Kuzenim için acil yardım istiyorum kızlar !!!

kuzenınızden evvel aılesını sız bı goturun psıkologa
hos, psıkolokluktan cıkmıs bunlar dogru psikiyatriste ya neyse...
ınsan kendı canından var olan yavrusuna evladına nasıl el kaldırır, nasıl yuzunu gozunu morartıp, dudagını patlatır!!
ruh hastası kesın bunlar...
yarın obur gun ne olur bu kızın hali? varın sız soyleyın akıbetini..
.

canım Kütahya da da üniversite var teyzesinde kalamaz mı o zaman da mı izin vermezler içim acıdı yaa kızcağıza resmen nolur kol kanat gerin kıza anneniz felan konuşup ikna edemez mi gerekirse maddi yardım teklif etseler

Canım ben burda okuyorum .. İstanbulda yasıyoruz kuzenimde öyle ..

emoya çok fazla takılmayalım,emo duyguların dışa vurumu sadece.biliyorum çünkü bende emoydum,bende çenemi delmiştim kendim,depresif dönemlerimdi,ama hiçbir zaman kontrolümü kaybetmedim.

ama emo çevremde çok fena insanlar vardı,intihara eğilimliydi yarısı,bense diğer gruptandım,doom metal dinlemekten hoşlanan,yanlızlığı seven,zararsız kendi halimdeydim yani.

neyse,öncelikle şunu söyliyim,kuzenin şuan feci tehlike potansiyeli taşıyor.

çok dayak yiyen insan,zamanla korkusuzlaşır,ölüm bile korkutmaz onu,hiçbirşey korkutmaz,öyle bir noktaya gelir ki, -yeter... der,ve bir dönüm noktası olur onun için.tanımanız mümkün olmaz,evden kaçabilir,yeterli güce sahip olunca kendi anne babasını dövebilir,dışardaki insanlar için zararlı olabilir,hayvanlardan hıncını alabilir,kendi kardeşini gizlice dövebilir,uyuşturucu kullanabilir

yani kuzeniniz gibi böyle berbat ortamda büyütülmüş çocukların dağılması için bir ton yol var,ve o yollardan birine kurban gitmemesi için tez vakit ailesiyle konuşun,yada lafı sözü geçen,dediğim dedik bir büyüğünüz konuşsun,güvendiği kişilerle daha çok vakit geçirmesini sağlayın mesela sizinle,

ben cidden anlattıklarınızdan çok feci korktum,teyzeniz geleceğin canavarını yetiştiriyor olabilir,kuzeninize yazık,çocukluğunu,genç kızlığını elinden aldılar,ve belkide bu travma bitmiycek,bir anne,bir ev hanımı,bir iş kadını olamayacak belki,

benim böyle kuzenim olsa irtibatı koparmazdım,yanından ayrılmazdım..çok üzüldüm umarım düzelir

emoya çok fazla takılmayalım,emo duyguların dışa vurumu sadece.biliyorum çünkü bende emoydum,bende çenemi delmiştim kendim,depresif dönemlerimdi,ama hiçbir zaman kontrolümü kaybetmedim.

ama emo çevremde çok fena insanlar vardı,intihara eğilimliydi yarısı,bense diğer gruptandım,doom metal dinlemekten hoşlanan,yanlızlığı seven,zararsız kendi halimdeydim yani.

neyse,öncelikle şunu söyliyim,kuzenin şuan feci tehlike potansiyeli taşıyor.

