hamilelik haftası hesaplama

nnisan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
63
0
Arkadaşlar ben bişeyi anlayamadım bizim son adet terihimiz toplamadan 14 gün önceye gidilerekmi hesaplanıyor?? yani 14. gün bhcg testi yapıldığında 4 haftalık hamile mi sayılıyoruz yardım eder misiniz???

Arkadaşlar ben bişeyi anlayamadım bizim son adet terihimiz toplamadan 14 gün önceye gidilerekmi hesaplanıyor?? yani 14. gün bhcg testi yapıldığında 4 haftalık hamile mi sayılıyoruz yardım eder misiniz???

canım en son adet gününden hesaplanıyor ilaçlara direk adet döneminde başlıyosun yumurta gelişimi alınıp döllenmesi falan hepsi içinde tutuluyor yani test günü 4 haftalık oluyorsun zaten normal hamile kaldığındada hangi gün kaldığın değil en son adet tarihine bakılıyor ya bizimkide öyle işte canım

ya ama ben hesaplayınce şimdi 4+4 çıkıyo oysa test günüm 24 nisandı şimdi 5 haftalıkmı oluyo
4+4 mü oluyo
benim kısa protokoldü
reglim 1 nisan olması gerekirdi olmadım mart ayında ara kanama gördüm 19 martta ben hesaplama konusunda çok karıştım biri bana yardımcı olabilirmi
4 nisanda iğnelere başlamıştım
lüüütffeeeen

ya ama ben hesaplayınce şimdi 4+4 çıkıyo oysa test günüm 24 nisandı şimdi 5 haftalıkmı oluyo
4+4 mü oluyo
benim kısa protokoldü
reglim 1 nisan olması gerekirdi olmadım mart ayında ara kanama gördüm 19 martta ben hesaplama konusunda çok karıştım biri bana yardımcı olabilirmi
4 nisanda iğnelere başlamıştım
lüüütffeeeen

canım en son ara yada normal ne zaman adet olduysan gebelik hesaplayıcılara gir son sat tarihini yaz çıkar 4+4 sende 5. haftanı dolduruyosun canım ama emin olmak için bi gebelik hesaplayıcısından yardım alabilirsin

canım en son ara yada normal ne zaman adet olduysan gebelik hesaplayıcılara gir son sat tarihini yaz çıkar 4+4 sende 5. haftanı dolduruyosun canım ama emin olmak için bi gebelik hesaplayıcısından yardım alabilirsin

canım son sat 19 marttı ama ara kanamaydı doğum kontrol habı kullandığım için olmuştu
tüp tedavisine 4 nisanda başladık yani ben nisanda regli olmadım
kafam çok karışık bu cuma ilk ultrasona gircem bi sorun yoksa öğrenicem

30 ocakta transfer yapıldı .dün gebelik testi bakıldı şükürlerolsun RABBİME pozitif çıktı .inşallah sonuna kadar devam edr. ALLAH herkese nasip etsin.dualarımız tüm arkadaşlarımızla.inşallah kucağımıza aldığımızıda gösterir rabbim
:KK49:

X