Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

benim saçımda 2 senedir egzama var ERSAĞ'ın şampuanını tavsiye ettiler denedim,2-3 kullanım sonunda egzamalarım dahada arttı bende kullanmayı bıraktım

cemre hanım öncelikle geçmiş olsun. hangi şampuan turunu sectınız? cok cok kullanmıyoruz oyle avuc dolusu. sadece bır cag kasıgı kadar kullanıyoruz ılk zamanlar fazla kopurmuyor ama sonra sacınız kımyasallardan arındıkca kopurme artıyor. cok ıyı durulamanız lazım ve bır ıkı yıkamada sonuc almaznız mumkun degıl en az bır ıkı ay kullanmanız lazım..

benim deterjanlara alerjim var.yastık kılıfında benim de yatamadığım olmuştur deterjan kokusundan.yazdıklarınızın çoğunu okudum .16.sayfada bırakıp güncellere başladım 210 la devam ediyorum.4 aylık bebeşim var ve kimyasalları hayatımdan çıkarmak istiyorum.ersağın çamaşır mak.tozuyla başlayacağım.umarım ii sonuç alırım.samimi bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederim.:)

merhaba once sıze ve bebısınıze saglıklı gunler dılerım. sentetık urunlere alerjınız varsa bıtkısel urunlerı deneyın. halen menun kalmazsanız ben sıze bır tarıf verecegım aktardan alacagınız bırkac basıt malzemeyle kendı camasır yıkkma tozunuzu evde yaparsnız...

Bir komşumun satış temsilciliğini yapmaya başlamasıyla çoğu ürününden aldım
Başka bi komşum amway satıyordu Türk firması kazansın mantığıyla ersağ almak istedim ama çoğundanmemnun kalmadım
memnun kalmadım derken içeriğini bilmemiz mümkün değil belki gerçekten bitkisel ve sağlıklıdır ancak koku temzilik vs. gibi görünür şeylere yorum yapabiliyoruz neyse
çamaşır makinası deterjanının kapağını açınca geniz yakan bir kokusu var ve çamaşırları sertleştirdi hem beyaz hem renkli için olanı aldım bitsin diye bekledim.
Diş macununun tadı felaket kötü , bulaşık makinası deterjanı kötü ve bardakları çizdi (belki çizme başka bi sebeptendir ama yıkamasıda kötü)
Sıvı bulaşık deterjanı çok güzel ve çok uzun süre dayanıklı
Yağ çözücüsü çok ağır bir deterjan bitkisel olduğuna inanasım gelmedi ama etkili davlumbazı fırını gıcır gıcır yaptı ama genzimide yaktı epey elle temas ettirilecek bişi değil.
Genel temizlik sıvısı fena değil ama bitince tekar aldıracak kadar iyi değil aşağı yukarı lock gibi diyebilirim.
Ve fiyatları bence çok pahalı.

merhaba cevreye duyarlı bıtkısel kokenlı urunler secmenızden saglıgınıza ve cevreye onem verdıgınızı fark ettım. çamasır tozlarında genız yakan koku rıtha mucorossı ısımlı bıtkıden kaynaklı karabıber ornegını vereyım onun gıbı. fazla solumamaya dıkkat edın ama yıne de zararlı olmadıgını bılın. camasırları sertlesdtırmesı pek normal bır durum degıl yasadıgınız yerde sular cok kıreclı ıse bıraz kırec cozucu ılavesıyle kullanabılırsınız genelde camasırlar kırecten sertlesır. camasır aktıf eklemeyı ıhmal etmedınız degıl mı?
ulasık mak. det. ben kullanıyorum tam olarak bır olcegı doldurmayın ıkı cay kasıgı mıktarı ekleyın parlatıcı gozune ersag parlatıcı tuz gozune de tursuluk kaya tuzu ekleyın.

