Kendi Tasarımlarım

M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Hepsi kendi tasarımlarım kızlar yerimseniben Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

• Konu Sahibi melisanur
çok güzel olmuşlar bu yeteneğini ilerletebilirsin el becerin gayet güzel.bence bu el becerini yaptık işte birşeyler diye geçiştirme.bende bu işi yapıyorm ve elinin ipi ve boncuğu tutuşu gördüğüm kadarıyla çok iyi.Daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.Bence Pembe kumaşın üzerine işletiğin çiçek deseniyle veya siyah saten kumaş sanırım burdan gördüğüm kadarıyla satenin üzerine işlediğin yaprak deseniyle çok güzel yatak örtüsü yapabilirsin.Bence denemelisin.

• Konu Sahibi melisanur
çok güzel olmuşlar bu yeteneğini ilerletebilirsin el becerin gayet güzel.bence bu el becerini yaptık işte birşeyler diye geçiştirme.bende bu işi yapıyorm ve elinin ipi ve boncuğu tutuşu gördüğüm kadarıyla çok iyi.Daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.Bence Pembe kumaşın üzerine işletiğin çiçek deseniyle veya siyah saten kumaş sanırım burdan gördüğüm kadarıyla satenin üzerine işlediğin yaprak deseniyle çok güzel yatak örtüsü yapabilirsin.Bence denemelisin.

beğenmene sevindim canım bende yapıyorum o tarz şeyler el işlerini çok severim kendi kıyafetlerimide işlerim şu an bi elbise dikiyorum koyu yeşil sıfır kollu işleme yapoıyorum üzerini resmini koyarım

• Konu Sahibi melisanur
hepsi harika olmuş bende yapmak istiyordum sğl cnm.

• Konu Sahibi melisanur
Çok güzeller ellerine sağlık

• Konu Sahibi melisanur
boncuk işi çok güzel bende deneyeceğım inşallah yaparım

• Konu Sahibi melisanur
Emeğine sağlık canım çok şıklar :KK66:

X