Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya kızı lisede olan ve erkek arkadaşı tarafından kameraya alınan kıza ben çok üzüldüm...yazık olmuş...ama babanın kızım evlensin,namusunu kurtarsın demesine sinirlendim..bu kızı kurtarmak olmaz ,aksine onu bir batağa daha sürüklemek olur..

yazık ya..çocukta daha 15 yaşındaymışş!
bu şerefsiz 15 yaşından bunu yapıosa, 25 inden ne yapar kimbilir

yazık ya..çocukta daha 15 yaşındaymışş!
bu şerefsiz 15 yaşından bunu yapıosa, 25 inden ne yapar kimbilir

al sana bir tacizci bir tecavüzcü daha...o görüntüleri oraya buraya dağıtarak kendide rezil oldu ama o zannediyor ki millet arkamdan ,helal olsun erkeğe bak,neler neler yapıyor falan diyecek sanıyor...salakkkkkkkkkkkkkkkkk
ailesinede rezil oldu ,çevresinede
şimdi potansiyel sapık muamelesi yaparlar
umarım kız onunla evlenmez
birde kızla ilişkiye girmişlermi yoksa sadece sevişme mi var

bildiğim kadarıyla sadece sevişme var..beraber olmamışlar sanırım.
inş. evlendirmezler kızı.
hayatı kararacak yazık
hayatı boyunca kafasına kakar o şerefsiz bu kızın

ben programı seyredemiyorum iş yerinde olayı net bi şekilde anlamadım
ama istanbul gibi bi yerde alt kat komşunun kardeşinden banane yok su istemiş falan
evi alt katta ise neden orda içmiyo bi şişe su git bakkaldan al :kızgın:
had ionuda geçtim ne kadar samimi olursan ol genç evli bi bayan evine neden genç bi erkek kabul eder çay ikram eder çok büyük bi yanlış
her ne kadar samimi oldugum biride olsa yanımda kocam yoksa evdede ona yer yok demektir:1closedeyes:
o anne çocukları gözünün önünde o halde ne kadar acı çekmiştir
nasıl bir nefret bi kin bu iki yavruya kıyacak kadını 27 yerinden bıçaklayacak
gerçekten kimseye güvenemiyorum bu yüzden apartman komşularımla bile görüşmüyorum

katil ifade verirken birçok polis ağlamış, şimdi buraya yazmak bile istemediğim çok acıklı bir ayrıntı yüzünden.. gökhan ın haberi olup olmadığını hala düşünüyorum..
benim endişe ettiğim şey katilin ruhsal durumu bozuktur raporu(tam adını da bilemiyorum) yani psikiyatri raporu alıp cezai indirimden yararlanması ya da hapishane yerine akıl hastanesine gönderilmesi. çünkü katillerin aileleri de hemen bu yola başvuruyorlar, şizofren raporu tarzı şeyler almaya çabalıyorlar katili kurtarmak için. müge anlı nın söylediğine göre gökhan da "bana söyleseydi psikiyatiste götürür rapor alırdım, raporlarla avukata gider teslim olurduk" demiş. ne kadar sağlıksız bir düşünce, senin kardeşin gencecik bir kadını 2 minik yavruyu öldürmüş sen hemen rapor bulup onu kurtarmanın derdine düş..
inşallah böyle bir durum söz konusu olmaz rapor falan alamazlar ve o katil yaşadığı her gün ilknur ve çocuklarının yaşadıklarının bin katını yaşayarak ölür gider, tek temennim bu..

bildiğim kadarıyla sadece sevişme var..beraber olmamışlar sanırım.
inş. evlendirmezler kızı.
hayatı kararacak yazık
hayatı boyunca kafasına kakar o şerefsiz bu kızın

inşallah o çocukla evlendirmezler..daha yaşları çok küçük bee o şerefsizin kızına kocalık yapacağınımı düşünüyor..adamda hiç akıl yok..şimdi bu görüntüleri nete dağıtan bir çocuk yarın o kızı satmayacağı ne malum..hayret ediyorum şu zihniyete..çocuğa suç duyurusunda bulunsun bence..kızını o aptalla evlendirmesin...daha büyük,hiçç hoş karşılanmayan olaylarla tekrar yüzyüze gelmek istemiyorsa kızını bu sapıkla evlendirmemeli......

müge anlıya ve istanbul polisine tşkr etmek lazım

yaklasık 31 gün oldu sanırım milletin gözleri şişti katili öğrenmek için........:
türk halkı böyle vicdan sahibi ve duygusal (bazıları hariç)

inşallah o çocukla evlendirmezler..daha yaşları çok küçük bee o şerefsizin kızına kocalık yapacağınımı düşünüyor..adamda hiç akıl yok..şimdi bu görüntüleri nete dağıtan bir çocuk yarın o kızı satmayacağı ne malum..hayret ediyorum şu zihniyete..çocuğa suç duyurusunda bulunsun bence..kızını o aptalla evlendirmesin...daha büyük,hiçç hoş karşılanmayan olaylarla tekrar yüzyüze gelmek istemiyorsa kızını bu sapıkla evlendirmemeli......

ay o tuzaga düşürenle evlendircek kızı yazıklar olsun .......

POLİS GÖZYAŞLARINI TUTAMADI İÇİM PARCALANDI

İlknur Ç'nin ardından 1.5 yaşındaki İnci Melek'in yanına giden Okan Ç. önce küçük kızı sonra da 4 yaşındaki ağabeyi Yusuf Batuhan'ı boğazlarından bıçakladı. Okan Ç, boğazından bıçakladığı İnci Melek'in sürünerek kendisine üç metre uzaklıktaki annesi İlknur İslam'ın kucağına gittiğini ve annesine sarıldığını anlattığında, polis memurları gözyaşlarını tutamadı. Okan Ç ise "Küçük kızın yaşadığını görünce yanına gidip öldüğüne emin oluncaya kadar boğazını kestim" diye konuştu.