benim deterjanlara alerjim var.yastık kılıfında benim de yatamadığım olmuştur deterjan kokusundan.yazdıklarınızın çoğunu okudum .16.sayfada bırakıp güncellere başladım 210 la devam ediyorum.4 aylık bebeşim var ve kimyasalları hayatımdan çıkarmak istiyorum.ersağın çamaşır mak.tozuyla başlayacağım.umarım ii sonuç alırım.samimi bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederim.:)

Rica ederim, paylaşımlarımızın faydası olduysa ne mutlu bize. Bize diyorum çünkü ilk günden beri burada birçok değerli tecrübe paylaşıldı ben de diğer arkadaşlarım tarafından. ben 14 aydır kullanıyorum ürünleri. ilk günden beri de çamaşır tozlarını kullanıyorum. eşimin gömlekleri için yaka spreyini de kullanıyorum. tek tek ürüne yönelik bilgi isterseniz yazarsınız, elimden geldiğince anlatırım tekrar.

Sn ........ Bilgi Edinme Birimine gelen başvurunuz incelenmiştir. Bakanlığımızın bağlı kuruluşu olan Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun yanıtı; Bilindiği üzere "Deterjanlar ve Deterjanlarda Kullanılan Yüzey Aktif Maddeler Hakkında Tebliğ" 23.12.2010 tarihli ve 27794 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmış ve 23.06.2011 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Ersağ Endüstriyel ve Kimyasal Temizlik Ürünleri Pazarlama Turizm Gıda İnş. San. Tic. Ltd. Şirketine ait olan temizlik ürünleri 18.01.2012 tarihli ve DET/022 No'lu bildirim kayıt belgesi ile kayıtları alınmıştır. Söz konusu firmanın ürünlerinden sadece "Ersağ Bio Beyaz Çamaşır Matik" "Ersağ Bio Renkli Çamaşır Matik" ve " Ersağ Bio Bulaşık Matik" isimli ürünler bitkisel içerikli ürünlerdir diğer ürünlerin içeriğinde ise kimyasal içerikler mevcuttur. Bilgilerinizi rica ederim. T.C sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi

iyi de bu zaten bildiğimiz birşey. kimyasal var içinde ama tuza nacl dediğinizde tuz da bir kimyasal. kimyasal olması değil kimyasalın ne olduğu önemli içerikte.

8-9 ay direnleri ve sonuç alanları okudum burdaa:KK43:

14 aydır hala direniyorum. arada bir puslu çıkıyor hala. ama benim için diğer deterjanlarn bıraktığı kalıntıların yanında bu deterjandan çektiğimin hiç önemi yok.

kızlar bulaşık makinası deterjanın yanında ersağın parlatıcısınımı kullanıyorsunuz
bende bulaşık makinasında ersağa başlamak istiyorum
birde çamaşır makinasında 1 ölçek renkli ye yarım kapak aktif kullanmama rağmen çok köpürüyor sizdede oluyomu hatta yıkama biterken bile köpük oluyo bazen yeniden duruluyorum

kızlar bulaşık makinası deterjanın yanında ersağın parlatıcısınımı kullanıyorsunuz
birde çamaşır makinasında 1 ölçek renkli ye yarım kapak aktif kullanmama rağmen çok köpürüyor sizdede oluyomu hatta yıkama biterken bile köpük oluyo bazen yeniden duruluyorum

merhaba bulasık makınesınde oncelıkle makıne temızleyıvcısıyle makıneyı yuksek ısıda bos calıstırmanız lazım. parlatıcı gozune ersag parlatıcı yıkama gozune de yarım olcek bul. tozu ekleyıp yıkayabılırsınız tuz gozune de ırı tursuluk tuzlar var ondan koymalısınız.

camasıra gelınce ılk zamanlar benımde cok kopurme oluyordu hatta makıneden asmıstı camasır makınesınde kımyasal kalıntıları temızlıyor zamanla camasırlar daha temız oluyor. baslangıcta cok bır performans beklemyın 3- 4 yıkamadan sonra ancak kendıne gelıyor makıne.
olculere gelınce renklılere 3 olcek toz 1 olcek aktıf
beyazlara 4 olcek toz 4 olcek aktıf eklıyorum su an kopurme yok makınede ve bır tuyo daha beyazları yıkarken bır ıkı saat bekletıyorum makıne de sonra tekrar caklıstıryorum kar gıbı oluyor camasırlar...

parlatıcı ve tuz durumunuz ne?

ilk günden beri ersağ parlatıcı, makine temizleyici ve kaya tuzu kullanıyorum. damla, banyo wc, yağ çöz de kullanıyorum zamam zaman. yapabileceğim her şeyi yaptım yani. hala süzgeçte kalıntı oluyor.

