Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç İle Kova Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Kova burcu sanki sizin için yaratilmistir. Kova ile macera dolu bir hayatiniz olacaktir. Kova'nin gizemli ilgisiz tavirlari, keskin analitik zekasi ve yenilikçi tutumu size çok cazip gelir. Kova sizin asi karakterinize çok uygundur. Birlikte dünya çapinda isler basarabilirsiniz. Kova'nin rolü toplumlarin düsünce sistemlerindeki hatalari ortaya çikarmak ve dünyayi daha iyi yasanabilir bir hale getirmektir. Ikinizde toplum baskisini umursamadiginiz için özgürce hareket edersiniz.Ayni dili konusursunuz ve gelecege dönüksünüzdür. Yarinin geçmisten daha iyi olduguna inanirsiniz. Kova hava siz ateş elementi oldugunuz için çok iyi anlasirsiniz. Iliskinizde herseyde oldugu gibi siz lider olmak istersiniz. Özgürlügüne düskün, kafasi kendi isleri ile dolu Kova ise buna pek aldirmaz. Ikiniz içinde özgürlügünüz çok önemlidir. Kova evlenerek bireyselligini kaybetmekten korkar. Koç'ta Kova'da birbirlerini sikmazlar. Ikinizde esnek karaktere sahip olmadiginiz için anlasamadiginiz bir konuda bir türlü orta yolu bulamazsiniz.

rüyalar.com'dan alıntıdır.

Son düzenleme:
heheh aynen ben Koç sözlüm KOVA ama genelde burç uyumlarına falan baktığımızda birinin alttan aldıgında geçim olabilceği yazsa da alttan alan ben olmuyorum:))

evet eylülüm gerçekten doğru
ben koçum eşim kova birbirimize neler verebileceğimizi iyi biliyor ve diğer yarımızı tamamlıyoruz

heheh aynen ben Koç sözlüm KOVA ama genelde burç uyumlarına falan baktığımızda birinin alttan aldıgında geçim olabilceği yazsa da alttan alan ben olmuyorum:))
Arada sırada sende yap aynısını fedakarlık olmadan olmuyor
evet eylülüm gerçekten doğru
ben koçum eşim kova birbirimize neler verebileceğimizi iyi biliyor ve diğer yarımızı tamamlıyoruz

41 kere maşallah o zaman ösümüm:nazar:

ben koçum...şuan sevdiğim kişide kova burcu...gerçekten umursamaz tavırları oluyor bunların yaa...iyi anlaştığını biliyorum kovayla koçun ama bu vurdumduymaz tavırlarıda sinir etmiyo değil....Çok üzgünüm çoook

valla bende koçum eşim kova tabı anlasamadıgımız zıt taraflarımız olmuyo değillll

Koç ve Kova:KK69:
Çok güzel seyler yazılmışşşş

hmmm bende kova ve esimde koc:KK1::KK1:

gercekten dogru biri hep alttan aliyo ama oda ben oluyo:KK1:
ikimizde heyecani ve hareketi cok seviyoruz ve monotonluktan azla:KK20::KK20:
tam birbirimizi bulmusuz
YASASIN KOC VE KOVA CIFTLERI:KK66::KK66::KK66::KK64:

ahh ahhh keske bende koc olsaydimda esimde kova:KK58::KK58:

koclar baya zor insanlar:KK53::KK53:

en iyi arkadasım kovaa :) ben asi o ise tam tersi sakin sanırım birbirimizi dengeliyoruz :KK70:

X