Pilates topu ile zayıflama

ali_ye

RABBİME ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
1.794
11
41
pilates topu ile zayıflamak istiyorum hangi markayı uygun fiyatla bulabılırım boyuma gore kac cm alayım boyum 160 bılgınız varmı

selam kızlar plates topu aldım 75 cm .yalnız dvd eşliğinde yapmak mantıklı geldi sakatlanma ihtimaline karşı .sizin tavsiye ettiğiniz bi plates dvd veya cd si var mı? ben ebru şallı nın dvd sini almak istedim ama içeriğini bilmediğim için bi fikrinizi sorayım dedim . cevaplarınızı bvekliyorum !!!...-tatlicadiarzu-

1,50 ile 1,60 arası olanlar 55 cm'lik pilates topu
1,60 ile 1,70 arası olanlar 65 cm'lik pilates topu
1,70 ile 1,85 arası olanlar 75 cm'lik pilates topu

a.s.

arkadaşlar plates topu almayı düşünüyorum kullanan varmı acaba tavsiye edermisiniz gerçektende faydası varmı benim göbeğim var eritmeye faydası olurmu acaba

bende çok merak ediyorum kullanım şeklini
nerden temin edebilriz tabi fiyatıda kaç ytl civarlarınd

ben dün bir spor aleti aldım bir beyaz eşya dükkanında orda vardı ama gelecekmiş ve boyutuna göre fiyatı 50 ytl den başlıyodu herkesin boyuna göre boyutu varmış

alında netten araştırınca bir takım bilgilere ulaşılıyor ama ben profesyonel bilgi isityorum :))

Ben kipadan aldım, o gün şansıma indirime girmiş 7 ytl idi sanırım, isteyen arkadaşlarıma da aldım hediye olarak fiyatı bu kadar uygun olunca kaydirigubbakcemile2 Ama hala kullanmaya vaktim olmadı, en yakın zamanda eğitim dvd'si edinicem. Vaktiniz varsa mutlaka toplu plates yapın, kullananlardan faydasını görmeyen çıkmadı henüz karşıma a.s.

Ben kipadan aldım, o gün şansıma indirime girmiş 7 ytl idi sanırım, isteyen arkadaşlarıma da aldım hediye olarak fiyatı bu kadar uygun olunca kaydirigubbakcemile2 Ama hala kullanmaya vaktim olmadı, en yakın zamanda eğitim dvd'si edinicem. Vaktiniz varsa mutlaka toplu plates yapın, kullananlardan faydasını görmeyen çıkmadı henüz karşıma a.s.

:roflol:bende kipadan almıştım ama yaklaşık 1 buçuk ay önce veeeeee 20ytl yee acayip kazıklanmışımm yaaa:çok üzgünüm: ama henüz başlamak kısmet olmadı bi türlü bulamadım adam akıllı bi video yada herhangi bi bilgi eğer bulanlarınız warsa paylaşırsa sewinirim arkdaşlar...

cnm tam olarak nereden aldın kipada?Şeniz

:roflol:bende kipadan almıştım ama yaklaşık 1 buçuk ay önce veeeeee 20ytl yee acayip kazıklanmışımm yaaa:çok üzgünüm: ama henüz başlamak kısmet olmadı bi türlü bulamadım adam akıllı bi video yada herhangi bi bilgi eğer bulanlarınız warsa paylaşırsa sewinirim arkdaşlar...

Ben de o fiyatı görünce niye bu kadar ucuz bir sorunu mu var dedim de, reyon satıcısı gülmeye başladı bu gün herkes aynı şeyi soruyor bildiğiniz pilates topu ama bugün indirimde demişti.

cnm tam olarak nereden aldın kipada?Şeniz

Soruyu tam olarak anlamadım ama kipa'da spor reyonundan aldım canım.

benim var cdimde var, bi süre yaptım ciddi anlamda sıkılaştığımı hissettim ama okuduğum her yerde pilates i uzman eşliğinde dikkatlice yapmazsanız omurga sakatlanmalarına neden olabilir diyodu ve benimde ciddi bel ağrım oluyordu arasıra bıraktım. ama şöyle diyebilirim benim cd de bi hareket var topun üstüne oturuyosunuz dik bir şekilde bişiler yapılıyo işte lan dedim bumu sıkılaştırcak normal oturuyorum işte bi kaç gün yaptım böyle ardından sırt kaslarım bir sertleşti anlatamam yani ciddi ciddi çalıştırıyo kasları demekki.

benim var cdimde var, bi süre yaptım ciddi anlamda sıkılaştığımı hissettim ama okuduğum her yerde pilates i uzman eşliğinde dikkatlice yapmazsanız omurga sakatlanmalarına neden olabilir diyodu ve benimde ciddi bel ağrım oluyordu arasıra bıraktım. ama şöyle diyebilirim benim cd de bi hareket var topun üstüne oturuyosunuz dik bir şekilde bişiler yapılıyo işte lan dedim bumu sıkılaştırcak normal oturuyorum işte bi kaç gün yaptım böyle ardından sırt kaslarım bir sertleşti anlatamam yani ciddi ciddi çalıştırıyo kasları demekki.

cnm peki sen hangi cd yi aldın?a.s.

lucy knight's pilates gymball diye bi kutu içinde cd si var topu var ufak bir kitabı var ama ingilizce tamamen.

arkadaşlar bişiy sorcam:çok üzgünüm:plates topunu aldığınızda şişik mi aldınız yoksa normal olarak mı

Şişik şekilde nereye sığr canım ookaydirigubbakcemile3
Pompası da vardı yanında kendin şişiriyosun.

pompası var kendimiz şişiiriyoruz ben internetten aldım küçük bi kutu içinde geldi pompayla beraber

X