Rica ederim, paylaşımlarımızın faydası olduysa ne mutlu bize. Bize diyorum çünkü ilk günden beri burada birçok değerli tecrübe paylaşıldı ben de diğer arkadaşlarım tarafından. ben 14 aydır kullanıyorum ürünleri. ilk günden beri de çamaşır tozlarını kullanıyorum. eşimin gömlekleri için yaka spreyini de kullanıyorum. tek tek ürüne yönelik bilgi isterseniz yazarsınız, elimden geldiğince anlatırım tekrar.

iyi de bu zaten bildiğimiz birşey. kimyasal var içinde ama tuza nacl dediğinizde tuz da bir kimyasal. kimyasal olması değil kimyasalın ne olduğu önemli içerikte.

14 aydır hala direniyorum. arada bir puslu çıkıyor hala. ama benim için diğer deterjanlarn bıraktığı kalıntıların yanında bu deterjandan çektiğimin hiç önemi yok.

yardımcı olursan sevinirim.ersağ dan neler almalıyım.bulaşık makinem zaten sorunlu fabrika mak değişti 1.si yıkamıyordu bunda da aynı sorun var.kalıntı bırakıyor.kimyasal kalacağına ersağ kalsın diye düşünüyorum.bulaşık mak deterjanı ve parlatıcı alayım wc temzleyici alayım bide yağ çöz alayım.okuduklarımdan bu sonucu çıkardım.deterjanda almak isityorum ama 4 aylık bebeğim var.galiba onun için kulalnamam.wc yi halı dan leke çıkarmak için kullanan da okudum.loc gibi bu markanın ürünleri çok amaçlı galiba?cevabın için şimdiden tşk:)

merhaba once sıze ve bebısınıze saglıklı gunler dılerım. sentetık urunlere alerjınız varsa bıtkısel urunlerı deneyın. halen menun kalmazsanız ben sıze bır tarıf verecegım aktardan alacagınız bırkac basıt malzemeyle kendı camasır yıkkma tozunuzu evde yaparsnız...

ersağ parlatıcı bulaşık mak ve temizleyicisini almam gerkecek .biraz pahalın oluyor.diğer ürünlerinide almak isitiyordum.parlatıcı ve mak temizleyici almam şart mı:KK43:

benim saçımda 2 senedir egzama var ERSAĞ'ın şampuanını tavsiye ettiler denedim,2-3 kullanım sonunda egzamalarım dahada arttı bende kullanmayı bıraktım

merhaba. arkadaşlarımız arada bir duş jelleriyle yıkadılar ve gerçektende egzemalara çok iyi geldi. haftada 2 kez denemenizi öneririm.laleli olanla bir deneyin eminim iyi sonuçlar alacaksınız.

selülit kremini kullanan varmııııı????
ben kullandım. ilk zamanlar düzenli kullandığımda faydasını gördüm fakat sonraları aksatınca doğal olarak selüllitlerde ağırdan almaya başladılar. yani kısacası doktor bize nasılki almamız gereken ilaçları düzenli kullandığımızda faydasını göreceğimizi söylüyorsa bunlarda aynı şekilde düzenli kullanılmalı.

