ilk öpüşme anılarınız

ayy kızlar iyiki açmışım ya bu topiği. çok hoşsunuz valla bayram bayram güldürdünüz beni :)))

ama tavsiye istiyorum ben. şöyle yapın böyle yapın gibisinden. boş çuval gibi salmıyım kendimi :KK70:

kızz bunun tavsiyesi mi olurr kaydirigubbakcemile3 o anın akısına bırak kendini ilk sen öpme yeter

bende senin gibi çok takardım kafaya kızlara sorar ederdim ama milletin anlatmasıyla olmuyo o an zaten elinde olmadan sende yapıyosun bişilerkaydirigubbakcemile3 kendini kasmada ama hemen gevşemede en iyisi o güzel anın tadını çıkar ilk öpüşme her zaman çok farklıdırsositososito

ben ilk öpüşmemi değil de sevdiğim adamla ilk öpüşmemi anlatayım :) zira öncesi yalan:)

şehirlerarası yoldaydık,
o araba kullanıyordu.
kemerini tak dedim, taktı.
sen de tak dedi, gerek yok dedim.
aynadan yolu kontrol ettim, arkayı.
ön serbestti zaten.
dudağına yapıştım.
fazla uzun tutmadım bi kaç saniyelik bir şeydi.sonrasında trafikte değilken öpüştük.
(not: bunu evde denemeyiniz, kesinlikle tavsiye değildir:) aksine çok tehlikelidir:)

öpüşme tavsiyesi istemişsin ya,
valla birinin bu görevi yapıp sizi aydınlatması gerekiyor.
şimdi bikaç çeşit öpüşebilirsin,
dilini daha ağırlıklı kullanırsın, dudakların sabit kalır.
dudaklarını kullanırsın. dil araç olur.
ikisini birden kullanırsın. benim tercihim budur..opuyorumnanaktan

ben bile utandım bu konuda ay.. anlatamıcam galiba.

ben ilk öpüşmemi değil de sevdiğim adamla ilk öpüşmemi anlatayım :) zira öncesi yalan:)

şehirlerarası yoldaydık,
o araba kullanıyordu.
kemerini tak dedim, taktı.
sen de tak dedi, gerek yok dedim.
aynadan yolu kontrol ettim, arkayı.
ön serbestti zaten.
dudağına yapıştım.
fazla uzun tutmadım bi kaç saniyelik bir şeydi.sonrasında trafikte değilken öpüştük.
(not: bunu evde denemeyiniz, kesinlikle tavsiye değildir:) aksine çok tehlikelidir:)

öpüşme tavsiyesi istemişsin ya,
valla birinin bu görevi yapıp sizi aydınlatması gerekiyor.
şimdi bikaç çeşit öpüşebilirsin,
dilini daha ağırlıklı kullanırsın, dudakların sabit kalır.
dudaklarını kullanırsın. dil araç olur.
ikisini birden kullanırsın. benim tercihim budur..opuyorumnanaktan

ben bile utandım bu konuda ay.. anlatamıcam galiba.

o dil olayını hiç beceremedim beceremiyomdafisfisfis

dudakları dille desteklemek gerek bence. böylece dile de çok görev düşmüyor.
yani adamın alt dudağını emiyorsanız bi yandan dilinizle de destekleyeceksiniz. o da sizin üst dudağınızı emiyor ve dilini kullanıyor olacak.
böylece de dilleriniz de birbirine değiyor olacak.

:kedi:

ay bizimki hiç masum degildi yaaaa :eek:lmaz:

benimki bekar evinde yaşıyordu arkadaslarıyla beni bir gun zorla oraya cagırdı hiç gitmesdim o gun gidecegim tuttu :umursamaz:

sonracıma oturduk azcıkta sohbet muabbet felem sora bu yanıma yanıma yaklaşıo içimden diyom keşke gelmesedim :kedi:

sonracıma elini dizime koydu bi elide omzumda akannehir

bayılcaktım nerdeyse daha cok yeniyiz korkuyom zaten kotu bişi edcek die akannehir

neysem soracıma bu yaklaşıo ben kıyın kıyın kaçıom kaydirigubbakcemile3

sora tuttu bi yapıştı bu bana akannehir

hem opuşuom hemde nası yabsamda benden vazgecemese diye plan yapıom hani ilk opuşme cok etkiliymiş ya kaydirigubbakcemile3

ay sora baktın bunun eller benim memişte akannehir

:mymeka:

içimden didimki yandın kısım ustune cullansa nasıl kurtulcan film kareleri saniyelik gecti gozlerimin onunden :teselli: :eek:

