Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Gunaydin hepinize...Iyi ve guzel bir gun diliyorum...Insallah fazla gerilmeden iyi haberle artik biter bu program...

Biteceğini hiç sanmıyorum bu yılan hikayesinin.

muhammedi anne ya da baba ya da birlikte bir işkence anında öldürmüş olabilirler diye düşünüyorum....

Benimde aklıma sadece o geliyor,içimde hiç yaşıyormuş hissi yok:çok üzgünüm:

ayy allammm bu ne pislikk yaaaa reziller yaşadıkları evde afedersiniz ama köpeği bağlasan durmaz :eek:klava:

bu ne yaaa rezillerrrrrkötükedihüso

karı hala sırıtıyor kesin biliyorlar nerde oldugunu.
igrenç insanlar birde suç bastırıyor ümit annesine nasıl bagırıyor.

bu kadın deli deli deli üstüne basa basa söylüyorum deli kocasıda zırdeli...
çıldırmamak içten değil yaaa.sürtük karıya bak görüntülere gülüyor.

ıyyy...yani evde birkaç gündür olmamalarının pisliği(yani tozu fln) değil yani...yıllanmış pislikler var evde delikafadulden
anladım CADIARZU dilber hatun çok meşgul...ev hanımı değil mi?
yine de elin adamlarına bakmaktan eve bakamamış....
sırnaşık şey

ay arkadaşlar dün bizim burda pazardı
pazarda enginar aldım....pişireceğim
kabuklarını soyuyorum...tam o esnada bir komşum var o geldi ..her gün gelen kadın enginarın kabuğu yere düşmüş ben nasıl utandım..bu kadın resmen pisliğinden zevk alıyormuş gibi davranıyor

Bugun bizi dahada cok gericek bu kadin..Oturdugum yerde sinir oldum gulusune yaa..Insan gulermi o hale kaynana ceset aramaya gitmis cocugunu oldurdugunu dusunuyor kadin oturup hungur hungur aglamasi lazim ken siritiyor yaa...Basima agri soktu sabah sabah....

ümitle dilber aralarında fısır fısır konuşuyor çok merak ettim ya ne konuştuklarını.ümit dilber e hadi açıkla artıkmı diyorki.:uhm:

ümitle dilber aralarında fısır fısır konuşuyor çok merak ettim ya ne konuştuklarını.ümit dilber e hadi açıkla artıkmı diyorki.:uhm:

Yok yok nerdeee..Guldunmu neden guldun dedi o da annene guldum gibi bisi dedi..Guya onlari soktugu durumuma ne gulmus MUssssss.... !

arif verimli ne dedi duydunuzmu
ben bişeyler biliyorum..dedi sonra rahmi beye..birşey açık etmedim inşallah diye sordu ..demi
kesin buldular çocuğu

Utanmadan bide gülüyormu yuhh ya bu kadın normal değil daha geçen gün çocuk kırıntı dökmesin diye vermedim diyordu o görüntülerden sonra bırde kırıntıdan bahsetseler ne güzel olur

ay kızlar uyuya kalmışım çabuk çabuk sizleri okuyim derken başım döndu ha
iyiki izlememişim bahsettiğiz kadar pisti demek evi.. ay nasıl yaşamışlar öyle yerde
tv bi açtım rahmi bey kopmuş, umit dilberle fiskos yapıyo.. ne oluyo ya?

X