merhaba pkolular burda toplanalım mı??

Vok kotu bisi bu pko 2.5 yildir ugrasiyorum bi kez inofolicle ve sogan kuru yaptigim ay gebe kaldim 8 hafta sonra bos gebelikten kurtaj oldum 1 kez klomen kullandım 6 gun gecikti hcg 27 oldu sonra adet basladi ya iğne etkisi yada kimyasal gebelik bilmiyorum... fsh 1.5 larda amh baktılar 5.5 tescilli pko yum yani adetim her ay oluyor ama 30 34 gun arasinda degisiyor bu ay tekrar klomen kullanmaya başladım Allahim kucağımizi bos koymasin... 3 kez klomen sonra hsg arkasindan asilama yapacagiz dediler esimde de sikinti yok ama bu pko mahvetti beni :KK43:(( stres yapma dusunme rahat ol yani sira ee bebek ne zaman bak herkes yapti siz dusunmuyormusunuz sorularindan tesellilerinden biktim :KK43:((

Merhaba arkadaşlar ben de pco mağduruyum bundan 5 6 sene önce adet düzensizliğiyle başlamıştı lh yüksek ve iki yumartalıkta da 3.5 cm kistler vardı bi iğne oldum o zamanlar sonrasında bir yıl kadar d.kontrol hapı kullandım, tedaviyi öylece bıraktım, şikayetim geçmişti, evlendim bu arada nedir durumum bakayım diye doktora çıktım kist bakılmadı, fsh 4,53 lh 9,03 tek sorun bunlar sanırım tekrar pco olarak değerlendirdi doktor direk klomene başladık bir ay sonra da yumurta takibine başlıcakmışız

Yok canım.doktorum yumurta takibi bile yapmadı.olacaksa doğal akışıyla olmalı diye.belki de iyi oldu hiç düşünmedim acaba hamile miyim diye.eğer bu ay da hamile kalmasaydım iğnelere geçilecekti.
Merhaba canım hayırlı evlat olsun tamamına ersin insallah, senin değerlerin nasıldı ne kadar sürede ilaçla cevap aldın ?

Yok canım.doktorum yumurta takibi bile yapmadı.olacaksa doğal akışıyla olmalı diye.belki de iyi oldu hiç düşünmedim acaba hamile miyim diye.eğer bu ay da hamile kalmasaydım iğnelere geçilecekti.

Sen adetin 5.gunu bsladin hapa yani?dimi.peki kacgun sora ogrendin cnm?belirtin neoldu

Ami
Merhaba canım hayırlı evlat olsun tamamına ersin insallah, senin değerlerin nasıldı ne kadar sürede ilaçla cevap aldın ?
Amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin.ben adetin 5.günü başladım.günde iki tane aynı anda beş gün kullandım.çok belirtim olmadı.adetim gecikince testte hemen çıktı.ilaç klomen gibi değil vücudun farklı tepki veriyor o yüzden hamilelik belirtileri pek hissetmedim.hamileliğe de yormadım.sadece göğüslerim hafif sızlıyodu sabahları o kadar.ilk ayda sonuç aldım.

İlac
Sen adetin 5.gunu bsladin hapa yani?dimi.peki kacgun sora ogrendin cnm?belirtin neoldu
I
bana klomen gibi kullandırdı doktorum.ama tek farkla günde iki tane aynı anda aldım ilacı.sabah akşam içme dedi.ama başkalarında nasıl tepki verir kullandırılır bilmiyorum.ilacın meme kanserinde kullanılmasından herhalde göğüslerim yumuşacık olmuştu.hiç bi sertlik yoktu.adetim gecikince sabahları sızlardı biraz o kadar.başka da belirtim olmadı.adetim gecikti söktürücü alayım diye test yaptım.vee tesadüfen öğrendim.pkoda adet gecikince malesef hamilelik belirtileri gibi belirtilerin oluyo.o yüzden pek ihtimal vermemiştim hamile olduğuma.

İlac
I
bana klomen gibi kullandırdı doktorum.ama tek farkla günde iki tane aynı anda aldım ilacı.sabah akşam içme dedi.ama başkalarında nasıl tepki verir kullandırılır bilmiyorum.ilacın meme kanserinde kullanılmasından herhalde göğüslerim yumuşacık olmuştu.hiç bi sertlik yoktu.adetim gecikince sabahları sızlardı biraz o kadar.başka da belirtim olmadı.adetim gecikti söktürücü alayım diye test yaptım.vee tesadüfen öğrendim.pkoda adet gecikince malesef hamilelik belirtileri gibi belirtilerin oluyo.o yüzden pek ihtimal vermemiştim hamile olduğuma.

Allah tamamına erdırsın ıns cnm.darısı basımıza :)))

tebrıkler cnm .nasıl hamıle kaldın?surecını anlatırmısın bana ?adetlerın nasıldı?ılac mı ıcerdın gelmesı ıcın yoksa kendımı gelırdı?
Adetlerim çok düzensiz oluyordu bazen kendiliğinden olurdum ama çoğu zaman ilaç kullanarak oluyordum. Hatta son zamanlarda ilaçlarla bile zor geliodu adetim ilaç bittikten 11-12 gün sonra hastalanıyordum. 1,5 yıl ilaçlarla denedik olmadı. Aşılama yaptırdım. Çok şükür ilk denemede tuttu.

Adetlerim çok düzensiz oluyordu bazen kendiliğinden olurdum ama çoğu zaman ilaç kullanarak oluyordum. Hatta son zamanlarda ilaçlarla bile zor geliodu adetim ilaç bittikten 11-12 gün sonra hastalanıyordum. 1,5 yıl ilaçlarla denedik olmadı. Aşılama yaptırdım. Çok şükür ilk denemede tuttu.

Peki cnm yumurtani neyle buyuttunuz.igneyle mi haplami?igneyse ismi ne atildigin?catlatma ignesi ne kullandin?

X