sora kaçtım hemen tabi hatta bana korkuyomusun benden demişti yaaaaa cok utanmıştım yooo nie korkuyumki demiştim naniknanik

oysa uc bucuk atıyom diyom ben ne yaptım adam şeimi elledi delikafadulden

neysebi gun kapıma sarhoş dayanıp bizimkilere ben kızınızı istiyom naraları atınca anladımki adam beni seviyo :eek:

ondan sorasındada hiç kaçmadım açıldıkca acıldım mubarek kabak çiçeği gibi delikafadulden

ilk öpüşmemin bir anısımı ? :) bende kalan tek anısı var aman Allahım kendimi O... gibi hissetmiştim...
ama benim vereceğim tek bir tavsiye var ..
eşiniz olacağından şüpheli olduğunuz kişi yada kişilerle öpüşmeyin...kadınların dudakları gizem doludur...o dudakların bir kıymeti vardır ve onu hak eden almalıdır...

Bizimki Çok Kötü Bi Kavganın Sonucundaydı :kızgın:

Benim Kıskançlık Krizim Tutmuştu Sen Dedim Naptığını Sanıyosun Milletimi Röntlüyosun :1rolleyes:

Kendini Savunurken Tabi Benim Kanımda Efelik Var Ben Hiddetleniyorum :roflol:

Sonra Bu Beni Tuttu Bi Çekti Ben Ahanda Böle Oldum akannehir

Elleri Boynumla Yanaklarım Arası Bi Yerde Kaçamıyorumda :roflol:

Ogün Çok Utanmıştım Getti Namıs Diye Diye Geçmişti Tümgünüm :1closedeyes:

Ama Sonra Anladımki Essahtan Kaybetmemek İçin Son Kozunu Kullanırmış Meğer :jeyyar:

benimki bekar evinde yaşıyordu arkadaslarıyla beni bir gun zorla oraya cagırdı hiç gitmesdim o gun gidecegim tuttu :umursamaz:

sonracıma oturduk azcıkta sohbet muabbet felem sora bu yanıma yanıma yaklaşıo içimden diyom keşke gelmesedim :kedi:

bayılcaktım nerdeyse daha cok yeniyiz korkuyom zaten kotu bişi edcek die akannehir

hem opuşuom hemde nası yabsamda benden vazgecemese diye plan yapıom hani ilk opuşme cok etkiliymiş ya kaydirigubbakcemile3

içimden didimki yandın kısım ustune cullansa nasıl kurtulcan film kareleri saniyelik gecti gozlerimin onunden :teselli: :eek:

sora kaçtım hemen tabi hatta bana korkuyomusun benden demişti yaaaaa cok utanmıştım yooo nie korkuyumki demiştim naniknanik

neysebi gun kapıma sarhoş dayanıp bizimkilere ben kızınızı istiyom naraları atınca anladımki adam beni seviyo :eek:

ondan sorasındada hiç kaçmadım açıldıkca acıldım mubarek kabak çiçeği gibi delikafadulden

süper yaa kaydirigubbakcemile3 film kareleri gözümün önünden geçtikaydirigubbakcemile3

bak seni güldürmüşüzde eğlendirmişizde elimizde bir toplarımız ve elmalarımız eksik anccak bukdar şaklabanlık yapabiliyoruz.. Neyse şimdi karar verdinmi nasıl öpüşcen hangi tarzda öpüşüceksin kafanda bir şekilde belirledinmi bakalım??

abooo senin herif de harbiden korkutmus seni
adi ustunde opusme nan bu ellerinin oranda buranda ne isi var
valla korkmakta haklisin kizim akannehir

bak seni güldürmüşüzde eğlendirmişizde elimizde bir toplarımız ve elmalarımız eksik anccak bukdar şaklabanlık yapabiliyoruz.. Neyse şimdi karar verdinmi nasıl öpüşcen hangi tarzda öpüşüceksin kafanda bir şekilde belirledinmi bakalım??

şekilci olmamak en iyisi galiba. doğaçlama bişiler yaparım :KK70:

Sevgili degildik daha birkac hafta olmustu tanisali birbirimizi tanimaya calisiyorduk.
Bulustugumuz günlerden birgün arabada elimi tuttu ve 'Biz ne zaman...' dedi ve sustu Çok üzgünüm çoook

Günlerdir ondan bekledigim soruyu duyamadim ve sordum

Eee biz ne zaman... diye karsilik verdim :umursamaz:

O da yaklasti tam öpecekti ki cekildim :umursamaz:

Ne adam söyleyebildi ne de ben öpüsemedik bile yaa :umursamaz:
Birkac ay sonrada ayrildik zaten tamamen...

X