Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç İle Boğa Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Bir Boğaya asik olduysanız biinç altiniz hayatiniza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boga burcu sizden çok farklidir. Risk almayi sevmez, adimlarina dikkat eder ve güvenligine çok düskündür. Güvenilir Boga burcunun sinirleri Koç?unki kadar saglam degildir, bu yüzden aranizda sürtüsmeler çikabilir. Boga burcu çok yavastir. Bu bazen harika , bazen de iyi olmayan sonuçlar dogurabilir. Kadin ve erkek Bogalar seksten önce en iyi baslangicin iyi bir yemek oldugunu düsünürler. Boga sevgilinizin çok hos ve sakinlestirici bir ses tonu vardir ayni zamanda çok iyi sirt masaji yapar. Isiklar karardiginda oldukça duyarli, sehvetli, ilgili bir sevgiliniz oldugunu fark edeceksiniz. Aceleci Koç'un bu durumda yavaslamasi ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koç'un yildirim hizini ancak çekici Boga?nin oksayislari yavaslatabilir. Siz ise bazen fazla ciddilesen Boga'nin hayatina sürpriz ve eglence katabilirsiniz. Herseye ragmen sehvetli Boğa'nin yaninda kendinizi cennette hissedebilirsiniz. Boğa'nin son derece üretken, pratik ve iyi kazanan biri oldugunu göreceksiniz. Sizin maceraci ruhunuz ile onun evde oturmayı seven sakin yapisi çatisacaktir. Boga aliskanliklarina ve ev hayatina o kadar baglidir ki onu evinin disina çıkarmanız nerede ise imkansızdır. Sizin hareketli yapınızla onun sakin yapısı aslında hiç uymamaktadir. Kısa bir süre içinde ondan sıkılabilirsiniz. Bu iliskinin yürümesi için ikinizde çok çaba göstermelisiniz.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
eşim boğa burcu ama her gece dişarı çıkalım desem itiraz etmez çok sever gezmeyii bitek bu tutmadı.hehehe..

bıde su maceracı tıp ben kocum ama ole maceracı dglm tam tersıen esım boga burcu o cok sever gece hayatını eglenceyı

benim eşimde boğa

boşanmak üzereyiz

ama ilk mesajı yazan arkadaşın yazdığı nedenlerden değil

daha ziyade onun ailesinden kaynaklanan problemler ve eşimin duyarsızlığı yüzünden.

dün evden ayrıldı.

hala da aramadı

aramasın zaten

koçlar, sevgili koç burçları, bucumu çok seviyorum, bütün koçları öpüyorum

Kızlar benim burcum koç sevgilim boğa
Gerçekten çok zor oluyo burda yazan herşeye ikimizde uyuyoruz.
Çok ama çok zor zamanlar oluyo.
Düşüncelerimiz uymuyo ben aceleceyim o yavaş.
Fedakar olmak gerek

ben boğa burcuyum,erkek arkadaşım koç.
ama burdakinin aksine; ben gezmeyi,hareketliliği çok severim,o ise çok durgun,sakindir.bu yüzden çatışıyoruz çoğu zaman.
ama doğum haritalarıyla da ilgili.
benim doğum haritamda hava gruplarının etkileri olduğu için boğanın aşırı durgunluğu,yavaşlığı yoktur mesela bende.gezmeyi,eğlenceyi çok severim.
siz de doğum haritalarınıza bakın arkadaşlar :KK66:

ben boğa burcuyum,erkek arkadaşım koç.
ama burdakinin aksine; ben gezmeyi,hareketliliği çok severim,o ise çok durgun,sakindir.bu yüzden çatışıyoruz çoğu zaman.
ama doğum haritalarıyla da ilgili.
benim doğum haritamda hava gruplarının etkileri olduğu için boğanın aşırı durgunluğu,yavaşlığı yoktur mesela bende.gezmeyi,eğlenceyi çok severim.
siz de doğum haritalarınıza bakın arkadaşlar :KK66:

nerden bakcaz ki haritaya, özel bir yer varmı böylefisfisfis

benim askim da boga, ancak bizde cok garip bi durum var..askim beni de boga saniyor...yurtdisinda dogdum ve tarihim yanlis kaytedilmis. sevgilim sadece yazili olani bilio..ama ben aslinda kocum:) ben ondan daha aksiyin, inatciyim.ve o bazen bana der ki ne bu inat, yakismadi boga ya:))) e ben zaten degilim:) sölemeycem bu da benim sirrim kalsin

X