Adet olmamak için ne yapmalıyım?

Timothy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2011
7
0
Arkadaşlar çok acil bir cevaba ihtiyacım var benim. Adet olmama az kalmıştı ve Primolut-N hapını adet olmadan 1-2 gün önce kullanmam söylenmişti. Tam günü gelmediği için bekliyordum yarın sabah kullanmaya başlayacaktım hapı fakat; bugün adet oldum. Gece yola çıkacağım, tatile gidiyorum. Hastalığım da 7 gün sürüyor, ben şimdi başlasam hapı kullanmaya adetim durur mu sizce? Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

kesebilir bence cunku benim adetim cok sancili gectigi icin agri kesici alsam bile 1 2 saat sonra hemen kesiyor daha sonrak' gunlerde diger hap kullanmadigim gunlere gore cok cok az geliyor

bu hap adet geciktirici olduguna gore kesebilir bence ama zararli oldugunuda unutmamak lazim bu tur haplarin

kesebilir bence cunku benim adetim cok sancili gectigi icin agri kesici alsam bile 1 2 saat sonra hemen kesiyor daha sonrak' gunlerde diger hap kullanmadigim gunlere gore cok cok az geliyor

bu hap adet geciktirici olduguna gore kesebilir bence ama zararli oldugunuda unutmamak lazim bu tur haplarin

Sağolun cevap verdiğiniz için. Evet zararları var biliyorum da zorundayım kullanmak. Bir de benim hastalığım çok olur, ağrı kesici hiç geçirmedi bugüne kadar. O yüzden bu da geçirmez diye korkuyorum.

X