Sebepsiz Geciken Adet ...?

P

pink_dream

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink_dream
Arkadaşlar adetim bazı aylarda bir kaç gün gecikmeli oluyor ne yazıkki ve bu bazen oluyor genelde stresten sanırım bu ayda gene öyle oldu ama inanılmaz beni geriyor adet olmayınca beklemekte inanılmaz geriyor insanı ve siniri tepesinde geziniyor insan bunu yenebilmek için ne yapmalı bir fikir verirseniz sevinirim...?:nazar:

• Konu Sahibi pink_dream
bence bir doktora git...ama önce adet günlerini muhakkak takip et...öyle daha iyi olur..mesela benim adet dönemim 26 gün sürüyor...eğer 1-2 gün oynuyorsa mesele yok...ama gün sayısı çoksa arada o zaman adet düzensizliği olabilir..2 ay kontrol et adet günlerini...aradı sayı 21 günle 36 günse normal ama daha az yada daha çoksa o zaman bir problem var demektir..bence doktora git ve kontrol altında tut kendini ileride evlenip çocuk sahibi olmanda bir problem olacaksa aza indirirsin....sevgiyle kal..

• Konu Sahibi pink_dream
canım bencede doktora git belki hormonlarında bi sorun olabilir sadece kan testi ile belli oluyor

• Konu Sahibi pink_dream
canını fazla sıkma . bilirsin sende herşey etkiler regl olmayı.canım belki farketmeden kafana bişeyler takıyorsundur ondanda olabilir , inş. herşey yoluna girer sevgilerle

• Konu Sahibi pink_dream
canım ben kaç kere doktora gittim,hiçbir faydası olmadı..ankarada,konyada ve almanyada gittim....aynıydı..fakat papatya çayı içmeye başladığımdan beri hem düzenli,hem ağrısız,hem rahat olmaya başladı...Tavsiye ederim... a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
benim 40 günü geçti hastalanmadım ilk defa oluyo bir hafta daha olmazsam doktora gidiceğim.

• Konu Sahibi pink_dream
benimde böyle bir sorunum vardı dr a gittim kist çıktı canım.dr yasmin doğumkontrol hapı verdi kurtuldum şimdi hemen bir dr git için rahat etsin hem...

X