çok dayak yiyen insan,zamanla korkusuzlaşır,ölüm bile korkutmaz onu,hiçbirşey korkutmaz,öyle bir noktaya gelir ki, -yeter... der,ve bir dönüm noktası olur onun için.tanımanız mümkün olmaz,evden kaçabilir,yeterli güce sahip olunca kendi anne babasını dövebilir,dışardaki insanlar için zararlı olabilir,hayvanlardan hıncını alabilir,kendi kardeşini gizlice dövebilir,uyuşturucu kullanabilir

yani kuzeniniz gibi böyle berbat ortamda büyütülmüş çocukların dağılması için bir ton yol var,ve o yollardan birine kurban gitmemesi için tez vakit ailesiyle konuşun,yada lafı sözü geçen,dediğim dedik bir büyüğünüz konuşsun,güvendiği kişilerle daha çok vakit geçirmesini sağlayın mesela sizinle,

ben cidden anlattıklarınızdan çok feci korktum,teyzeniz geleceğin canavarını yetiştiriyor olabilir,kuzeninize yazık,çocukluğunu,genç kızlığını elinden aldılar,ve belkide bu travma bitmiycek,bir anne,bir ev hanımı,bir iş kadını olamayacak belki,

benim böyle kuzenim olsa irtibatı koparmazdım,yanından ayrılmazdım..çok üzüldüm umarım düzelir

Cenesini delme ve yürüyüse katılacagım diye siddet görmesi su son 2 hafta icinde oluyor ve son 2 aydırda ben kütahyadayım .. Evlerinde pc yok canım olsa konusurduk süreklii istanbula gitmeyi bekliyorum :1ninca:

Oncelikle hatayi kesinnikle anne,babada aramali. nebicim bir anne,baba o cocugu nasil oyle dovebiliyorlar hicmi vicdan denen birsey yok bu insanlarda...bir defa kizi o duruma dusuren anne ,baba olmus dayak,dayak ne olucak sonu bu iste.!cook sinirlendim Allah islah etsin akil fikir versin boylesi insanlara..!

HER KADIN COCUK DOGURABILIR AMA ANNE OLAMAZ MAALESEF..!

ANNELIK COK BUYUK BIR MESLEK HERKEZ YURUTEMEZ BOYLESI GUZEL,KUTSAL BIR MESLEGI.!

Oncelikle hatayi kesinnikle anne,babada aramali. nebicim bir anne,baba o cocugu nasil oyle dovebiliyorlar hicmi vicdan denen birsey yok bu insanlarda...bir defa kizi o duruma dusuren anne ,baba olmus dayak,dayak ne olucak sonu bu iste.!cook sinirlendim Allah islah etsin akil fikir versin boylesi insanlara..!

HER KADIN COCUK DOGURABILIR AMA ANNE OLAMAZ MAALESEF..!

ANNELIK COK BUYUK BIR MESLEK HERKEZ YURUTEMEZ BOYLESI GUZEL,KUTSAL BIR MESLEGI.!

Özellikle su son cümlene katılmamak elde degil .. Madem agır geliyor bunalıyorsun dogurmayacaksın .. Oh ne ala hem dogur onu dünyaya getir hemde hice say en ufak bir olayda siddete basvur .. Sanki o cocuk cok meraklı dünyaya gelmeye ..

Kuzenimin cöpü cıkarmayı unuttugu icin yedigi dayagı sonra konusturfugunda annesi olsun o senin baban dedi .. Yani bu kadar basit babam ve annem oldukları icin bana istedigini yaparlar!! O kadar kücük bir olaydan bile agzımı burnumu kırabilirler cünkü babam'la annem ..

Kendileri hic hata,yanlıs yada birseyi hic unutmuyorlar mı acaba? Onları kim dövecek o zaman ..guclubacismile

inanamıyorum ya o kız çok büyük bir tehlike tasıyor suanda yazık ya nasıl anne baba bunlar :eek:lmaz: bizimde komsumuz cocuklarını ocak demiriyle döverdi kek yapardı mesela 2 dilimden baska istemeyeceksiniz derdi devamını ben verecem size derdi kendi evde yokken yemiş cocukları neden yediniz diye ocak demiriyle dövdü anneannem zor aldı cocukları elinden bide kuzenin istanbul gibi bi yerde yasıyor her türlü kötülük var burda

inanamıyorum ya o kız çok büyük bir tehlike tasıyor suanda yazık ya nasıl anne baba bunlar :eek:lmaz: bizimde komsumuz cocuklarını ocak demiriyle döverdi kek yapardı mesela 2 dilimden baska istemeyeceksiniz derdi devamını ben verecem size derdi kendi evde yokken yemiş cocukları neden yediniz diye ocak demiriyle dövdü anneannem zor aldı cocukları elinden bide kuzenin istanbul gibi bi yerde yasıyor her türlü kötülük var burda

