Gelinbaşı ve Gelin Tacı kayseride kuaför

tugce_1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
53
0
kızlar selam temmuzda düğünüm var bana kayseriden kuaför tavsiye edecek birileri varmı acaba bilmiyorumkismile

canım bence ya vahit yada venüs hem makyajı hemde saçı güzel yapıyolar tavsiye ederim

çok teşekkür ederim acaba bilginiz varmı bunlar prova yapıolarmı dğünden önce saç ve makyaj provası

Tuğçe eline sağlık diyeyim önce, bu başlığı açman çok iyi olmuş. kaydirigubbakcemile5 Benim de 31 temmuzda Kayseri'de düğünüm olacak. Gelen yorumlar benim için de çok önemli. Eğer ki salonlar hakkında bilgi edinirsem seninle de paylaşırım zemuszemus

Tuğçe eline sağlık diyeyim önce, bu başlığı açman çok iyi olmuş. kaydirigubbakcemile5 Benim de 31 temmuzda Kayseri'de düğünüm olacak. Gelen yorumlar benim için de çok önemli. Eğer ki salonlar hakkında bilgi edinirsem seninle de paylaşırım zemuszemus
bizim düğün ideal düğün salonunda oluyor havuz başı tavsiye ederim mükemmel bie mekan.kapalı salon ve kır tercihide var.kapalı salon olarakta önereceğim elit düğün salonu var onlara bir bak istersen

bak canım eğerki açık havuz başı düşünüyosanız, gökkuşağı, flamingo,ideal[ideal en güzeli tabikide çok beğenilen kır düğünlerin baş mekanıdır]:hooray:

yok şık bir mekan yemekleri ilede doyursun derseniz kaşıkla[toyata] ve hiltonyerimseniben

misafirimiz az olacak yemekleri güzel olsun dersen elmacıoğlu

eğer detaylı bilgi almak istersen özel msjda sorabilirsiniz canım kına yerleride bulmak ,kuaför, dikimde başarılı modacı ,makyajı nerde yaptırmak
etrafımda çok evlenen olduğu için bilgilerim hem taze hemde çoooooksırnaşık şey

canım çok sağol salon tutuldu bizim zaten ideal de havuz başında ama ben özelden yazamıorum daha forumlara biraz daha yazı yazmam lazım galiba:) ama bana kayseride sadece kuaför lazım onuda umarım ii bi yer bulabilirim gülüm kuaförede ii diolar sen biliomusun onu

canım hiç duymadım bu kuaförü bilmiyorum:sm_confused:
benim dediğim kuaförleri araştırdınmı istersen git bi fön çektir yada makyaj yaptır dene derim bence hakkını veriyorlar herşeyin uzmanı olmuşlar ve sana tavsiyem düğününe porselen makyaj yaptır başka bi sorun olursa her zaman yardımdayımyerimseniben

bizim düğün ideal düğün salonunda oluyor havuz başı tavsiye ederim mükemmel bie mekan.kapalı salon ve kır tercihide var.kapalı salon olarakta önereceğim elit düğün salonu var onlara bir bak istersen

Önerin için teşekkürler canım; ancak biz Kıranardı'ndaki Şelale Park/Restaurant ile anlaştık hihoyyyt Açık hava düğünü olsun istiyorduk zaten; burada da hem açık ava hem kapalı salon hizmeti var. İkimiz için de en güzeli olur umarım kaydirigubbakcemile5

canım evet orasıda çok güzell kayseri manzarası harikadır eğer dışarıda olacaksa gelinliğinin açıklığına dikkat et çünkü yaz mevsimide olsa bile orası eser serin olur benden sölemesiyerimseniben

canım evet orasıda çok güzell kayseri manzarası harikadır eğer dışarıda olacaksa gelinliğinin açıklığına dikkat et çünkü yaz mevsimide olsa bile orası eser serin olur benden sölemesiyerimseniben

Evet canım dışarıda olacak boshayallersmile Güzel bir şal ile tamamlayacağım gelinliği, dediğin gibi soğuk olabileceğini söylediler, malum biraz yüksekte.
Tekrar teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

rica ederim canım genede yardımcı olabilecem bişey olursa sorabilirisnolumunekankayizsmile

kızlarrr valla şimdi size yardımcı oluyodumya hadi bakalım şimdi sıra sizde bende yazın evleniyorumkaydirigubbakcemile2 ne nerde nasıl olacak yardımlaşalım

kayseride en güzel bayan kuaförü show bayan kuaför biraz pahalı amaa süper tavsiye ederim :))))

tüm bunlar benim de işime yarayacak, iyi ki bu başlığı gördüm. sağolun kızlar a.s.

düğün eylül sonu, kuaför isimlerini not alıcam :)

arkadaşlar kayseriye yeni gelin geldim sayılır ama hala düzgün bir kuaför bulamadım.. saçlarım uzun ve röfleli.. burda bi kere boyattım oda halil e.. bilirsiniz mutlaka.. memnun kaldım desem yalan olur malesef..röfle yapmak zor iştir ve bence bu işi kıvıramadı.. lütfen bana önerilerde bulunun nereye yaptırayım saçımı ? her boya da memleketime gitmem gerekiyor :KK43:

X