Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dibi ağrısı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Magrrur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2008
23
0
33
arkadşlar benm saç diplerm toka takınca ellimi değdrnce fln çok acıyo doktra gttim yağlnıydur ondan ağrıyo dedi M-furo die bi ilaç ayazdı ama banyodan çıkncada acıyo acaba neden acıyodur bilen var mı su dalgsı yaptrmıştım 1 ay önce ondan olablir mi?

benimde saçımı özensiz topladıgımda tokayı çıkarıp salınca üstte dipte dönen yeri acıyo bazen ama 2 3 gün sonra geçiyo saçları yanlış toplamaktan oluyo bence kıl kökleri yanlış yöne dönüyo ondan oluyor

Ben saçımı toplayan biri değilim saçımı toplamıyorum ama yinede çok acıyor parmaklarımı geçirim ovuyorum anca 2 3 günde geçiyo

saolun arkadşlr ilglendgnz için bide şampunımı değştrcem öle deniyicem bakalım şampuandanda olabilir diyolar

şampuandan olacağını sanmıyorum acaba kan dolaşımı tam mı değil benimde saçlarımı 2 gün yıkamayım toplayıp saldıktan sonra çok ağrıyor doktoruma soramadım acaba yeni saç çıkınca acır mı saç derisi yoksa dökülme belirtisi mi anlamadım????

bendede bu ağrı saçlarımı düzleştiriciyle düzleştirdikten sonra oluyo çok uğraştığım zmnlar bugünde öle biraz uğraştım ve şuanda acıyo biraz görünce yaziyim dedim,su dalgası yaptırmanla alakası olabilir..

X