İstanbul'da gündelik ev temizlği işi arıyorum...

deniz_32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2011
102
1
İstanbulda ikamet etmekteyim, salı günleri boşum. ev işi ayırt etmem her işi yaparım.. ütüde yaparım , yemekte , halıda silerim, bahçede temizlerim..

60 tam gün, 35 yarım gün.. tam gün olursa temızlık bıtmeden bırakmam işi... ne iş varsa yaparım.

deniz yarın gelebilit misin? çok çok acil ihtiyacım var tam gün, bu seferlik cuma olsun, sonra salıya çevirebilirz. hemen cevap yazarsan sevinirim, çünkü senden olumsuz gelirse başkasına bakıcam

deniz yarın gelebilit misin? çok çok acil ihtiyacım var tam gün, bu seferlik cuma olsun, sonra salıya çevirebilirz. hemen cevap yazarsan sevinirim, çünkü senden olumsuz gelirse başkasına bakıcam

gelirim olur... hangi semt ?

deniz merhaba bende şerifalide oturuyorum
tam gün temizlik yaptırmak istiyorum hsngi günler uygunsun

Bende Küçükyalı da oturuyorum 2 haftada bir gun yarım gun olabılır 1,5 ayda birde tam gün eve temizliğe gelecek hanım arıyorum ılgılenenler lutfen yazarsa sevınırım...

Bende Küçükyalı da oturuyorum 2 haftada bir gun yarım gun olabılır 1,5 ayda birde tam gün eve temizliğe gelecek hanım arıyorum ılgılenenler lutfen yazarsa sevınırım...

kendim gelıyorum temizliğe tam gun 60 tl, özelden ıletısım ıcın numara verırsenız ararım.. hoscakalın

bende ev temizliği işi arıyorum tuzla da oturuyorum elim çok hızlıdır ayrıca temiz de çalışırım varsa yakınlarda beklıyorum ltf

temizlikçi ihtıyacı olanlar.. boş günlerim var..

Merhaba,
Küçükyalı'da oturuyorum, temızlık ıslerı ıcın duzenlı 2 haftada bır gelebılecek genç bayan yardımcı arıyorum.Evim 2 oda bır salon az esyalı 100 metrekaredir. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
X