Aynen öyle canım allah böylelerini ıslah etsinn..

ben baska bır dunyada yasıyor olmalıyım..
ben ogrencılerımın aman kılına zarar gelmesin,ama hasta olmasın,ama psıkolojık dengesı bozulmasın aman su bu olmasın dıye kendı kendımı yerken,millet kendi canından parcalarına neler neler yapıyor,yazıklar olsun sizin anneliğinize,babalığınıza en önemlisi insanlığınıza..

Dayakla disiplin olmaz ki ama.

Döve döve dayak arsızı yapmışlar çocuklarını.

Böyle giderse tabi yanlış yollara sapar bu kız.Allah esirgesin evden felan da kaçmaya kalkar.

O zaman da dizlerini döver annesi babası.

Psikolojisi iyice bozuk bu kızcağızın okuduğum kadarıyla.Bir uzmana felan götürseniz.

Dayakla disiplin olmaz ki ama.

Döve döve dayak arsızı yapmışlar çocuklarını.

Böyle giderse tabi yanlış yollara sapar bu kız.Allah esirgesin evden felan da kaçmaya kalkar.

O zaman da dizlerini döver annesi babası.

Psikolojisi iyice bozuk bu kızcağızın okuduğum kadarıyla.Bir uzmana felan götürseniz.

Evet canım mesela bir kere aglamıstı yanımızda ben okula kac kere dudagım patlak gözüm mor gittim herkes gülüyordu .. Kapıya carptım düstüm falan diyordum diyo .. Ama normalde görseniz gayet normal davranısları var yasadıklarına göre ..

Yada aslında anormal ama alıstıgından dolayı normalll :1ninca:

Evet canım mesela bir kere aglamıstı yanımızda ben okula kac kere dudagım patlak gözüm mor gittim herkes gülüyordu .. Kapıya carptım düstüm falan diyordum diyo .. Ama normalde görseniz gayet normal davranısları var yasadıklarına göre ..

Yada aslında anormal ama alıstıgından dolayı normalll :1ninca:

Hoş bir durum değil ama alışsa bile.

Çocuk döverek terbiye edilmez ki.Bunu ailesinin düşünmesi gerekir.

Psikolog dedim ama çocuktan evvel ailenin bir psikoloğa görünmesi şart.

Hem dövülen çocuk yaptığı yanlış olsa bile bunu görmez ki kendisini döveni görür ve bu sayede nefreti öğrenir.Kendini suçlu görmez,kendini döveni suçlar yani...

dayakla terbıyenın sonu böyle olur...
belkıde ailesınden öcünü böyle alacak...
ne anne ama dudagını patlatmıs..
allah kuzenınıze yardım etsın..

Bu arada kuzenim piercingi'ni gizli gizli takmaya devam ediyormus ..:1shok:
Cuma günü ıstanbula gidiyorum .. Suan ki tek hedefim bu konuyu halletmek kuzenimlede konasacagım teyzem ve enistemle 'de .. Hos onların dinleyecegini hiic sanmıyorum ..

kuzenin adına üzüldüm .çocuğu bu kadar sıkarsan döversen olup olacağı bu
normal anlayışlı ailelerde yaşayan gençler bile ergenlikte asileşebiliyorlar böyle bir ailede yetişmiş kızın bunları yapması hiçde anormal değil bence
hatta dediğin gibi daha büyük yanlışlarada yönelebilir
sen konuş kuzeninle yardımcı olmaya çalış canım

X