uterus(rahim ) sertleşmesi

gny17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
7
0
geçen çarşamba uyandığımda kasığımda ceviz büyüklüğünde bir sertlik fark ettim,daha sonra bu sertlik karnımın içerisinde sürekli yer değiştirdi.idrarımı yaparken ve oturup kalkarken ağrı verdi.endişelenip doktora koştum.doktorum rahimde sertleşme olduğunu rahim kaslarının bebeği dışarı atmaya çalıştığını söyleyip hemen beni hastaneye yatırdı.3 gün yattım ve progesteron aldım.fakat bir değişiklik yok hala aynı şişlik dolaşıyor içimde.progesterona devam ediyorum ve sürekli yatıyorum.araya bayram gireceği için doktorlar izinde çok endişeliyim.aynı durumla karşılaşan varsa lütfen içimi rahatlatacak bir şeyler söylesin..şimdiden teşekkürler..:18:

kaç haftalık hamile olduğunu yazmamışsın ama dilerim en kısa zamanda herşey yoluna girer canım.bayram boyu doktorlar izinde ama özel hastanelerin doktorları sen acil durumum var diye hastaneyı aradığında hemen geliyorlar ben de sormuştum doktoruma da ordan bılıyorum,sonuçta bu 9 gunluk tatılde hiç mi doğuran fenalaşan olmıycak...
panik yapmamaya çalış sen gerilince tüm kaslarında geriliyor,gevşemeye ve bol bol yatmaya çalış.

X