83 den 47 ye istediklerimi yiyerek zayıfladım

safkan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
1.254
16
ben cok yıyerek zayıfladım denemedıgım reıjm kalmamıstı kendı yontemımı buldum ve yıyerek zayıfladım zaten yemenızden kesınce metabolızma yavaslıyor su ıcsen yarrıyor moduna gırıyorsun
ama yedıkce hem metaolızma hızlanıyor hemde saglıklı kılo verıliyor
benım yontemımde vucut kilo vermeye oyle bı alısıyorkı her ay 1-2 kilo verıyor ama yagdan verıyor vucuttakı yag 0 olana kadar kilo verıyorsun
annem kolumdan tutup hastaneye göturdu benı bu kız cok yıyıor ama zayıflıyor dıye bırsuru test yapıldı bana bıse cıkmadı zaten bı sıkayetım yoktu ıyıydım annem rahatlasın dıye gıttım ama kadın haklı ben kuru ıncırlerın ıcıne 10 -15 fındık doldurup yerdım bunun adınada ıncır dolması dıyodum
kahvaltıda yedıgım zeytınlerın cekırdeklerını sayıyorlardı 35ı gecınce yuh artık dıyorlardı ben cok yıyıerek zayıflamayı kesfettım :teytey:

Nasıl oldu bu? Yani tabi metabolizmanın hızını yavaşlatacak kadar az yiyince zayıflanmadığı doğru, sık sık yemekte fayda var kilo vermeye çalışırken.
Ama bir de matematiksel kurallar var. Günde 3000 kalori alır, 1500 kalori yakarsan nasıl verebilirsin ki?
Daha ayrıntılı bir bilgi verseniz.
Mesela bu süreçte spor yaptınız mı? Hangi saatlerde yediniz, kaç öğün yediniz?

arkadaşım öncelikle tebrik ederim seni. umarım boyuna göre 47kg olman sorun olmamıstır ..

nasıl zayıflaın bu 35 zeytin yanında baska bişey yemedinmi nasıl anlatırmısın

ne güzelmiş yiyerek zayıflamakafamçokkarıştı benim bildiğim yiyerek kilo alınıyo sen nasıl başardın bu işi sırrın nebuyrunnnnnnnnn

yazını okuyunca ağzım açık kaldı valla
nasıl olduğunu anlatsan ağzım kapansa ben de doğumda aldığım şu kilolardan sayende kurtulsam.
mucize gibi bişey yaşadığın.

merak ettim bu ne iştir diye biraz araştırayım dedim.Aynı arkadaş bir türlü kilo alamadığını çünkü çok iştahsız olduğunu doğumla 7 kilo alabildiğini ve memnun olduğunu yazarak kilo almak isteen arkadaşlara kilo almak için doğumu tavsiye etmiş..ben mi yanlış okudum acaba?
herşeyi boşverin böyle konu açıp ucunu gösterip gerisi için süründürenlere çok sinir oluyorum.varsa aydınlatacağın bişi adamakıllı anlat tek seferde..ha aklına gelmeyen bişey ya da anlaşılmayan bişey olur daha sonra aydınlatırsın ya da cevaplarsın o başka..

Hayır sık sık yenerek zayıflanır da, incirlerin içine ceviz fındık doldurcak kadar da değil.
Hafif hafif yersin sürekli, bir kerede oturup abanmazsın yemeğe, sık sık atıştırdığın için zaten çok azıkmazsın anlarım da, burda anlatılan ne, hikayenin ana teması ne belli değil, insanlara mide fesatı geçirtcek :umursamaz:

yani bence bilinçaltı ile ilgili birşey olmuş psikolojik olarak kendini buna inandırmayı başardığı için zayıflamış. ben hayatım boyunca 33 yaşıma kadar hep 49 kilo idim şişmanlayamazdım ama bir oturuşta abartmıyorum 5 lahmacun yada büyük boy pizza yerdim her akşam 2.5 lt. kola içerdim. ama doğumdan sonra su içsem kilo alacağımı düşündüğüm için 65 kilo oluverdim.