yardımcı olursan sevinirim.ersağ dan neler almalıyım.bulaşık makinem zaten sorunlu fabrika mak değişti 1.si yıkamıyordu bunda da aynı sorun var.kalıntı bırakıyor.kimyasal kalacağına ersağ kalsın diye düşünüyorum.bulaşık mak deterjanı ve parlatıcı alayım wc temzleyici alayım bide yağ çöz alayım.okuduklarımdan bu sonucu çıkardım.deterjanda almak isityorum ama 4 aylık bebeğim var.galiba onun için kulalnamam.wc yi halı dan leke çıkarmak için kullanan da okudum.loc gibi bu markanın ürünleri çok amaçlı galiba?cevabın için şimdiden tşk:)

merhaba, epey zaman olmuş yazalı, yeni gördüm kusura bakma ...

ekim 2012 den beri ersağ ürünleri dışında karbonat, sirke ve limon tuzu kullanıyorum :KK1:

çamaşır ve bulaşık tozu, çamaşır aktif, bulaşık makine temizleyici, bulaşık sıvısı, bulaşık parlatıcı, yaka spreyi, damla, banyo wc, yağ çözücü, duş jeli, şampuan, saç bakım yağı, saç jölesi, mobilya temizleyici, ütü spreyi,genel temizlik, masaj kremi, tüy azaltıcı, el losyonu, vücut losyonu, tonik, gündüz gece loyonları benim kullandıklarım:KK1: parfümleri de denedim testır alarak.. çok az ürün kaldı yani kullanmadığım.. akne losyonu ile argan yağlı nemlendiriciyi de bu sefer sipariş ettim, yeni deneyeceğim.

bir tek bulaşıkmatik toz ile başım belada.. son zamanlarda deterjanın üzerini elma sirkesi ile doldurup yıkıyorum. sanki eski buğulanma ve süzgeçteki tortu oluşmuyor gibi. bu siparişimde bulaşık matik de istedim, formülün yenilendiğini söylemişti bir arkadaşım. bir de onu kullanayım bakalım nasıl olacak..

bebeğin için çamaşır deterjanından neden çekiniyorsun onu anlayamadım. bulaşık makinesi için aynen söylediğin gibi düşünüyorum, diğer deterjanların kalıntısı kalacağına ersağ ın ki kalsın. 15 ay olmuş kullanmaya başlayalı... ben memnunum arkadaşım... evinde kullandığın tüm deterjanlarınla vedalaşıp bir daha kullanmamak üzere ayrılmanı dilerim:KK1: promosyonları da takip ederek bir iki ayda tüm ihtiyacını alıp , arınmaya başlayabilirsin...

Ben tam 1 senedir Ersağ'ın hemen hemen tüm ürünlerini kullanıyorum. Hepsinden de çok memnun kaldım. En son yılbaşı öncesi çamaşır deterjanlarını, termal çamuru ve gece kremini ilk defa aldım. Çamaşır deterjanı konusunda iyi temizlemediğine dair yazılar vardı ben de çekiniyordum ve doğrusu boş yere para vermek istemiyordum
Ama yine de cesaretimi toplayıp siparişimi verdim
Önceden arkadaşlar kötü koktuğunu söylüyordu ama hayır; belki öncekilerde olabilir bu kötü koku. Benim aldığım tozmatiklerde parfüm var. Ilk önce önerildiği gibi makinemi deterjanla boş çalıştırdım. Sonra biraz renkli çamaşır attım ve makineyi çalıştırdım. Makine bitip kapağını açtığımda ne az ne de çok ama hoş bir koku geldi burnuma. Çamaşırlar da yumuşatıcı koymuşum gibi yumuşaktı ve çamaşırlar gerçekten de hoş kokuyordu. Öyle yoğun bir koku yok yani yumuşatıcıyı çok koyanlar için bu koku az gelebilir ama benim için yeterliydi. Çamaşırlar da gayet iyi temizlenmişti. Açıkçası iyi ki aldım dedim
Termal çamuru, eşimin ağrıyan beline sürdüm, duştan sonra da masaj kremini sürdüm. Ağrının azaldığını söyledi ama eşime masaj kremi gerçekten de iyi geliyor
Termal çamuru akşam yüzüme sürdüm ve temizledikten sonra sanki cildim nefes alıyormuş gibi geldi. Üstüne de gece bakım losyonunu sürdüm cildim yumuşacık oldu
Diğer temizlik ürünlerini yine bu topikte ilk sayfalarda paylaşmıştım ama yine tekrarlamam gerekirse içime sinen bir temizlik oluyor evin her köşesinde
Son siparişimde halı şampuanı almıştım, onu da denedim dün akşam gerçekten de süper temizledi

