Einiz iin yaptnz sprizler (Doum gn, Yldnm vs.)

edoshs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
389
2
Arkadaslar önümüzdeki ay esimin dogum günü ne yapıyım die düşünürken aklıma geldi bu konuyu acmak sengözlerimebaksanab

eveeeett anlatın bakalım eşinize ne süprizler yaptınız bu zamana kadarrr :jeyyar:

aayy tamda üzerine konu açmışsın canım benimde eşimin perşembe günü doğumgunu bende evde bi süpriz hazorlım diyom ama ne yapcam karar veremedim birde cocugumuz oldu 1 aylık oldu oğlumuz daha yeni yeni kendimi toparladım mutfaga zaman ayırmakta zorlanıyodum ama şimdi yapıyom bişeyler yani eşime pasta filan yapsam güzelce giyinsem filan ama çocukda var nsl gecerki gecemiz acaba :))

ne güzel işte hayatım oglusunuzla birlikte ilk dogum günü olur..güzel bi pasta yap güzelcene giyin süslen püslenn sonra güzel bi sofra aksam yemeginin ardından pasta kesersiniz sonucta daha lohusa sayılırsın fazla bişi yapmanı beklemicektir zaten

haklısın :)

Sende böle şeyler yapabilirisn hatda arkadaşlarınıda cağır mutlu pşur yada kendi aranızda başbaşa güzel bir gece fena olmaz...

Buldummmm hihoyyyt

sabah ona güzel bi kahvaltı hazırlıcam yatakta kahvaltı keyfi yaparız ilk öncce ozmn kutlarım dogum gününü sonra işe gider bende baslarım hazırlık yapmaya güzel bi aksam yemegi,masada mumlar kadehler gül yaprakları,sonra dıs kapıdan masaya kadar yerlere mum koyarımm..geldiginde şok olur
banyoya ellerini yıkamaya girdiginde aynada seni cok seviyorum :asigim: yazılı bi not görür..yani evin cesitli yerlerine böle küçük notlar koyarım seni cok seviorum iyiki dogdun iyiki benimsin fln.. sonra aksam yemegimizi yeriz o süprizlerin bu kadar oldugunu düşünürken ona dısarı cıkmamız gerektigini sölerim arabaya gittigimizde arabanın içinde kırmızı balonlar olur ve her bolanun ucunda yine farklı seler yazan notlar olur..arabayı calıstırp arkadaslarımızın oludugu mekana gideriz ve hep birlikte pasta keser güzel bi gün geciririz Şeniz :lepi:

ama arkadaslarla gidilecek mekanı bilemiyorum kızlar yardım edin neresi olabilir ben ve esim alkol almıyoruz arkadaslarımız alıyo nasıl biyer secebilirim neresi olabilir ???

bu topic niye terkedilmiş ya :KK43:(
aslında birçok mesaj yazılabilirdi.
ilginç fikirleri vb. olanları bekliyoruz.
benimde aklıma gelirse yazarım.

kızlar ben de kara kara düşünüyorum sürpriz için. eşimin doğum günü haftaya. ilkkez doğum gününü beraber kutlucaz.ikimz de çalışıyoruz çoğu zaman benden erken geliyor eve. ne yapacağımı nasıl bi sürpriz hazırlayacağımı bilmiyorum.doğum günü sabahına ondan erken kalkıp mumunu yaktıgım bi pastayı yatagımıza getirip kutlayarak güne başlamak istiyorum ama o pastayı hangi ara yapacam onu düşünüyorum.başka ne yapabilirim mesela bi akvaryum içinde iki balık almak istiyorm ama nasıl verebilirm bu hediyeyi.unutamayacagı bi gün olsun istiyorum fikirlerinize ve elestirilerinize açığım..

Buldummmm hihoyyyt

sabah ona güzel bi kahvaltı hazırlıcam yatakta kahvaltı keyfi yaparız ilk öncce ozmn kutlarım dogum gününü sonra işe gider bende baslarım hazırlık yapmaya güzel bi aksam yemegi,masada mumlar kadehler gül yaprakları,sonra dıs kapıdan masaya kadar yerlere mum koyarımm..geldiginde şok olur
banyoya ellerini yıkamaya girdiginde aynada seni cok seviyorum :asigim: yazılı bi not görür..yani evin cesitli yerlerine böle küçük notlar koyarım seni cok seviorum iyiki dogdun iyiki benimsin fln.. sonra aksam yemegimizi yeriz o süprizlerin bu kadar oldugunu düşünürken ona dısarı cıkmamız gerektigini sölerim arabaya gittigimizde arabanın içinde kırmızı balonlar olur ve her bolanun ucunda yine farklı seler yazan notlar olur..arabayı calıstırp arkadaslarımızın oludugu mekana gideriz ve hep birlikte pasta keser güzel bi gün geciririz Şeniz :lepi:

ama arkadaslarla gidilecek mekanı bilemiyorum kızlar yardım edin neresi olabilir ben ve esim alkol almıyoruz arkadaslarımız alıyo nasıl biyer secebilirim neresi olabilir ???

bu fikrin üzerinden çok zaman geçmiş ama ben düşüncemi belirteyim.
harika bi fikir.
gerçek bir romantiksin canım opuyorumnanaktan

X