Yapılan soruşturmada katil zanlısı Okan Ç, İlknur İslam'ı bıçaklarken yaralandığını, evden çıkarken şüphe çekmemek için İlknur İslam'ın eşi Tahsin İslam'ın elbiselerini giydiğini, kanlı elbiselerini de bir poşete koyup yanına aldığını anlattı.

Evden ayrılırken delilleri yok etmek için doğal gaz vanasını açtığını anlatan Okan Ç, "Cep telefonunu ve kanlı elbiselerimi alıp evden ayrıldım. Amacım daireyi havaya uçurup herkesi evdekilerin doğalgaz patlaması nedeniyle öldüğüne inandırmaktı" dedi.

Katil zanlısı Okan Ç'nin planlarını, anne İlknur İslam'ın sürünerek yardım istemeyi başarması bozdu. Kapıyı açmayı ve üçüncü kattaki evlerinden sokağa inmeyi başaran İlknur İslam yolda yaşamını yitirdi. Ancak kapının açık bırakılması, patlamayı da önledi.

CİNAYETİ KAN ÖRNEĞİ ÇÖZDÜ

Cinayetle ilgili çok yönlü soruşturma başlatan polis, olay yerinde bulunan tüm materyalleri incelemeye aldı. Yapılan çalışma da olay yerinde yabancı bir kan örneği daha bulundu. Soruşturma kapsamında kan örnekleri alınan 16 kişiden birisi de Okan Ç. idi. Okan Ç'nin kan örneği olay yerinden alınan örnekle, parmak izleri de olay yerinde bulunan parmak izleriyle eşleşti. Zanlı, polisteki sorgusunda olay yerini ve olay yerinin cinayetten sonraki halini de tüm detaylarıyla anlattı.

bir annenin gözü önünde evlatlarına,canının parçalarına kıyılması acıların en büyüğü.....bende bir anne olarak yavrumun en ufak bir yerine birşey olsa canımdan can gidiyor . emeklerken düşse yerimden fırlayıp öpüp kokluyorum. değilki cani birinin elinde bıçakla yavrumun canına kıyması....ALLAH HİÇBİR ANNE YE BÖYLE ACI YAŞATMASINNNNNN....

4054C9A8BE212A4D96178A67r.jpg

bir annenin gözü önünde evlatlarına,canının parçalarına kıyılması acıların en büyüğü.....bende bir anne olarak yavrumun en ufak bir yerine birşey olsa canımdan can gidiyor . emeklerken düşse yerimden fırlayıp öpüp kokluyorum. değilki cani birinin elinde bıçakla yavrumun canına kıyması....ALLAH HİÇBİR ANNE YE BÖYLE ACI YAŞATMASINNNNNN....

canım dün izledigimden beri...
çocuk gözümün önünden gitmiyo ölürken annesinin kucagına sıgınmış....offfff...:çok üzgünüm:

canım dün izledigimden beri...
çocuk gözümün önünden gitmiyo ölürken annesinin kucagına sıgınmış....offfff...:çok üzgünüm:

diyecek hiçbirşey bulamıyorum artık..... psikolojim alt üst oldu....allah o yavrucalara ve annelerine cennet mekanı etsin....hiç kimseyede böyle acı yaşatmasın...dilerim bu duyduğumuz son haber olur....

ecel geldi ihana baş ağrısı bahane
onların vakitleri tükenmiş ölmüşler
ama keşke böyle olmasa idi , böyle vahşice değilde yattaklarında uyurken ölselerdi
Allah herkese ölmenin hayırlısını versin
ben hep eşimle aynı zamanda ölelim ne benim öldüğümü görsün ne de ben onun ve yatağımızda uyurken ölelim ,uyanmayalım derim hep....((

ya ölümde Allah tan..Ama insan böyle bi ölüme isyan ediyor
2 tane yavru öldü neydi onların suçu?
O küçücük kalbiyle o halde bile annesinin yanında olmak, onun yanına gitmek..
Hepiniz gibi benim de içimi parçaladı:çok üzgünüm:
Allah düşmanın bile başına böyle bi acı vermesin.
Anneliğin ne olduğunu bilmiorum henüz ama bu olay beni çok derinden etkiledi
Allah mekanlarını cennet etsin..Eminim ki o minik yavrular cennet bahçelerinin birinde
Geride kalan suçlular düşünsün ne hesap vereceğim diye

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ölümde Allah tan..Ama insan böyle bi ölüme isyan ediyor
2 tane yavru öldü neydi onların suçu?
O küçücük kalbiyle o halde bile annesinin yanında olmak, onun yanına gitmek..
Hepiniz gibi benim de içimi parçaladı:çok üzgünüm:
Allah düşmanın bile başına böyle bi acı vermesin.
Anneliğin ne olduğunu bilmiorum henüz ama bu olay beni çok derinden etkiledi
Allah mekanlarını cennet etsin..Eminim ki o minik yavrular cennet bahçelerinin birinde

canım bende bi anneyim .....
bu canavrlıgı her düşündügümde çocuklarım aklıma geliyor..
ve ilknr ve çocuklarının feci ölümü mekenları cennet olsun kimse böyle öldürülmüye haketmez...........:çok üzgünüm:

X