madem bu kadar yiyerek zayifliosun nasil 83 kiloya ciktin anlamadim? 83 ten 47 ye dusmussun ya (!) :roflol:

ay ortalıkm karısmıs durun bastan anlatıyımda herkes anlasın
rejım yaparak yanı ac kalarak metabolızmayı yavaslattıgım ıcın 83 kiloya cıktım bu 1
ıkıncısı rejımlerden bıktım ve kafamdakı bır cesıt programlamayı degıstırerek bunları uyguladım sonucta herseyı soylemesı ayıptır dana gıbı yedıgım halde her ay 1-2 kilo verdım bırkacyıl ıcınde 47 ye kadar dustum cook zayıflamıstım
3. su okadar zayıfladım kı artık kilo almak ıstıyordum ama gördumkı arkadaslar kilo almak vermekten zormus
sonra hamıle kaldım ıstahım acılınca 55 kıloya cıktı su an ıyıyım
herkes anlamıstır umarım
önyargılı olmak yanlıs kararlar vermenıze neden olur hayatta bunu unutmayın

canım ya birde şu yediklerini sıralasan kaç koleri bir günde tükettin yani bu incirin içine fındık koyman anlam veremedim nasıl zayıflar bir insanfisfisfis

kalorı hesabı yapmadımkı
normalde canım ne ıstıyosa onu yedım yemek aralarındada ıncır dolması vs yapıp yedım
işin püf noktası teknıkte ama burada yazzsam sayfalar dolusu yazmam gerekır bır suru ıncelıgı var teknıgın su an teknık meknık bıraktım ıstedıgımı yıyorum ama kilo alırsam nası verecegımı bılıyorum o yuzden rahatım
ama ıstahım gıderse kilo almanın yolunu nasıl bulurum ıste onu bilmiyorum o daha zor ben her ıkı halıde yasadıgım ıcın teccrubeliyim

Arkadaşım madem iyice açıklamayacaktın ne diye paylaştın durumunu?
Burada aylardır belki yıllardır kilo vermeye çalışıp ta veremeyen bir sürü insan var.
Başlığı okuyup hevesle açıyorlar topiği,bir bakıyorlar açıklama yok.
Soruyorlar,tekniğini anlatmaya kalksam sayfalar dolusu yazmam gerek diyorsun.
Oldu mu şimdi?:bbo:

Merhabalar diyet gruplarına ve diyet listelerine de konu açmışsınız sadece yiyrek zayıfladığınızı yazıp bırakmışsınız, lütfen konularınıza içerik girip konu açma sebebinizi arkadaşlarımızla paylaşınız, yazsam sayfalar dolar diyecekseniz konularınızda gereken paylaşımı yapmayacaksanız paylaşıma kapatalım, açmanızın ne anlamı vardı anlayamadım lütfen paylaşım yapınız...

hem sinir bozucu bi durum hemde merak ettm.yazarmısın arkadaşım ne olduğunu??yoksa bencede kapayalım insan meraktan ölür..acaba tatktik bumu.meraktan iştahtan kesilmek:):):)

tabıkı tuyolar verıcem sıze ama genel hatlarıyla verıcem cunku dedıgım gıbı tek tek her gıda yenırmı yenmezmı anlatamam
sızlere yardımcı olmak ıcın actım topıgı yoksa nıye acayım
yıyecegınız urunlerı ıstedıgınız kadar yanı doyana kadar yıyebılırsınız tabıkı abartıp 5 tabakta yada catlayana kadar yemıceksınız
oncelıkle yıyeceklerınızı secerken bıkac soru soracaksınız yıyecekle ılgılı sonuc evet ıse onu yıyın hıc bırsey olmaz
benım denemedıgım rejım kalmadı hepsı bana kilo aldırdı zaten hızlı kılo verırsenız 2 katını alırsınız oyuzden 1 ayda 20 kilo vs verdım basarı oykusu degıldır cunku metabolızmayı yavaslattıgı ıcın muhakkak 2 katını alacaktır

ben herseyı anlatıcam arkadaslar kılolu kımse kalmayacak ama sızde beyın olarak buna hazzır olacaksınız

kesinlikle paylaş ablacım ben de çok merak ettim yaaa :KK43:

X