Sanırım bu Ersağ'ın püf noktası, her şeyi tarife göre uygulamamız. Mesela iki kapaksa iki kapak ya da iki damlaysa iki damla. Fazlası değil!
Bu arada ambalajları da doğada çözünebilenlerden yapmışlar, çok da iyi olmuş
Henüz 1 senedir kullanıyorum ama sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim
Bir de sponsorunuzun bilgili olması da çok önemli. Benim sponsorum beni çok iyi yönlendirdi, doğru kullanımı öğretti ve ben kullandığım ürünlerin hepsinden tam randıman aldım
Sorularınız olup da cevabı benim bilmediğim birşeyse, sponsoruma sorarım, size cevabı iletirim

Gerçekten de doğal ürün kullanmak kadar iç rahatlatıcı birşey yok!
Sponsorumdan birşey daha öğrendim, kullanmadan önce şişeyi alt üst yapın ama sallamayın. Böylelikle dibe çöken Ritha solusyona karışmış oluyor
Kusura bakmayın çok uzun oldu ama hemen hemen hepsini yazmak istedim

tozu çök az koyduğunuzdan köpürüyor. tozu 3 ölçek 1 kapakta aktif koyarsanız sorun yaşamazsınız.

Kullanmaya başladığımdan beri bir türlü memnun olamadığım ürün bulaşık makine tozuydu. Formülün yenilendiğini duymuştum ama eskisi bitmeden almamıştım. bu ayki siparişimde daha fazla dayanamayarak istedim bir tane. 3 kez yıkadım henüz ama sonuç mükemmel. bardaklarım pırıl pırıl lekesiz çıkıyor artık makineden.. son zamanlarda deterjanın üzerini elma sirkesi doldurup halletmeye çalışıyordum. artık hiçbirşey katmadan gayet güzel çıkıyorlar. çelikler, kaşıklar sanki yeni alınmış gibi..

bu mutluluğu paylaşmak istedim sizlerle. bence artık korkmadan alabilir, tavsiye edebilirsiniz :KK9::KK9: ben kendim zor kullandığımdan kimselere de çekincelerimi anlatmadan alın diyemiyordum.

Kullanmaya başladığımdan beri bir türlü memnun olamadığım ürün bulaşık makine tozuydu. Formülün yenilendiğini duymuştum ama eskisi bitmeden almamıştım. bu ayki siparişimde daha fazla dayanamayarak istedim bir tane. 3 kez yıkadım henüz ama sonuç mükemmel. bardaklarım pırıl pırıl lekesiz çıkıyor artık makineden.. son zamanlarda deterjanın üzerini elma sirkesi doldurup halletmeye çalışıyordum. artık hiçbirşey katmadan gayet güzel çıkıyorlar. çelikler, kaşıklar sanki yeni alınmış gibi..

bu mutluluğu paylaşmak istedim sizlerle. bence artık korkmadan alabilir, tavsiye edebilirsiniz :KK9::KK9: ben kendim zor kullandığımdan kimselere de çekincelerimi anlatmadan alın diyemiyordum.

ben hiç sorun yaşamadım fakat sorunlu arkadaşlara mutlaka iletecem. bu arada sıvısı denenmek üzere bürolara gönderiliyor

merhaba arkadaşlar bende bugün üye oldum ersağa 150 tl lik alışveriş yaptım önce kendim kullanıcam sonra inşallah satışa başlıycam ürünler nasıl sizce geçmişi biraz okudum memnun olanlar fazla inşallah bende memnun kalırım

X