İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

teşekkür ederim ya iyi olsunda fiyat konusunuda artık bir şekilde hallederim. dk.sı 2 tl idi okudum. benimde gitcek başka bir yer bilmiyorum avrupa yakasında olduğum için. zaten bir çok yer lazere geçtiği için iğneli bulmak zor. bir tek burada buldum iğneli epilasyonu.inş işe yarar çünkü cidden sıkıntılı oluyo. favori bölgesi için gidicem.

Fiyat ve zaman sizin için önemli değilse gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Çok titizlikle çalışıyorlar, iz problemi yaşamazsınız.

Fiyat ve zaman sizin için önemli değilse gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Çok titizlikle çalışıyorlar, iz problemi yaşamazsınız.

bundan çnce lazer epilasyone gittim ve neredeyse 2 yıl olucak 30 tl ödüyorum ve hiçbir faydası olmadı. en son gelen uzman bana iğneliye git dedi. bende bu söylediğim yeri buldum bir tek.sadece favori bölgesine gidicem çok aşırı pahalı birşeyde tutmaz sanırım :)

Merhaba ben estetisyenim ve cilt bakımı,bölgesel zayıflama uygulamaları ve iğneli epilasyon yapmaktayım.Çalıştığım yer bir çok tanınmış ismin de her türlü bakımlarını(saç-makyaj-manikür-pedikür-cilt bakımı-bölgesel incelme bakımları) yaptırdıkları temiz,güvenilir ve bilinen bir yerdir.Merkezimiz Tarabya'da.İlginizi çekerse bana özelden yazabilirsiniz.İyi akşamlar.

istanbul avrp yakasından tavsiyede bulunabileck var mı arkadaşlr :84:

Merhaba ben estetisyenim ve cilt bakımı,bölgesel zayıflama uygulamaları ve iğneli epilasyon yapmaktayım.Çalıştığım yer bir çok tanınmış ismin de her türlü bakımlarını(saç-makyaj-manikür-pedikür-cilt bakımı-bölgesel incelme bakımları) yaptırdıkları temiz,güvenilir ve bilinen bir yerdir.Merkezimiz Tarabya'da.İlginizi çekerse bana özelden yazabilirsiniz.İyi akşamlar.

arkadaşlar gerçekten memnun kaldıgı nız yer varsa özelden mesaj atabılırmısınız. ben özel mesaj yollayamıyorum. istanbul avrupa yakasında oturuyorum. favori bölgesine iğrenli epilasyon yaptırıcam. yüz bölgesi oldugu için korkuyorum açıkçası. nişantaşında epiline diye bir yer buldum ama nasıl bi yer bilemiyorum.

arkadaşlar gerçekten memnun kaldıgı nız yer varsa özelden mesaj atabılırmısınız. ben özel mesaj yollayamıyorum. istanbul avrupa yakasında oturuyorum. favori bölgesine iğrenli epilasyon yaptırıcam. yüz bölgesi oldugu için korkuyorum açıkçası. nişantaşında epiline diye bir yer buldum ama nasıl bi yer bilemiyorum.

iğneli epilasyonda seans sayısı vermek doğru değildir.Çünkü bu kişinin kıl yapısına göre değişiklik gösterir.Kıllar cımbızla alınacak boya geldiğinde düzenli bir şekilde uygulama yaptırırsanız en kısa sürede sonuç alırsınız.

iğneli epilasyonda seans sayısı vermek doğru değildir.Çünkü bu kişinin kıl yapısına göre değişiklik gösterir.Kıllar cımbızla alınacak boya geldiğinde düzenli bir şekilde uygulama yaptırırsanız en kısa sürede sonuç alırsınız.

iyide ben seans sayısı falan vermedim. düzgün bir iğneli epilasyon yeri aradığımı söyledim.

merhaba bende anadolu yakasında güvenilir bir yer arıyorum bilen varsa lütfen yazsın
yüz bölgesi için

Herkeslere selam,

Şimcik hanımlar hepiciğini okuyamadım, o sebepten bi soru sormak istiore:

İğneliye genelde yüz için gidiliyor sanırım, acaba sırt, bel, göbek, kol filan da olur mu? Kabul ederler mi yani, çok diye geri çevirmesinler :26: Lazer epilasyon bu bölgelere etki etmediği için iğneli olur diye düşündüm ama bilemedim ben onu. :nazar:

ben de iğneli yaptırmak istiyorum.lazer epilasyon yaptırdım ama kein sonuç alamadım kalanlara iğneli düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var

ben de iğneli yaptırmak istiyorum.lazer epilasyon yaptırdım ama kein sonuç alamadım kalanlara iğneli düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var

hangi bölgeye yaptırmak istiyorsunuz?yüz bölgesi ise evet iğneli epilasyon kesin sonuçtur.lazer yüzde etkili değildir aksine uyuyan kıl köklerini harekete geçirdiğinden dolayı çoğu kişide eskisinden daha kötü durumlara yol açmaktadır.onun için kesinlikle iğneli epilasyon yaptırmalısınız.

Herkeslere selam,

Şimcik hanımlar hepiciğini okuyamadım, o sebepten bi soru sormak istiore:

İğneliye genelde yüz için gidiliyor sanırım, acaba sırt, bel, göbek, kol filan da olur mu? Kabul ederler mi yani, çok diye geri çevirmesinler :26: Lazer epilasyon bu bölgelere etki etmediği için iğneli olur diye düşündüm ama bilemedim ben onu. :nazar:

tabikide yapıyorlar ben bacaklarım için gidiyorum ama süre uzun oluyor

kızlar ben de iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum kollarıma. ankara'da güvenebileceğim ve uygun fiyat talep eden bildiğiniz yerleri yazabilirseniz çok yardımcı olursunuz. şimdiden teşekkürler :KK1:

iğneli epilasyıonda güvenilir bi yer bilen varsa lütfen yazsın Anadolu yakası için yüz bölgesi için lütfeeen

iğneli epilasyıonda güvenilir bi yer bilen varsa lütfen yazsın Anadolu yakası için yüz bölgesi için lütfeeen

kavacıkta fsm tıp merkezi var bende oraya gitmeyi düşünüyorum yüz bölgem için henüz gidip görüşemedim ama internetten araştırdım biraz kullandığı cihazlar çok iyiymiş ama bilmiyorum tabiki.

gulgul74 ya nasıl peki sonuçları iğneli epilasyonun yüz bölgesi sonra bişey falan olmasın bilmiyorum çok kararsızım bende gitmeyi düşünüyorumda bel göbek bacak ve yüz bölgem için napsam bilmyorum:KK61:

kızlarrr yine ben. bugün bahsettiğim yere favori bölgem için iğneli epilasyona gittim. mükemmel derecede temiz bir ortam ve süper çalışıyolarlar. ayrıca ben acıya çok fazla dayanıklı bir insan değilimdir lazer epilasyon bile çok fazla canımı yakardı ama gerçekten canım yanmadı. çokta iyi çalışıyorlar. ayrıca lazer epilasyonda yüzüm 1 gün boyunca kızarık olurdu fakat bunda 1 saat içinde bişey kalmadı tabi bu kişiye göre değişir.ayrıca direk işlem yapmıyolarlar önce bir kaç deneme yapıyorlar cildin vereceği reaksiyona göre tekrar çağırıyorlar. kısacası çok memnun kaldım. :)

X