Arçelik buharli kullananlar var mı

hazal46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2008
144
0
arkadaşlar buharlı temizleyici almayı düşünüyorum.kullanan varsa fikirlerinizi almak isterim
zemuszemus

teyzemin bir arkadaşı kullanıyor çok da memnun.halılarını bunla temizlemiş ve uzun süre temiz kalmış.

tşkler arkadaşım.keşke başka arkadaşlarda yazsa.ben duvar silmeden pek muzdaribim.birde lekeleri temizliyormu çok merak ediyorum

ben bu aleti mart ayından beri kullanıyorum.öyle ahım şahım olmasa da psikolojik olarak temizlik hissini veriyor.sonuçta buhar olduğu için mikrop temizlediğine inanıyorum.onun haricinde kurumuş kirleri falan yumuşatıyor.ocak fırın falan temizlemesi kolay oluyor. kullanma kulavuzunda tavsiye etmiyorlar ama ben sprey şişelerine ahşap temizleyiciyi, yüzey temizleyiciyi ve halı şampuanını sulandırarak gerekli yerlere sıkıp üstünden bu makineyle geçiyorum. fiyatına göre çok iyi bence alınabilir.

tşk ederim canım.duvar silebiliyormusun?yada kapı?nerelerde kullanabildiğini yazarsan çok memnun olurum

silebilirsin tabi ama sadece buhar verirsin ve bi bezle veya kağıt havluyla kurularsın.ama bence kapıları falan bezle yeniden silecek olduktan sonra bu alete gerek yok.zaten güzelce deterjanlı bezle de silinebilir.en iyi yaptığı iş kurumuş kirleri yumuşatmak.mesela ocakta kurumuş yerleri çok güzel yumuşatıyor ve kağıt havluyla silince tertemiz oluyor.dediğim gibi çok büyük beklenti içine girmemek lazım.benim gibi halı, yer , tuvalet ve lavabolara kullanacaksan tavsiye ederim.ama başka amaçlar için yeterli değil.

konunun üzerinden uzun zaman geçmiş ama benim gibi arçelik buharikayı araştırıp karşısına bu sayfa çıkanlar için yazıyorum.buharika için söylenebilecek te şey BU BERBAT.üretiliş amacını bile anlamadım,hiçbir işlevi yok.kesinlikle almayın

arkadaşlar bende istiyordum buharika almak arkadasım çok met etti ama simdi vazgecer gibi oldum ben daha cok halı ve koltuk için alıcaktım :KK25:

bu saçma sapan aleti aldım ve bin kere pişman oldum. boşuna paranızı çöpe atmayın. iki kere kullandım öylece duruyo parama acımasam atıcam valla....

Ben beko'nun buharlı temizleyicisini kullanıyorum, halılar ve zemin için dezenfekte açısından çok iyi.. Leke üzerinde henüz denemedim ama buzdolabının iç raflarını söküp temizledim, sonuç gayet başarılıydı. aralara sıkışmış olan kirleri, tozları çıkarıyor. Çok güzel altın takı temizliyor. derz aralarında da oldukça başarılı.. Temizlik robotu gibi düşünmemek lazım, kirleri yumuşatıp dezenfekte etmek için ideal, çok aşırı büyük ya da hantal bir makina da değil. Ben memnunum açıkçası..:KK36:

Memnun olmayan arkadaşlara hayret ettim valla,bence tek kelimeyle mükemmel daha ne olacak herşeyi yapabiliyor,bozulacak diye ödüm kopuyor benim

3 tane çocuğum var . temizlik baya bi zamanımı alıyodu doğal olarak çok düşünüp araştırdıktan sonra almaya karar verirp aldım dün.. bi koltuğum vardı baya bi inatçı lekeeleri vardı onu sildim bu aletle sonuç çok iyi değildi belkide kumaşının cinsinden bilmiyorum. bi cam sildim denemek için hafif kurularsanız sildikten sonra sonuç başarılı.. denemek için yine duvar sildim harika oldu tertemiz yaptı.. halımın küçük bi yerinde de denedim onda da fena değildi .. banyodaki fayanslarda da oldukça başarılıydı..:KK55: bugünde denemeye devam edeeğim.. ama şunu söylemeliyimki çok çok mukemmel değil ama çok hızlı temizlik yapıyosunuz oldukça hijyenik yani tüm evi kısa sürede temizleyebilirsiniz. yani, dünkü yaptığım işleri o olmasaydı 2 günde ancak yapabilirdim...:KK1: bu açıdan tavsiye ederim hı unutmuşum çerçeve temizliğinde de mükemmeldi :nazar:

X