Saç Rengi ve Saç Boyama Kumral Bakır saç rengi hakkında

kelebek21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
12
0
36
Saçlarımı 3 hafta arayla iki kez palettenin kumral bakır rengine boyadım. Şu an rengi baya oturdu ama bariz belli olmuo güneşte filan özellikle daha belli oluo. Sizce bi kez daha boyasam daha belli olurmu? :uhm: Ben pek anlamıorum bu boya işinden çünkü. :emir_bebek:

Saçlarımı 3 hafta arayla iki kez palettenin kumral bakır rengine boyadım. Şu an rengi baya oturdu ama bariz belli olmuo güneşte filan özellikle daha belli oluo. Sizce bi kez daha boyasam daha belli olurmu? :uhm: Ben pek anlamıorum bu boya işinden çünkü. :emir_bebek:

üst üste sık aralıkla boyarsan saçın matlaşır fazla boya tabakasından ve bu guneşşiz ortamda saçının daha koyu ve mat olmasına neden olur. gölge de renginin guneşteki gibi olmasını ıstıyorsan saçını bı ton açmalısın. düz sarı rengini alıp boyarsan dıkkatlıce istedıgın sonucu alırsın

Hımmm ben hatta bi kez daha boyamayı düşünüodum aynı renge. :1shok: Teşekkür ederim küüllümangoo çok saol yerimseniben

üst üste sık aralıkla boyarsan saçın matlaşır fazla boya tabakasından ve bu guneşşiz ortamda saçının daha koyu ve mat olmasına neden olur. gölge de renginin guneşteki gibi olmasını ıstıyorsan saçını bı ton açmalısın. düz sarı rengini alıp boyarsan dıkkatlıce istedıgın sonucu alırsın

selam küllü mango benim sana bir sorum var :Saçlarım çok kötü diyenlerin paylaşım alanı bu paylaşım alanına gelirmisin

bende birkac sene o rengi kullanmıstım, ama saça tam oturması yaklaşık olarak 3 ayı alıyor. bence 1 ay sonra tekrar boyamalısın, bu arada benim saclarım koyu kahveydi ve 3 ayın sonunda kutunun üstündeki renkten bile daha güzel olmustu:)

bende birkac sene o rengi kullanmıstım, ama saça tam oturması yaklaşık olarak 3 ayı alıyor. bence 1 ay sonra tekrar boyamalısın, bu arada benim saclarım koyu kahveydi ve 3 ayın sonunda kutunun üstündeki renkten bile daha güzel olmustu:)

kutudaki renge hasta oldum zaten, ben de öyle olmak istiyorum :dance:kaydirigubbakcemile2

selam benimdeaçlarımda röflelerim var ve saç rengimi değiştirmeyi düşünüyorum bakır sarısı sizce röfle üzerine nasıl olur ve renk hemen oturmaz mıa.s

bakrkumral.th.jpg

arkadaşlar bu kumral bakırmı bu rengi nasıl bulabilirim böle istiyorum biri kumral bakır dedi amaCADIARZU

bence kesnlkle kızıl bakır bu cnm lorealin açık kestane kızıl bakırı var ona benzio bi bak istersen çok emn deilim ama bana öyle geldi..

kızıllık yok bu saçta..kestane var..ama bakır kestane mi başka bi çeşidi mi bilmiyorum...

Birisi şu kumral bakırın resmini koyabilirmi acaba??? Bende şöylee koyu olmayan bir kahverengi ama içindede bakırlık olsun istiyorum, o bahsettiğiniz boyanın numarası 5.. filansa baya koyu olmazmı, ben 6.44 gibi bir renk boyamıştım meselaa oldukça koyu düşmüştüde... :1ninca:

kızlar ben de 3 hafta önce koyu kahve saçlarımdan kumral dore bakır rengine döndüm 1 ay olmasını bekliyorum tekrar boyayacağım bu rengi çok sevdim bir an önce otursun istiyorum...
benim boyam loreal majireldi renk çok güzeldi gerçekten, igora renk kataloğuna da bakmanızı tavsiye ederim..

X