bebeklerinizin hafta hafta CRL si?

macey

fırtına öncesi sessizlik.
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
323
38
42
Arkadaşlar merhaba.
ben şuan 13 haftanın içindeyim.11+4 de bebeğimin crlsi 47.28 mm idi.acaba normalden küçükmü...sorun olur mu?sizlerin bebişlerinizin crlsi ne idi 12 haftanızda...hatta herkes bebişinin crl sini hafta hafta yazabilir...

bnde 13 hafta içindeyim ama ctrl ye göre 11+5 gün olarak çıkıyo 53.3 mm bnmki.2 tarama testini yaptırdınmı peki.doktorun nediyo.bnm 2 tarama çok ii çıktı.bebeğin durumu gayet ii imiş

canım benim önemli olan dr. normal dedimi gelişimine.çünkü bu değerler herkese göre farklılık gösterebilir.üzülme.benimde 11+6 da 50 mm çıkmıştı.sağlıklı olsunlar yeterki.

dr.lar normal diyor tabi de,2li testimde kan sonuçlarım kötü çıkınca ister istemez herşeyi sorgulamaya başladım....

canım beniiiiimmmmm,mevlam sanada bebeğinede sağlık sıhhat versin....hayırlısıyla kucağına almayı nasip eylesin...ilk bebişin mi?

cok tesekkur ederım sanada aynı sekılde ınsallah butun hamıler ve bız saglıkla mutlulukla kucagımıza alırız evt canım ılk bebegım

benim de ilk bebeğim...ankarada nerdesin canım ben eryamandayım....

çankaya bende etlik zübeyde hanım dogum evıne gdıyorum kontrollere

memnunmusun canım ordan?ben atatürk hastanesine gidiyorum ama amniyosentez için zekai tahir buraka gitcem.kuzenim amniyosentez için orayı önerdi.normal kontrollerine de telsizler zübeyde hanım a gitmiş.çok memnun kalmış...

canım zekaı tahırı kesınlıkle onermıyorum orda bısuru bebek öldü hıjyen olmadığı ıcın yenı dogan unıtesınde enfeksıyondan.ben cok memnunum hem temız hemde doktorları ııı bence oraya gıt derım bekarkende zubeyde hanıma gdıyordum sımdıde cok memnunum

canım zekaı tahırı kesınlıkle onermıyorum orda bısuru bebek öldü hıjyen olmadığı ıcın yenı dogan unıtesınde enfeksıyondan.ben cok memnunum hem temız hemde doktorları ııı bence oraya gıt derım bekarkende zubeyde hanıma gdıyordum sımdıde cok memnunum

sağol canım ama ben zekai tahire sadece karnımdan su aldırma amacıyla gideceğim.2li test sonucum iyi çıkmayınca atatürk hastanesindeki dr.lar amniyosentez önerdi ve bunun içinde zekai tahire gideceksin dediler.araştırdım.amniosentez en iyi orada yapılıyor.doğuma ALLAH KISMET EDERSE TABİ muhtemelen atatürk hastanesini düşünüyorum.hayırlısıyla bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah...senin içine ne doğuyo,kızın mı olacak oğlunmu?

bir de sigara içmiyosun değil mi?içiyosan lütfen uzak dur....

yok canım sıgara ıcmıyorum esım ıcıyo onuda mutfaga yolluyorum ıcerken yanımda ıcmıyo.ben ılk ogrendıgımden berı hep erkek dedık esımle ama bgun ultrasonda gorunce bebegımı sankı kızmıs gbı geldı de bılmıyorum yanı saglıklı olsunlarda kız/erkek farketmezkı.bende dogumu zubeyde hanımda yapacagım

hayırlısı bitanem....çok sevindim içmediğine.ben kullanıyırdum ama bıraktım.tiksinti verdi rabbim ama bebekten sonra tekrar canım ister mi bilmiyorum.inşallah istemem...kimseye müsaade etme yanında sigara içmeye...mevlam bebişine sağlık versin.tabi sana ve eşine de....

Kizlar bnde 7 haftalik hamileyim suanda. En son 6+5 iken gittigimde kalp atislarini duyduk. Ve kagitta crL si 52.7mm mi ne yaziyodu. Bide 12w ....... Bsyler yaziyodu . Tm htrlayamadm . Bklm crsmba yine gtcm . Ne dick.

12+ 5'te ikizlerden biri 74 mm, diğeri 65 mm :KK57: enseleri de kalın, 2,2 mm ve 2 mm.. Deve olacaklar bunlar

X