onun adi gelir

- bebak bebak bebak :lepi: -tatlicadiarzu-

canım bu yönünü ben bilmiyordum ama bebak başliğinda özellikle KREMİNİN ellere ve ayaklara çok iyi geldigini söyledi arkadaşlar
denemeni öneririm
4-5 ytl bişi fiyati Şeniz

saf zeytinyağı da iyi geliyor
ayrıca kahve telvesiyle ovmak da
arkadaşların dediği gibi limon...
bir de bepanten kremi de deneyebilirsin
ve mutlaka her yıkamadan sonra kurulayıp krem sür

benimde bu aralra bebekten dolayı çok fena bende lepitaktan çok memenun kalıyorum çok iyi gelşyor bzen bepanten arko bebakda sürüyom ama lepitak çok iyi

benim de ellerim çok fenaydı beyaz tenli olduğum halde ellerim kapkaraydı falan gece yatmadan önce vazelin sürüp çorap geçirdim ellerime.bide gün içinde sürekli kremle nemlendirdim şimdi iyiler.

neutrogena el kremini kullanıyorum ben ellerim mahvolduğunda. normal zamanlarda da nivea el kremi. ama yatarken elinize bir şey geçirmekten sıkılmıyorsanız bol vazelin sürüp eldiven giyebilirsiniz.

neutrogena hand cream bence en iyisi çünkü aynı olay benim başımada geldi ellerimin üstü yarılmıştı artık kuruluktan neutrogina aldım aklıma geldikçe devamlı sürdüm çok geçmeden bebek gibi yumuşacık oldu ve bi daha da asla o şekilde kurumadı

neutrogena hand cream ben de aldım dün azcık bile sürmek yetiyor şimdilik memnunum:)

gliserin ve limonu karıştır içine biraz gülsuyu katabilrsin..gerçekten işe yarıyo..haftada bi kaç kez bu karışımı uyguluyorum ellerime ve şimdi yumuşaçık, pamuk gibiler..:KK66:

Sıcak suyu elin dayanabiliceği kadar,içine zeytin yağı,limon suyu içinde beklet güzelce yumuşasın sonra yıkamadan sil vazelinle ve eldiven giyip yat canım.Ama biz ev hanımları sürekli evde deterjanla meşgulüz malesef ne kadar bakarsan bak olmuo bi yerde..

Arkadaslar lutfen bana yardimci olursaniz cok sevinecem benim eller sanki cali gibi ben esarbimi falan baglarken cok zorlaniyom cekiyo boyle cali gibi bu konuda bir bilginiz varsa benimle paylasin yorum larinizi bekliyom

merhaba canim sana tavsiyem öncelikle ellerine peeling yapmandir 1 kasik zeytinyagi,1kasik seker 1-2 damla limonsuyu karistirip ellerini bu karisimla 2-3 dakika ov ama cok bastirmadan nazik bir sekilde sonra ellerini yika ardindan ellerine el kreminle yaklasik 5-7dakika masaj yap sonra arkadaslarin söyledikleri gibi bolca vazalin sürüp pamuklu eldiven giyip yat sabah ellerin yumusacik olur.ama en önemlisi temizlik yaparken mutlaka eldiven kullanmalisin gün icinde ellerini nemlendirmelisin hoscakal.

benimde ellerim iğrenç kızlar
yaşlı gibi ellerim
bende denicem saolun kıslar yaaa

limon+tuz karışımı elleri pamuk gibi yapıyor..deneyince siz de göreceksiniz zaten..ama mümkünse ellerinde yara olanlar yapmasınlar

X